Локомотив 1926 (Пловдив)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Локомотив, чието име, символи и база наследява настоящият клуб, създаден в 2001 г., е основан през 1936 г. като ЖСК.

Хроника: През 1936 г. в града под тепетата е основан Железничарски спортен клуб. В края на 1944 г. той е обединен с местния Левски под името ЖСК Левски. На 27 декември 1945 г. физкултурното дружество е преименувано на Локомотив, а Левски възстановява самостоятелността си. През септември 1949 г., след поредната реформа, е създадена доброволната спортна организация Енергия (от октомври - Торпедо), от която в 1951 г. се отделя Локомотив. През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Локомотив, който започва да се развива самостоятелно. През 2001 г. Велбъжд (Кюстендил) премества седалището си в Пловдив, за да се обедини с местните “железничари”. Двата отбора прекратяват съществуването си, а новият футболен клуб приема името Локомотив 1936. На 20 май 2011 г. с решение на общото акционерно събрание на клуба той е преименуван на Локомотив 1926.

Клубни цветове: черен и бял.

Прозвище: “смърфовете”, “железничарите” или “черно-белите”.

Адрес: Пловдив 4000, парк “Лаута”, ст. ”Локомотив”.
Телефон: (+359 32) 627373.
Е-mail: -

Клубни върхове:
шесто място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
шампион на България: 2003/04 г.
два пъти носител на Суперкупата на България: 2004/05 и 2020/2021 г.
два пъти носител на Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2018/19 и 2019/20 г.
носител на Купата на Съветската армия (като второстепенен турнир): 1982/83 г. (като Локомотив).
два пъти осминафиналист в турнира за Купата на панаирните градове: предшественик на турнира за Купата на УЕФА - 1963/64 и 1964/65 г.

В
05.07.1993 (30 г.)
В
10.03.1999 (25 г.)
В
17.08.2002 (21 г.)
З
27.03.2006 (18 г.)
Зд
15.10.2002 (21 г.)
Зд
16.06.1997 (26 г.)
Зд
05.05.1990 (33 г.)
Зц
25.12.2001 (22 г.)
Зц
18.01.1997 (27 г.)
Зц
04.05.2004 (19 г.)
Зц
03.01.2003 (21 г.)
Зц
31.07.2004 (19 г.)
Зц
15.10.2006 (17 г.)
Зл
16.03.1998 (26 г.)
Зл
28.05.2003 (20 г.)
Хо
25.04.1992 (31 г.)
Хц
16.12.2000 (23 г.)
Хц
30.08.2002 (21 г.)
Хц
07.05.2002 (21 г.)
Хц
05.06.2005 (18 г.)
Хц
11.03.2006 (18 г.)
Ха
15.03.1996 (28 г.)
Кд
22.03.1997 (27 г.)
Кд
02.07.2004 (19 г.)
Кд
15.08.2002 (21 г.)
Кл
27.03.2006 (18 г.)
Кл
04.10.1999 (24 г.)
Кл
28.09.1996 (27 г.)
Н
25.09.1988 (35 г.)
Н
26.01.2007 (17 г.)
Н
15.06.2006 (17 г.)
Н
04.05.2001 (22 г.)
треньори:
Т
02.09.1978 (45 г.)
напуснали:
Хо
08.02.1999 (25 г.)
Н
20.04.1995 (28 г.)
Кл
31.05.2000 (23 г.)
Хл
19.09.1997 (26 г.)
Хц
31.12.1995 (28 г.)
Хц
07.05.2002 (21 г.)
Зд
03.10.1997 (26 г.)
Хц
06.12.1997 (26 г.)

