Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Витоша съществува под това име от 1958 г.

Хроника: В едно от най-големите села, разположено край столицата, през отделни периоди са съществували различни футболни отбори, като по-известни са Урожай и Витоша. От есента на 1949 г. в страната започват да се обособяват доброволни спортни организации на ведомствен принцип към съответните отраслови профсъюзи. В Бистрица най-популярна през този период е създадената през 1953 г. ДСО Урожай - на трудещите се от селата. Поредната реформа след 1944 г. се извършва през 1957 г., вследствие на която спорта отново се насочва към териториалния принцип на развитие. На следващата година в Бистрица е основано местното ДФС (дружество за физическа култура и спорт) Витоша. На негова основа през 1985 г. се образува едноименният футболен клуб, който носи същото наименование и до днес.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: “тигрите”.

Адрес: Бистрица 1444, ул. “Стефан Стамболов” №86, Столична община, район Панчарево.
Телефон: (+359) 886835882.
E-mail: -

Клубни върхове:
второ място в Югозападна “В” група: 2012/13 г.
1/32 финалист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на Съветската армия - 1972/73 г.
носител на Купата на Аматьорската футболна лига: 2011/12 г.

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
15.07.2017 18:45 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:1 Диема спорт
21.07.2017 21:00 2 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 Диема спорт
30.07.2017 21:00 3 кръг Г Левски (София) 0:2 Диема спорт
05.08.2017 21:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:4 Диема спорт
14.08.2017 20:30 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 Диема спорт
19.08.2017 21:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 1:6 Диема спорт
28.08.2017 18:00 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3 Диема спорт
10.09.2017 17:30 8 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3 Диема спорт
17.09.2017 17:30 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0 Диема спорт
23.09.2017 15:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4 Диема
30.09.2017 17:45 11 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:4 Диема
16.10.2017 17:30 12 кръг Г Септември (София) 0:1 Диема спорт
22.10.2017 19:30 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
27.10.2017 16:30 14 кръг Д Черно море (Варна) 1:2 Диема
04.11.2017 13:00 15 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 Диема
19.11.2017 17:30 16 кръг Д Левски (София) 0:0 Диема спорт
27.11.2017 17:30 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 Диема спорт
30.11.2017 13:00 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 Диема
03.12.2017 17:30 19 кръг Д ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
10.12.2017 15:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1 Диема
19.02.2018 17:30 21 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:2 Диема спорт
25.02.2018 15:00 22 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1 Диема спорт
04.03.2018 17:30 23 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1 Диема спорт
07.03.2018 12:30 24 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3 Нова спорт
11.03.2018 12:30 25 кръг Д Септември (София) 0:0 Нова спорт
17.03.2018 15:00 26 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Черно море (Варна) 26 7 6 13 24:32 27
11 Пирин (Благоевград) 26 6 8 12 20:28 26
12 Дунав 2010 (Русе) 26 5 6 15 17:38 21
13 Етър ВТ (Велико Търново) 26 4 9 13 24:45 21
14 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 26 0 8 18 12:51 8
Втора фаза / Втора осмица - група "А"
30.03.2018 17:30 27 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0 Нова спорт
05.04.2018 17:15 28 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:3 Диема спорт
13.04.2018 17:30 29 кръг Г Черно море (Варна) 0:2 Нова спорт
17.04.2018 20:00 30 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2 Диема спорт
22.04.2018 17:30 31 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2 Нова спорт
28.04.2018 17:30 32 кръг Д Черно море (Варна) -:- Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 31 10 10 11 42:43 40
2 Черно море (Варна) 31 11 7 13 33:34 40
3 Пирин (Благоевград) 31 7 9 15 28:40 30
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 31 0 10 21 16:60 10
Втора фаза / 1/2 финали за 11-14 място
05.05.2018 1-ви мач Д 3-ти в група "Б" -:-
12.05.2018 реванш Г 3-ти в група "Б" -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 19:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:1 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2017 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:0
27.06.2017 18:00 - Г Пирин (Благоевград) 1:3
30.06.2017 18:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
04.07.2017 18:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 4:1
08.07.2017 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
24.08.2017 18:00 - Д Ал-Мархия (Доха, Катар, 1) 1:0
02.09.2017 18:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:2
07.10.2017 15:00 - Г Локомотив 1929 (София) 1:3
10.11.2017 14:30 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.01.2018 14:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
20.01.2018 13:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
23.01.2018 14:00 - Г Черноморец (Балчик) 2:0
25.01.2018 13:45 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
27.01.2018 14:30 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
30.01.2018 12:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
02.02.2018 11:00 - Г Ботев (Враца) 3:1
08.02.2018 14:00 - Г Локомотив 1929 (София) 0:1
10.02.2018 14:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1

