Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
6 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16 и 2016/17 г.
два пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 и 2013/14 г.
два пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13 и 2014/15 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
16.11.2016 17:30 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:0 Диема спорт
06.08.2016 21:15 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:1 Диема спорт
13.08.2016 21:15 3 кръг Г Левски (София) 0:1 Диема спорт
20.08.2016 21:15 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
28.08.2016 21:15 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 Диема спорт 2
09.09.2016 21:15 6 кръг Г Черно море (Варна) 3:1 Диема спорт 2
17.09.2016 21:15 7 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1 Диема спорт
23.09.2016 21:15 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:1 Диема спорт 2
02.10.2016 20:00 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1 Диема спорт 2
14.10.2016 20:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1 Диема спорт 2
22.10.2016 20:00 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:0 Диема спорт
28.10.2016 20:00 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 5:3 Диема спорт 2
05.11.2016 15:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 2:1 Диема спорт
19.11.2016 17:30 14 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
26.11.2016 17:30 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:1 Диема спорт
30.11.2016 17:30 16 кръг Д Левски (София) 2:1 Диема спорт 2
12.02.2017 15:00 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Диема спорт 2
10.12.2016 17:30 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Диема спорт
14.12.2016 15:15 19 кръг Д Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
20.02.2017 15:00 20 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0 Диема спорт
26.02.2017 17:30 21 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0 Диема спорт 2
01.03.2017 17:30 22 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1 Диема спорт 2
05.03.2017 17:30 23 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0 Диема спорт 2
12.03.2017 17:30 24 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 5:0 Диема спорт 2
18.03.2017 17:30 25 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:2 Диема спорт
01.04.2017 20:00 26 кръг Г ЦСКА (София) 2:0 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 26 21 4 1 69:19 67
2 Левски (София) 26 15 6 5 38:17 51
3 ЦСКА (София) 26 13 7 6 35:16 46
4 Черно море (Варна) 26 12 7 7 30:24 43
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 26 10 9 7 35:30 39
Втора фаза / Първа шестица
09.04.2017 20:00 27 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:1 Диема спорт 2
14.04.2017 20:00 28 кръг Д Левски (София) 0:0 Диема спорт
23.04.2017 20:00 29 кръг Г ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт 2
01.05.2017 20:00 30 кръг Д Черно море (Варна) 4:0 Диема спорт
05.05.2017 20:00 31 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 Диема спорт
12.05.2017 17:30 32 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:2 Диема спорт
16.05.2017 20:00 33 кръг Г Левски (София) 3:1 Диема спорт
20.05.2017 20:00 34 кръг Д ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
28.05.2017 21:00 35 кръг Г Черно море (Варна) 3:1 Диема спорт 2
31.05.2017 20:00 36 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 Диема
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 36 25 8 3 87:28 83
2 ЦСКА (София) 36 19 10 7 51:21 67
3 Левски (София) 36 18 9 9 50:31 63
4 Дунав 2010 (Русе) 36 15 10 11 46:44 55
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 36 14 10 12 50:52 52
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 - Г Ботев (Враца) 4:0 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
25.10.2016 20:00 - Г Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Диема спорт 2
Трети кръг (1/4 финали)
05.04.2017 20:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 Диема спорт
Четвърти кръг (1/2 финали)
18.04.2017 19:00 1-ви мач Д Литекс (Ловеч) 4:0 Диема спорт
27.04.2017 18:00 реванш Г Литекс (Ловеч) 7:0 Диема спорт
Пети кръг (Финал)
24.05.2017 18:30 - Д Ботев (Пловдив) 1:2 Диема
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
13.07.2016 20:30 1-ви мач Д Младост (Подгорица, Чнг, 1) 2:0 Диема спорт
19.07.2016 21:45 реванш Г Младост (Подгорица, Чнг, 1) 3:0 Диема спорт
Трети квалификационен кръг
26.07.2016 21:00 1-ви мач Д Цървена звезда (Белград, Сър, 1) 2:2 Диема спорт
02.08.2016 21:30 реванш Г Цървена звезда (Белград, Сър, 1) 4:2 Диема спорт
Плейофи
17.08.2016 21:45 1-ви мач Д Виктория (Пилзен, Чехия, 1) 2:0 bTV Action
23.08.2016 21:45 реванш Г Виктория (Пилзен, Чехия, 1) 2:2 bTV Action
Групова фаза / Група "А"
13.09.2016 21:45 - Г Базел 1893 (Базел, Швейцария) 1:1
28.09.2016 21:45 - Д Пари Сен-Жермен (Париж, Франция) 1:3
19.10.2016 21:45 - Г Арсенал (Лондон, Англия) 0:6
01.11.2016 21:45 - Д Арсенал (Лондон, Англия) 2:3
23.11.2016 21:45 - Д Базел 1893 (Базел, Швейцария) 0:0
06.12.2016 21:45 - Г Пари Сен-Жермен (Париж, Франция) 2:2 bTV Action
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
1/16 финали
16.02.2017 20:00 1-ви мач Д Копенхаген (Копенхаген, Дания) 1:2 БНТ1
23.02.2017 22:05 реванш Г Копенхаген (Копенхаген, Дания) 0:0 БНТ1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.06.2016 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 9:0
18.06.2016 10:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 7:0
23.06.2016 19:00 - Г Славия (Прага, Чехия, 1) 2:1 Диема спорт
26.06.2016 18:30 - Д Динамо (Тбилиси, Грузия, 1) 3:0 Диема спорт 2
29.06.2016 19:00 - Д Динамо (Москва, Русия, 2) 1:1 Диема спорт 2
02.07.2016 19:00 - Д Макаби (Хайфа, Израел, 1) 2:0 Диема спорт
03.07.2016 19:00 - Д Динамо (Киев, Украйна, 1) 1:2 Диема спорт 2
07.07.2016 20:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 9:0
08.07.2016 20:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2017 16:30 - Д Арсенал (Тула, Русия, 1) 1:1
21.01.2017 16:30 - Д Ягелония (Бялисток, Полша, 1) 1:1
27.01.2017 16:30 - Д Тренчин (Тренчин, Словакия, 1) 1:0 Диема спорт 2
29.01.2017 16:30 - Д Заря (Луганск, Украйна, 1) 2:0 Диема спорт 2
01.02.2017 16:30 - Д Термалика (Нечеца, Полша, 1) 0:1 Диема спорт
04.02.2017 16:00 - Д Фастав (Злин, Чехия, 1) 2:1 Диема спорт
07.02.2017 16:30 - Д БАТЕ (Борисов, Беларус, 1) 2:1 Диема спорт
08.02.2017 15:00 - Д Марибор (Марибор, Словения, 1) 2:2 Диема спорт