Локомотив 1926 (Пловдив)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
30.07.2016 19:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1 Диема спорт
07.08.2016 19:00 2 кръг Д Левски (София) 2:2 Диема спорт 2
12.08.2016 19:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:0 Диема
19.08.2016 21:15 4 кръг Г Черно море (Варна) 0:2 Диема спорт 2
28.08.2016 21:15 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:2 Диема спорт 2
10.09.2016 19:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 2:5 Диема спорт
16.09.2016 21:15 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1 Диема спорт 2
24.09.2016 19:00 8 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1 Диема спорт
30.09.2016 17:30 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3 Диема спорт 2
17.10.2016 20:00 10 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:2 Диема спорт
21.10.2016 17:30 11 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:0 Диема
29.10.2016 17:30 12 кръг Г ЦСКА (София) 1:0 Диема спорт
02.11.2016 17:30 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1 Диема спорт
20.11.2016 15:00 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0 Диема спорт 2
26.11.2016 15:15 15 кръг Г Левски (София) 2:1 Диема спорт
29.11.2016 17:30 16 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
02.12.2016 17:30 17 кръг Д Черно море (Варна) 1:0 Диема спорт 2
10.12.2016 17:30 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Диема спорт
14.12.2016 13:00 19 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1 Диема спорт
20.02.2017 17:30 20 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
25.02.2017 13:00 21 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 Диема
01.03.2017 15:00 22 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1 Диема спорт 2
04.03.2017 17:30 23 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1 Диема спорт
10.03.2017 17:30 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:1 Диема спорт
18.03.2017 15:00 25 кръг Д ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
01.04.2017 15:00 26 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:3 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 26 13 7 6 35:16 46
4 Черно море (Варна) 26 12 7 7 30:24 43
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 26 10 9 7 35:30 39
6 Дунав 2010 (Русе) 26 10 8 8 32:31 38
7 Ботев (Пловдив) 26 10 5 11 36:42 35
Втора фаза / Първа шестица
09.04.2017 17:30 27 кръг Г Левски (София) 0:5 Диема спорт 2
13.04.2017 19:30 28 кръг Д ЦСКА (София) 1:2 Диема спорт
23.04.2017 17:45 29 кръг Г Черно море (Варна) 2:3 Диема
28.04.2017 17:30 30 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:2 Диема спорт
05.05.2017 20:00 31 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 Диема спорт
12.05.2017 20:00 32 кръг Д Левски (София) 2:1 Диема спорт
17.05.2017 20:00 33 кръг Г ЦСКА (София) 0:0 Диема спорт 2
21.05.2017 20:00 34 кръг Д Черно море (Варна) 2:1 Диема спорт 2
28.05.2017 21:00 35 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:4 Диема спорт
31.05.2017 20:00 36 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 2:1 Диема
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 36 19 10 7 51:21 67
3 Левски (София) 36 18 9 9 50:31 63
4 Дунав 2010 (Русе) 36 15 10 11 46:44 55
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 36 14 10 12 50:52 52
6 Черно море (Варна) 36 13 8 15 39:45 47
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 - Г Черноморец (Балчик) 5:2
Втори кръг (1/8 финали)
25.10.2016 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 6:0
Трети кръг (1/4 финали)
05.04.2017 20:00 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2016 17:30 - Г Трейнинг Сентър (Истанбул, Тур, х) 5:0
08.07.2016 17:30 - Д Машхад (Машхад, Иран, 1) 0:2
11.07.2016 17:30 - Д Конкордия (Кяжна, Румъния, 1) 2:2
12.07.2016 18:00 - Д Ашхабад (Ашхабад, Туркменистан, 1) 2:1
17.07.2016 18:55 - Д Ал-Файсали (Харма, С.Арабия, 1) 3:0
18.07.2016 17:30 - Д Ал-Раед (Бурайда, С.Арабия, 1) анл.
23.07.2016 19:00 - Д Оборище (Панагюрище) 4:1
23.08.2016 18:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 3:1
06.09.2016 18:00 - Д Спартак (Миява, Словакия, 1) 1:0
06.10.2016 15:30 - Г Созопол (Созопол) 2:0
12.10.2016 16:00 - Г Левски (Карлово) 3:0
12.11.2016 14:00 - Д Македония Г.Петров (Скопие, Мак, 1) 7:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2017 - Д Кайсар (Къзълорда, Казахстан, 1) 1:0
28.01.2017 - Д Словачко (Ухерске Храдище, Чех, 1) 1:1
31.01.2017 - Д Слован (Братислава, Словакия, 1) 0:1
03.02.2017 - Д Ростов (Ростов на Дон, Русия, 1) 2:2