Витоша II (Бистрица)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 17:00 1 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 8:2
16.09.2017 17:00 2 кръг Г Академик 1947 (София) 6:1
- 3 кръг
почива
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Гранит (Владая) 5:4
07.10.2017 16:00 5 кръг Г Искър (Герман) анл.
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
22.10.2017 14:00 7 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:0
29.10.2017 15:00 8 кръг Д Урвич (Панчарево) 7:5
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Железница (Железница) 3:2
12.11.2017 14:00 10 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:2
19.11.2017 13:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
19.04.2018 18:00 12 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 7:1
10.03.2018 15:00 13 кръг Д Академик 1947 (София) 0:3
- 14 кръг
почива
01.04.2018 13:00 15 кръг Г Гранит (Владая) 4:3
- 16 кръг
почива
15.04.2018 16:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
22.04.2018 11:00 18 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 7:0
29.04.2018 16:00 19 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
05.05.2018 17:00 20 кръг Д Железница (Железница) -:-
13.05.2018 17:00 21 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
20.05.2018 17:00 22 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 15 13 0 2 66:18 39
2 Витоша II (Бистрица) 14 12 0 2 62:28 36
3 Гранит (Владая) 14 10 0 4 52:27 30
4 Урвич (Панчарево) 14 9 2 3 54:31 29
5 Железница (Железница) 13 6 2 5 41:23 20
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2018 11:00 - Д Левски (Чепинци) 4:0
28.01.2018 13:00 - Д Спартак 1933 (Подгумер) 0:1
04.02.2018 10:00 - Г Сокол (Негован) 3:0
15.02.2018 14:00 - Д Ком (Берковица) 5:3

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
10.09.2017 17:00 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
17.09.2017 17:00 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:0
21.09.2017 17:00 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0
24.09.2017 17:00 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
01.10.2017 16:00 6 кръг Г Барокко (София) 1:1
05.10.2017 16:00 7 кръг Д Левски (София) 0:4
10.10.2017 16:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 2:0
15.10.2017 14:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:0
19.10.2017 16:00 10 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:1
- 11 кръг
почива
29.10.2017 13:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:2
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
09.11.2017 14:00 14 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
12.11.2017 11:00 15 кръг Г Септември (Симитли) 1:3
19.11.2017 14:00 16 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 5:1
23.11.2017 14:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
26.11.2017 14:00 18 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
03.12.2017 10:30 19 кръг Г Септември (София) 0:1
24.02.2018 12:00 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
19.04.2018 16:00 21 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
11.03.2018 12:00 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:3
15.03.2018 14:00 23 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:1
18.03.2018 14:00 24 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 5:2
25.03.2018 14:00 25 кръг Д Барокко (София) 0:1
29.03.2018 11:00 26 кръг Г Левски (София) 1:4
- 27 кръг
почива
12.04.2018 16:00 28 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:3
15.04.2018 16:00 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) 7:1
- 30 кръг
почива
29.04.2018 16:00 31 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
03.05.2018 17:00 32 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
06.05.2018 17:00 33 кръг Г Миньор (Перник) -:-
13.05.2018 17:00 34 кръг Д Септември (Симитли) -:-
17.05.2018 17:00 35 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
20.05.2018 17:00 36 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
27.05.2018 17:00 37 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
03.06.2018 17:00 38 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Септември (София) 27 15 5 7 47:24 50
6 Миньор (Перник) 27 12 6 9 55:49 42
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 26 12 5 9 45:34 41
8 Вихрен 1925 (Сандански) 27 12 4 11 55:60 40
9 Барокко (София) 26 12 2 12 52:56 38