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2016 18:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
14.08.2016 19:00 2 кръг Д Септември (София) 1:3
21.08.2016 19:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
26.08.2016 18:00 4 кръг Д Поморие (Поморие) 4:0
10.09.2016 17:00 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
15.09.2016 18:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:0
25.09.2016 17:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 4:1
30.09.2016 17:00 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Банско (Банско) 0:0
23.10.2016 16:00 10 кръг Д Ботев (Враца) 0:2
29.10.2016 15:00 11 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
11.11.2016 14:30 12 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:0
20.11.2016 14:30 13 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:2
28.11.2016 17:30 14 кръг Д ЦСКА II (София) 3:2 Диема спорт
01.12.2016 14:30 15 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
15.12.2016 14:00 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
11.12.2016 14:00 17 кръг Г Септември (София) 1:2
15.03.2017 15:30 18 кръг Д Созопол (Созопол) 2:0
06.03.2017 15:30 19 кръг Г Поморие (Поморие) 1:0
13.03.2017 15:30 20 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
19.03.2017 15:30 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:1
03.04.2017 17:00 22 кръг Д Несебър (Несебър) 3:0
10.04.2017 17:00 23 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
13.04.2017 14:00 24 кръг Д Банско (Банско) 4:1
24.04.2017 17:00 25 кръг Г Ботев (Враца) 0:0
02.05.2017 17:00 26 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
06.05.2017 18:00 27 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:2
13.05.2017 18:00 28 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
21.05.2017 18:00 29 кръг Г ЦСКА II (София) 2:0
27.05.2017 17:30 30 кръг Д Спартак (Плевен) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1929 (София) 30 13 8 9 47:34 47
7 Поморие (Поморие) 30 14 5 11 36:32 47
8 Лудогорец 1945 II (Разград) 30 13 5 12 39:33 44
9 Несебър (Несебър) 30 11 7 12 39:47 40
10 Ботев (Враца) 30 9 11 10 42:41 38
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2016 18:30 - Г Палас (Рудозем) 7:2
30.06.2016 18:00 - Г Поморие (Поморие) 2:0
09.07.2016 12:00 - Г Черноморец (Балчик) 3:1
20.07.2016 18:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
23.07.2016 18:00 - Г Дунав 2010 (Русе) 2:2
30.07.2016 10:30 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
07.02.2017 13:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
12.02.2017 13:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:3
14.02.2017 13:00 - Д Черно море /юн.ст./ (Варна) 2:0
16.02.2017 15:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
26.02.2017 14:30 - Д Локомотив (Русе) 3:0