Локомотив 1926 (Пловдив)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 17:00 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
20.08.2016 17:00 2 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 8:0
25.08.2016 17:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
03.09.2016 16:00 4 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 6:0
11.09.2016 16:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 4:0
18.09.2016 16:00 6 кръг Д Септември (София) 1:0
24.09.2016 16:00 7 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:2
01.10.2016 15:30 8 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:2
05.10.2016 15:30 9 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
15.10.2016 15:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
23.10.2016 15:00 11 кръг Д Левски (София) 1:0
02.11.2016 14:00 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
14.11.2016 14:00 13 кръг Д Черно море (Варна) 5:1
26.11.2016 14:00 14 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
10.12.2016 13:00 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
05.03.2017 14:30 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
11.03.2017 14:30 17 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:1
19.03.2017 14:30 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
24.03.2017 14:30 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1
02.04.2017 15:30 20 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 6:2
08.04.2017 15:30 21 кръг Г Септември (София) 0:0
22.04.2017 15:30 22 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
26.04.2017 15:30 23 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
30.04.2017 16:00 24 кръг Г Ботев (Враца) 1:3
06.05.2017 16:00 25 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
14.05.2017 16:00 26 кръг Г Левски (София) 2:2
21.05.2017 17:00 27 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
25.05.2017 17:00 28 кръг Г Черно море (Варна) 0:7
01.06.2017 17:00 29 кръг Д ЦСКА (София) 0:0
04.06.2017 17:00 30 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пирин (Благоевград) 30 13 1 16 45:73 40
10 Черно море (Варна) 30 11 5 14 61:62 38
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 30 10 6 14 44:40 36
12 Монтана 1921 (Монтана) 30 9 2 19 46:78 29
13 Ботев (Враца) 30 9 2 19 33:67 29

Локомотив 1926 (Пловдив)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 14:00 1-ви мач Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
19.11.2016 14:00 реванш Д Дунав 2010 (Русе) 0:1

Локомотив 1926 (Пловдив)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2016 17:00 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:4
27.08.2016 17:00 2 кръг Д Септември (София) 2:0
04.09.2016 16:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
10.09.2016 16:00 4 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:1
18.09.2016 16:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 4:1
25.09.2016 10:30 6 кръг Д Черно море (Варна) 1:4
01.10.2016 15:30 7 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:0
08.10.2016 10:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
16.10.2016 15:30 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:4
22.10.2016 15:00 10 кръг Д Левски (София) 0:3
03.11.2016 14:00 11 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
09.11.2016 14:00 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
14.11.2016 11:30 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
24.11.2016 14:00 14 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:1
07.12.2016 13:00 15 кръг Д Спартак (Плевен) 7:1
26.02.2017 13:00 16 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
04.03.2017 11:00 17 кръг Г Септември (София) 0:2
12.03.2017 14:30 18 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
18.03.2017 14:30 19 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:0
23.03.2017 14:30 20 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
01.04.2017 10:30 21 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
08.04.2017 15:30 22 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:1
22.04.2017 11:00 23 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
26.04.2017 11:00 24 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
01.05.2017 16:00 25 кръг Г Левски (София) 2:6
07.05.2017 16:00 26 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 7:0
14.05.2017 11:00 27 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:2
20.05.2017 17:00 28 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
29.05.2017 17:00 29 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0
02.06.2017 17:00 30 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (София) 30 15 2 13 63:38 47
7 Берое (Стара Загора) 30 13 8 9 60:43 47
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 30 15 2 13 51:49 47
9 Славия 1913 (София) 30 14 4 12 60:41 46
10 Пирин (Благоевград) 30 12 5 13 44:39 41