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 3:4
10.09.2017 11:30 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 6:2
17.09.2017 11:30 3 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 4:0
24.09.2017 11:30 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 7:2
01.10.2017 11:30 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:1
08.10.2017 11:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
15.10.2017 11:30 7 кръг Г Чепинец (Велинград) 6:0
22.10.2017 11:30 8 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
29.10.2017 11:30 9 кръг Г Левски (София) 4:5
01.11.2017 11:30 10 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
05.11.2017 11:30 11 кръг Г Миньор (Перник) 4:1
12.11.2017 11:30 12 кръг Г Барокко (София) 5:1
19.11.2017 11:30 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
26.11.2017 10:00 14 кръг Г Ферион (София) 10:0
03.12.2017 11:30 15 кръг Д Септември (София) 1:4
28.03.2018 11:30 16 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
10.05.2018 11:30 17 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
11.03.2018 11:30 18 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 5:0
18.03.2018 11:30 19 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:0
25.03.2018 11:30 20 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
01.04.2018 11:30 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
05.04.2018 11:30 22 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:0
15.04.2018 11:30 23 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:1
отложен 24 кръг Д Левски (София) -:-
29.04.2018 11:30 25 кръг Г ЦСКА (София) -:-
06.05.2018 11:30 26 кръг Д Миньор (Перник) -:-
13.05.2018 11:30 27 кръг Д Барокко (София) -:-
20.05.2018 10:30 28 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
22.04.2018 11:30 29 кръг Д Ферион (София) 13:0
03.06.2018 16:00 30 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 23 20 0 3 101:23 60
2 Левски (София) 22 18 2 2 76:16 56
3 ЦСКА (София) 22 17 3 2 72:7 54
4 Чавдар (Етрополе) 23 15 2 6 53:22 47
5 Царско село 2015 (София) 22 14 4 4 65:33 46

Витоша (Бистрица)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
25.10.2017 14:00 1-ви мач Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:3
08.11.2017 14:00 реванш Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2017 17:00 - Д Спортист 13 (София) 11:1
Югозападна България / Финали
04.10.2017 12:00 - Д Велбъжд (Кюстендил) 5:3
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 13:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:2
09.09.2017 12:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
16.09.2017 13:00 3 кръг Д Олимпиец (София) 16:0
23.09.2017 12:00 4 кръг Г Барокко (София) 4:1
29.09.2017 12:00 5 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:2
07.10.2017 09:00 6 кръг Д Елит София (София) 5:0
14.10.2017 12:00 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:1
21.10.2017 09:00 8 кръг Д Септември (София) 4:2
28.10.2017 12:00 9 кръг Г Спортист 13 (София) 3:1
04.11.2017 12:00 10 кръг Д Младост 2015 (София) 2:1
11.11.2017 12:00 11 кръг Г Конкордия (София) 7:0
отложен 12 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
10.03.2018 12:30 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
17.03.2018 13:00 14 кръг Г Олимпиец (София) 13:0
24.03.2018 16:00 15 кръг Д Барокко (София) 4:2
01.04.2018 14:00 16 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:1
14.04.2018 17:00 17 кръг Г Елит София (София) 7:0
21.04.2018 17:00 18 кръг Д ДИТ Спорт (София) 10:1
28.04.2018 14:00 19 кръг Г Септември (София) -:-
05.05.2018 13:00 20 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
12.05.2018 12:30 21 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
19.05.2018 13:00 22 кръг Д Конкордия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица) 17 14 3 0 89:16 45
2 Локомотив 1929 (София) 16 13 2 1 94:13 41
3 Септември (София) 16 12 1 3 51:17 37
4 Чавдар (Етрополе) 16 11 4 1 53:9 37
5 Ботев 57 СОУ (София) 17 10 4 3 65:24 34