Лудогорец 1945 (Разград)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2016 18:30 - Д Локомотив (Русе) 3:1
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 17:00 1 кръг Д Ботев (Враца) 2:1
20.08.2016 17:00 2 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
25.08.2016 17:00 3 кръг Д Левски (София) 2:1
08.11.2016 14:00 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
09.09.2016 16:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
18.09.2016 16:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
24.09.2016 16:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
02.10.2016 15:30 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
05.10.2016 15:30 9 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 5:0
15.10.2016 16:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 6:0
23.10.2016 15:00 11 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 6:0
04.11.2016 14:00 12 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 6:0
14.11.2016 14:00 13 кръг Г Септември (София) 1:3
26.11.2016 14:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
10.12.2016 13:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
04.03.2017 14:30 16 кръг Г Ботев (Враца) 1:0
12.03.2017 14:30 17 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
04.05.2017 16:00 18 кръг Г Левски (София) 1:3
18.05.2017 16:00 19 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:3
01.04.2017 15:30 20 кръг Г Черно море (Варна) 6:0
07.04.2017 15:30 21 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
22.04.2017 15:30 22 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
26.04.2017 15:30 23 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
30.04.2017 16:00 24 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 15:2
07.05.2017 16:00 25 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:0
14.05.2017 16:00 26 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 6:2
21.05.2017 17:00 27 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 4:0
25.05.2017 17:00 28 кръг Д Септември (София) 5:0
01.06.2017 17:00 29 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
04.06.2017 17:00 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 30 22 7 1 77:19 73
2 Славия 1913 (София) 30 21 4 5 74:27 67
3 Лудогорец 1945 (Разград) 30 20 4 6 90:25 64
4 Ботев (Пловдив) 30 20 1 9 86:35 61
5 Левски (София) 30 19 3 8 78:32 60
Юношеска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "А"
13.09.2016 17:00 - Г Базел 1893 (Базел, Швейцария) 0:1
28.09.2016 16:00 - Д Пари Сен-Жермен (Париж, Франция) 1:8
19.10.2016 15:00 - Г Арсенал (Лондон, Англия) 0:3
01.11.2016 16:00 - Д Арсенал (Лондон, Англия) 1:1
23.11.2016 15:00 - Д Базел 1893 (Базел, Швейцария) 0:4
06.12.2016 16:00 - Г Пари Сен-Жермен (Париж, Франция) 1:4