Локомотив 1926 (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Вихър (Белозем) 13:0
17.09.2016 10:00 2 кръг Г Реал (Пловдив) 3:0
24.09.2016 11:00 3 кръг Д Хасково (Хасково) 1:2
01.10.2016 12:00 4 кръг Д Хисаря 2013 (Хисаря) 19:0
27.05.2017 5 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
14.10.2016 12:15 6 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
23.10.2016 10:30 7 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 6:1
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Кричим (Кричим) 7:1
05.11.2016 10:30 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
12.11.2016 10:30 10 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
18.11.2016 14:00 11 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:0
11.03.2017 10:30 12 кръг Г Вихър (Белозем) 3:0
19.03.2017 09:15 13 кръг Д Реал (Пловдив) 5:0
25.03.2017 11:00 14 кръг Г Хасково (Хасково) 5:2
01.04.2017 10:30 15 кръг Г Хисаря 2013 (Хисаря) 3:0
08.04.2017 10:30 16 кръг Д Сокол (Марково) 1:1
15.04.2017 16:00 17 кръг Г Левски (Карлово) 3:0
22.04.2017 10:30 18 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 9:0
30.04.2017 10:30 19 кръг Г Кричим (Кричим) 2:0
06.05.2017 10:30 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
11.05.2017 18:00 21 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
17.05.2017 18:15 22 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 10:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 18 2 2 96:12 56
2 Сокол (Марково) 22 17 4 1 76:9 55
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 18 1 3 106:16 55
4 Хасково (Хасково) 22 17 1 4 81:22 52
5 Брестник 1948 (Пловдив) 22 11 3 8 51:37 36

Локомотив 1926 (Пловдив)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
08.06.2017 18:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 1:1
11.06.2017 18:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 1:3
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 13:00 1 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Левски (Карлово) 5:0
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0
08.10.2016 11:00 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:0
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Марица (Пловдив) 8:0
22.10.2016 13:00 7 кръг Г Поморие (Поморие) 2:0
29.10.2016 13:00 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
05.11.2016 11:00 9 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
12.11.2016 13:00 10 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 5:0
- 11 кръг
почива
18.03.2017 12:00 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
25.03.2017 10:30 13 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
01.04.2017 10:30 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
11.04.2017 17:00 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
14.04.2017 12:30 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
23.04.2017 10:30 17 кръг Г Марица (Пловдив) 4:0
29.04.2017 13:00 18 кръг Д Поморие (Поморие) 4:0
06.05.2017 13:00 19 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
13.05.2017 11:00 20 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
20.05.2017 13:00 21 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:1
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 20 18 1 1 94:7 55
2 Берое (Стара Загора) 20 15 1 4 64:21 46
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 20 14 3 3 55:8 45
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 11 4 5 30:20 37
5 Черноморец 1919 (Бургас) 20 9 3 8 35:24 30

Локомотив 1926 (Пловдив)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
30.10.2016 14:00 1-ви мач Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:2
20.11.2016 12:30 реванш Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:30 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
24.09.2016 11:00 2 кръг Г Хасково (Хасково) 2:1
02.10.2016 10:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
10.10.2016 16:00 4 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
16.10.2016 10:00 5 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
- 6 кръг
почива
26.11.2016 12:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:2
05.11.2016 10:30 8 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
13.11.2016 12:00 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:1
24.03.2017 16:00 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
01.04.2017 12:30 11 кръг Д Хасково (Хасково) 1:0
08.04.2017 10:30 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0
14.04.2017 10:00 13 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
22.04.2017 10:30 14 кръг Г Марица (Пловдив) 3:0
- 15 кръг
почива
06.05.2017 12:00 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:0
13.05.2017 13:00 17 кръг Д Сокол (Марково) 3:2
20.05.2017 10:30 18 кръг Г Орлета (Пазарджик) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1926 (Пловдив) 16 11 5 0 31:10 38
2 Ботев (Пловдив) 16 9 6 1 39:3 33
3 Сокол (Марково) 16 9 4 3 32:11 31
4 Спартак-С 94 (Пловдив) 16 6 6 4 22:14 24
5 Родопа Смолян (Смолян) 16 6 4 6 31:31 22