Витоша (Бистрица)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 0:3
08.09.2017 16:00 2 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:7
- 3 кръг
почива
16.09.2017 11:00 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:5
23.09.2017 11:00 5 кръг Г Национал (София) 0:8
30.09.2017 11:00 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:4
04.10.2017 11:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
07.10.2017 11:00 8 кръг Д ЦСКА (София) 0:10
14.10.2017 11:00 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:5
21.10.2017 11:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
25.10.2017 11:00 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
28.10.2017 10:00 12 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:5
04.11.2017 11:00 13 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
11.11.2017 10:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 0:7
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Левски (София) 1:7
25.11.2017 11:00 16 кръг Д Септември (София) 1:3
02.12.2017 11:00 17 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
24.02.2018 11:00 18 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
03.03.2018 11:00 19 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
- 20 кръг
почива
15.03.2018 14:00 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:8
21.03.2018 11:00 22 кръг Д Национал (София) 1:7
18.04.2018 16:00 23 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:6
31.03.2018 11:00 24 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:7
04.04.2018 13:30 25 кръг Г ЦСКА (София) 0:15
14.04.2018 11:00 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
21.04.2018 11:00 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
25.04.2018 11:00 28 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:2
28.04.2018 11:00 29 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
05.05.2018 11:00 30 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
12.05.2018 11:00 31 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
19.05.2018 11:00 32 кръг Д Левски (София) -:-
26.05.2018 11:00 33 кръг Г Септември (София) -:-
30.05.2018 11:00 34 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 27 8 1 18 31:122 25
14 Миньор (Перник) 27 6 4 17 32:89 22
15 Витоша (Бистрица) 26 3 0 23 17:124 9
16 Струмска слава 1927 (Радомир) 26 1 0 25 9:224 3
17 Велбъжд (Кюстендил) 26 8 3 15 36:57 27

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
09.09.2017 15:00 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:4
16.09.2017 09:00 2 кръг Г Ферион (София) 0:3
23.09.2017 13:30 3 кръг Д Победа 2013 (София) 2:3
30.09.2017 10:30 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 6:1
25.11.2017 11:30 5 кръг Д Легия (София) 5:1
14.10.2017 15:00 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:5
21.10.2017 10:30 7 кръг Д Олимпиец (София) 1:8
28.10.2017 15:00 8 кръг Г Национал (София) 1:5
04.11.2017 09:00 9 кръг Д Елит София (София) 0:5
11.11.2017 15:00 10 кръг Г София спорт (София) 0:8
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ферион (София) 9 5 1 3 39:12 16
8 Победа 2013 (София) 10 3 0 7 15:52 9
9 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 2 0 8 16:43 6
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 10 1 0 9 5:77 3
11 Легия (София) 10 0 0 10 7:86 0
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
31.03.2018 10:30 2 кръг Г Ферион (София) 1:6
14.04.2018 10:30 3 кръг Д Легия (София) 3:0
отложен 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
28.04.2018 10:30 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
05.05.2018 10:30 6 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
12.05.2018 09:00 7 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 Ком 98 (Годеч) 2 2 0 0 7:1 6
26 Лъвчетата (София) 3 2 0 1 14:4 6
27 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2 1 0 1 4:6 3
28 Победа 2013 (София) 3 1 0 2 8:11 3
29 Орловец 2015 (Кокаляне) 4 1 0 3 4:23 3