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 11:00 1-ви мач Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
19.11.2016 11:00 реванш Д Монтана 1921 (Монтана) 5:0
1/4 финали
03.12.2016 13:00 1-ви мач Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
15.12.2016 13:00 реванш Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:1
1/2 финали
08.03.2017 11:00 1-ви мач Г Левски (София) 4:2
15.03.2017 11:00 реванш Д Левски (София) 5:0
Финал
12.04.2017 16:00 - Г Черно море (Варна) 3:1

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2016 10:30 1 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:1
27.08.2016 10:30 2 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
04.09.2016 10:30 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
11.09.2016 10:30 4 кръг Г Левски (София) 2:0
17.09.2016 16:00 5 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 8:0
24.09.2016 10:30 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:0
01.10.2016 11:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 6:0
08.10.2016 10:30 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
15.10.2016 11:00 9 кръг Д Спартак (Плевен) 5:0
22.10.2016 11:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
03.11.2016 11:00 11 кръг Д Септември (София) 0:0
09.11.2016 11:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 1:0
14.11.2016 11:00 13 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:0
24.11.2016 11:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
08.12.2016 13:00 15 кръг Д Черно море (Варна) 0:0
25.02.2017 13:00 16 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:0
04.03.2017 14:30 17 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 7:1
11.03.2017 11:00 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
19.03.2017 10:30 19 кръг Д Левски (София) 3:0
23.03.2017 10:30 20 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 5:0
01.04.2017 10:30 21 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 9:1
08.04.2017 10:30 22 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
22.04.2017 11:00 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
26.04.2017 15:30 24 кръг Г Спартак (Плевен) 6:0
01.05.2017 11:00 25 кръг Д Берое (Стара Загора) 7:0
07.05.2017 10:30 26 кръг Г Септември (София) 1:0
13.05.2017 10:30 27 кръг Д ЦСКА (София) 4:2
20.05.2017 10:30 28 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 5:0
29.05.2017 10:30 29 кръг Д Славия 1913 (София) 5:1
02.06.2017 17:00 30 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 30 25 5 0 97:9 80
2 Черно море (Варна) 30 21 4 5 74:19 67
3 Септември (София) 30 20 4 6 55:22 64
4 ЦСКА (София) 30 18 3 9 72:29 57
5 Ботев (Пловдив) 30 15 5 10 65:43 50

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 11:00 1-ви мач Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
18.11.2016 14:00 реванш Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0
1/4 финали
29.11.2016 13:00 1-ви мач Г Берое (Стара Загора) 1:0
14.12.2016 13:00 реванш Д Берое (Стара Загора) 2:2
1/2 финали
08.03.2017 11:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 1:2
14.03.2017 11:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 1:1
ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:00 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:1
- 2 кръг
почива
22.09.2016 10:00 3 кръг Г Хитрино (Хитрино) 8:0
25.09.2016 10:00 4 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 11:0
02.10.2016 10:00 5 кръг Г Интер (Добрич) 3:1
09.10.2016 10:00 6 кръг Г Волов (Шумен) 4:0
16.10.2016 10:00 7 кръг Д Варненчик (Варна) 5:0
23.10.2016 10:00 8 кръг Г Калиакра (Каварна) 9:1
30.10.2016 10:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:0
04.11.2016 10:00 10 кръг Г Атлетик (Провадия) 9:0
11.11.2016 10:00 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
23.11.2016 10:00 12 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
07.12.2016 10:00 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) 12:0
04.12.2016 10:00 14 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
10.12.2016 10:00 15 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 4:0
26.02.2017 10:00 16 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 4:0
- 17 кръг
почива
17.05.2017 10:00 18 кръг Д Хитрино (Хитрино) 5:0
19.03.2017 10:00 19 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 4:0
25.03.2017 10:00 20 кръг Д Интер (Добрич) 5:0
02.04.2017 10:00 21 кръг Д Волов (Шумен) 7:0
09.04.2017 10:00 22 кръг Г Варненчик (Варна) 3:0
20.04.2017 10:00 23 кръг Д Калиакра (Каварна) 6:3
26.04.2017 10:00 24 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
23.04.2017 10:00 25 кръг Д Атлетик (Провадия) 8:0
30.04.2017 10:00 26 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
07.05.2017 10:00 27 кръг Д Черно море (Варна) 2:3
14.05.2017 10:00 28 кръг Г Септември 98 (Тервел) 11:0
20.05.2017 10:00 29 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:0
27.05.2017 10:00 30 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 28 27 1 0 157:12 82
2 Лудогорец 1945 (Разград) 28 24 2 2 141:13 74
3 Дунав 2010 (Русе) 28 19 3 6 94:40 60
4 Волов (Шумен) 28 17 3 8 79:46 54
5 Доростол 2013 (Силистра) 28 16 3 9 70:41 51