Локомотив 1926 (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Д Марица (Пловдив) 8:0
18.09.2016 10:30 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:2
25.09.2016 12:00 3 кръг Д Орлета (Пазарджик) 14:0
02.10.2016 12:00 4 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 4:0
09.10.2016 12:00 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 6:0
16.10.2016 12:00 6 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 8:1
01.11.2016 10:30 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 6:2
29.10.2016 15:30 8 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:1
06.11.2016 10:30 9 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 9:0
13.11.2016 13:00 10 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:1
17.11.2016 19:30 11 кръг Г Чавдар (Пловдив) 8:0
12.03.2017 10:30 12 кръг Г Марица (Пловдив) 4:1
19.03.2017 12:00 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
25.03.2017 10:30 14 кръг Г Орлета (Пазарджик) 11:0
02.04.2017 10:30 15 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 3:0
09.04.2017 12:00 16 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 8:1
14.04.2017 10:30 17 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:0
23.04.2017 10:30 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
11.05.2017 19:00 19 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 7:1
08.05.2017 10:00 20 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:1
13.05.2017 10:30 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 4:1
22.05.2017 10:30 22 кръг Д Чавдар (Пловдив) 20:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 22 21 1 0 191:7 64
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 19 2 1 139:17 59
3 Спартак-С 94 (Пловдив) 22 13 2 7 51:43 41
4 Ботев 2002 (Пловдив) 22 12 2 8 52:43 38
5 Родопа Смолян (Смолян) 22 9 4 9 49:74 31

Локомотив 1926 II (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 7:3
18.09.2016 10:30 2 кръг Г Орлета (Пазарджик) 6:0
25.09.2016 10:00 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:4
22.09.2016 11:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
13.10.2016 16:00 5 кръг Д Чавдар (Пловдив) 4:2
16.10.2016 10:30 6 кръг Г Марица (Пловдив) 3:2
23.10.2016 10:30 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:6
29.10.2016 15:30 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
06.11.2016 10:30 9 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
13.11.2016 10:00 10 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:1
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:1
27.05.2017 10:30 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
19.03.2017 10:00 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:1
25.03.2017 10:30 14 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 1:0
02.04.2017 12:00 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:1
09.04.2017 10:30 16 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:2
13.04.2017 14:30 17 кръг Д Марица (Пловдив) 2:1
23.04.2017 10:30 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:7
11.05.2017 19:00 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7
07.05.2017 10:30 20 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:2
17.05.2017 12:00 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:1
19.05.2017 17:00 22 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 2002 (Пловдив) 22 12 2 8 52:43 38
5 Родопа Смолян (Смолян) 22 9 4 9 49:74 31
6 Локомотив 1926 II (Пловдив) 22 7 7 8 37:47 28
7 Марица (Пловдив) 22 9 0 13 57:65 27
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 7 4 11 37:66 25


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Локомотив 1926 (Пловдив)

Химн

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в парк “Лаута”),
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:62 сезона
"Б" група:12 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 41.895 12
октомври 2019 70.976 1
септември 2019 65.236 2
август 2019 61.273 3
май 2019 42.385 9
април 2019 36.193 14
март 2019 54.660 6
ноември 2018 31.727 14
октомври 2018 56.497 5
септември 2018 55.073 6
май 2018 67.309 5
април 2018 27.260 15
март 2018 45.133 6
ноември 2017 23.745 21
октомври 2017 59.378 3
септември 2017 27.970 17
август 2017 51.854 7
май 2017 66.311 2
април 2017 34.687 14
март 2017 39.317 10
ноември 2016 66.899 3
октомври 2016 49.964 7
септември 2016 44.093 7
август 2016 43.527 10
май 2016 95.915 1
април 2016 67.113 2
март 2016 40.729 6
ноември 2015 35.508 10
октомври 2015 58.288 4
август 2015 35.117 10
май 2015 64.305 2
април 2015 19.146 20
март 2015 32.097 11
декември 2014 47.020 6
октомври 2014 45.051 8
септември 2014 27.394 19
май 2014 20.645 24
април 2014 60.454 3
март 2014 27.257 18
декември 2013 51.675 4
ноември 2013 49.431 5
септември 2013 38.205 12
август 2013 64.369 1
май 2013 25.236 20
април 2013 23.243 22
март 2013 49.578 4
ноември 2012 57.210 3
октомври 2012 37.386 9
септември 2012 41.958 8
май 2012 30.221 19
април 2012 71.299 2
март 2012 54.043 3
ноември 2011 58.915 4
октомври 2011 34.284 16
септември 2011 37.886 9
август 2011 43.161 7
май 2011 64.142 1
април 2011 38.999 10
март 2011 40.963 8
ноември 2010 54.217 6
октомври 2010 59.049 4
септември 2010 56.994 3
август 2010 48.446 6
всички

Интернет страници