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
08.06.2017 10:30 1-ви мач Д Локомотив 1929 (София) 3:0
11.06.2017 10:30 реванш Г Локомотив 1929 (София) 6:0
1/4 финали
16.06.2017 10:30 1-ви мач Г ЦСКА (София) 2:1
19.06.2017 10:30 реванш Д ЦСКА (София) 0:1
1/2 финали
24.06.2017 18:00 1-ви мач Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
27.06.2017 18:00 реванш Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
Финал
01.07.2017 19:00 - Д Ботев (Пловдив) 0:2
Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 14:00 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1
01.11.2016 10:30 2 кръг Д Аристон (Русе) 9:0
24.09.2016 14:00 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 7:1
01.10.2016 14:00 4 кръг Д Юнак (Варна) 16:0
08.10.2016 14:00 5 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 7:1
15.10.2016 14:00 6 кръг Д Черно море (Варна) 3:1
22.10.2016 11:00 7 кръг Г ФК Спартак (Варна) 4:1
29.10.2016 14:00 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 7:0
- 9 кръг
почива
11.03.2017 14:00 10 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
18.03.2017 14:00 11 кръг Г Аристон (Русе) 10:2
25.03.2017 14:00 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
01.04.2017 14:00 13 кръг Г Юнак (Варна) 3:0
08.04.2017 14:00 14 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 9:0
26.04.2017 11:00 15 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
22.04.2017 14:00 16 кръг Д ФК Спартак (Варна) 12:0
30.04.2017 14:00 17 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:1
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав 2010 (Русе) 16 15 0 1 47:3 45
2 Лудогорец 1945 (Разград) 16 14 0 2 95:11 42
3 Черно море (Варна) 16 12 0 4 63:13 36
4 Добруджа 1919 (Добрич) 16 9 0 7 43:37 27
5 Спартак 1918 (Варна) 16 8 0 8 32:32 24

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
30.10.2016 11:00 1-ви мач Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
20.11.2016 11:00 реванш Д Велбъжд (Кюстендил) 2:0
1/4 финали
30.11.2016 13:00 1-ви мач Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:0
13.12.2016 11:00 реванш Д Спартак-С 94 (Пловдив) 3:0
1/2 финали
07.03.2017 14:00 1-ви мач Д Литекс (Ловеч) 0:0
16.03.2017 14:00 реванш Г Литекс (Ловеч) 0:0
Финал
13.04.2017 16:00 - Г Левски (София) 1:1
Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 11:30 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 5:1
- 2 кръг
почива
22.09.2016 11:30 3 кръг Г Хитрино (Хитрино) 4:0
25.09.2016 11:30 4 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 18:0
02.10.2016 11:30 5 кръг Г Интер (Добрич) 5:0
09.10.2016 11:30 6 кръг Г Волов (Шумен) 7:0
16.10.2016 11:30 7 кръг Д Варненчик (Варна) 5:0
23.10.2016 11:30 8 кръг Г Калиакра (Каварна) 4:0
30.10.2016 11:30 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:0
04.11.2016 11:30 10 кръг Г Атлетик (Провадия) 4:0
11.11.2016 11:30 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:1
23.11.2016 11:30 12 кръг Г Черно море (Варна) 2:1
07.12.2016 11:30 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:1
04.12.2016 11:30 14 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 6:0
10.12.2016 11:30 15 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 7:1
26.02.2017 11:30 16 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0
- 17 кръг
почива
17.05.2017 11:30 18 кръг Д Хитрино (Хитрино) 11:0
19.03.2017 11:30 19 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 4:1
25.03.2017 11:30 20 кръг Д Интер (Добрич) 6:1
02.04.2017 11:30 21 кръг Д Волов (Шумен) 7:0
09.04.2017 11:30 22 кръг Г Варненчик (Варна) 3:0
20.04.2017 11:30 23 кръг Д Калиакра (Каварна) 4:0
26.04.2017 11:30 24 кръг Г Ботев (Нови пазар) 5:0
23.04.2017 11:30 25 кръг Д Атлетик (Провадия) 8:1
30.04.2017 11:30 26 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
07.05.2017 11:30 27 кръг Д Черно море (Варна) 6:0
14.05.2017 11:30 28 кръг Г Септември 98 (Тервел) 5:1
20.05.2017 11:30 29 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 6:0
27.05.2017 11:30 30 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 28 28 0 0 151:9 84
2 Черно море (Варна) 28 23 2 3 117:32 71
3 Интер (Добрич) 28 18 4 6 85:40 58
4 Доростол 2013 (Силистра) 28 19 1 8 87:27 58
5 Светкавица Търговище (Търговище) 28 17 3 8 67:49 54

Лудогорец 1945 (Разград)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 5:0
03.11.2016 10:30 2 кръг Г Аристон (Русе) 3:1
24.09.2016 10:30 3 кръг Д Волов (Шумен) 10:0
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:0
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Черно море II (Варна) 7:1
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
22.10.2016 10:30 7 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 9:0
29.10.2016 10:30 8 кръг Д ФК Спартак (Варна) 9:1
07.11.2016 10:30 9 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
14.11.2016 10:30 10 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 2:0
- 11 кръг
почива
26.11.2016 10:30 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 15:0
04.12.2016 11:00 13 кръг Г Черноморец (Балчик) 12:0
11.03.2017 10:30 14 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 2:1
19.03.2017 14:00 15 кръг Д Аристон (Русе) 3:1
25.03.2017 10:30 16 кръг Г Волов (Шумен) 8:0
02.04.2017 14:30 17 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0
08.04.2017 10:30 18 кръг Г Черно море II (Варна) 6:0
02.05.2017 10:30 19 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
24.05.2017 16:00 20 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 9:0
22.04.2017 10:30 21 кръг Г ФК Спартак (Варна) 3:1
10.05.2017 11:00 22 кръг Д Черно море (Варна) 2:1
06.05.2017 10:30 23 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 6:0
- 24 кръг
почива
20.05.2017 10:30 25 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 7:2
27.05.2017 10:30 26 кръг Д Черноморец (Балчик) 12:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 24 22 2 0 138:11 68
2 Черно море (Варна) 24 21 2 1 152:12 65
3 Аристон (Русе) 24 19 1 4 104:24 58
4 Добруджа 1919 (Добрич) 24 15 2 7 69:40 47
5 Доростол 2013 (Силистра) 24 14 3 7 48:43 45


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:06 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2016/2017 Първа лига 1 място
2015/2016 "А" група 1 място
2014/2015 "А" група 1 място
2013/2014 "А" група 1 място
2012/2013 "А" група 1 място
2011/2012 "А" група 1 място
2010/2011 "Б" група 1 място
2009/2010 "В" група 2 място
2008/2009 "В" група 4 място
2007/2008 "В" група 6 място

Месечна ранглиста

Интернет страници