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 13:30 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:8
17.09.2017 12:00 2 кръг Д Сердика (София) 1:5
24.09.2017 15:00 3 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:3
01.10.2017 10:30 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:3
08.10.2017 16:30 5 кръг Г Ферион (София) 0:9
15.10.2017 10:30 6 кръг Г Спортист 13 (София) 0:0
22.10.2017 16:30 7 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
29.10.2017 10:30 8 кръг Г София спорт (София) 0:8
05.11.2017 15:00 9 кръг Д Левски (София) 0:16
12.11.2017 13:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
19.11.2017 12:30 11 кръг Д Национал (София) 0:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ферион (София) 11 4 0 7 24:26 12
9 Олимпия ФК (София) 11 3 2 6 13:36 11
10 Сердика (София) 11 3 1 7 14:37 10
11 Спортист 13 (София) 11 0 2 9 4:42 2
12 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11 0 1 10 4:73 1
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 09:30 1 кръг Г Интернационал (София) 1:5
18.03.2018 12:30 2 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:3
отложен 3 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
01.04.2018 09:30 4 кръг Д Талант (София) 1:5
15.04.2018 12:30 5 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:2
22.04.2018 09:30 6 кръг Д Интернационал (София) 0:2
29.04.2018 12:30 7 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
06.05.2018 09:30 8 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
13.05.2018 09:30 9 кръг Г Талант (София) -:-
20.05.2018 12:30 10 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 Талант (София) 5 3 1 1 14:5 10
26 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5 2 2 1 10:8 8
27 Средногорец 2016 (Златица) 5 2 1 2 8:9 7
28 Надежда (Доброславци) 5 2 1 2 7:9 7
29 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 0 0 5 3:17 0

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 12:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
17.09.2017 10:10 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:11
24.09.2017 13:40 3 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
01.10.2017 09:00 4 кръг Д Победа 2013 (София) 0:3
08.10.2017 14:50 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:9
15.10.2017 11:20 6 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
22.10.2017 13:40 7 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:3
29.10.2017 10:10 8 кръг Г Н спорт (София) 0:8
26.11.2017 13:40 9 кръг Д Славия 1913 (София) 2:6
12.11.2017 11:20 10 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
19.11.2017 12:30 11 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Сливнишки герой (Сливница) 11 5 0 6 21:32 15
9 Витоша 13 (София) 11 2 2 7 16:52 8
10 Победа 2013 (София) 11 2 1 8 10:33 7
11 Ботев 57 СОУ (София) 11 1 0 10 6:64 3
12 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11 0 1 10 5:53 1
Втора фаза / Група "В"
- 1 кръг
почива
18.03.2018 09:00 2 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:2
25.03.2018 10:10 3 кръг Г Сердика (София) 2:2
01.04.2018 09:00 4 кръг Д ОФК София (София) 4:1
15.04.2018 11:20 5 кръг Г ДАФ (София) 1:2
22.04.2018 10:10 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:0
29.04.2018 10:10 7 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
06.05.2018 10:10 8 кръг Д София спорт (София) -:-
13.05.2018 10:10 9 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
20.05.2018 09:00 10 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
27.05.2018 09:00 11 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
28 Надежда (Доброславци) 5 3 1 1 13:5 10
29 Сердика (София) 5 3 1 1 10:7 10
30 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 2 1 2 9:7 7
31 София спорт (София) 5 1 1 3 11:13 4
32 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 6 1 1 4 10:20 4

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 15:00 1 кръг Г София 2010 (София) 0:3
17.09.2017 10:30 2 кръг Д Лъвчетата (София) 0:2
24.09.2017 16:10 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 6:0
- 4 кръг
почива
08.10.2017 16:10 5 кръг Д Урвич (Панчарево) 1:6
15.10.2017 11:30 6 кръг Г Олимпиец (София) 4:6
22.10.2017 15:00 7 кръг Д Барокко (София) 0:2
29.10.2017 12:40 8 кръг Г РД Спорт (София) 7:0
05.11.2017 13:50 9 кръг Д Н спорт (София) 0:1
12.11.2017 13:50 10 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:1
19.11.2017 12:40 11 кръг Д Спортист 13 (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Барокко (София) 10 5 0 5 17:32 15
7 София 2010 (София) 10 3 0 7 11:58 9
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 3 0 7 22:21 9
9 Ботев 57 СОУ (София) 10 2 1 7 10:56 7
10 Спортист 13 (София) 10 1 1 8 6:45 4
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 15:10 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
18.03.2018 11:40 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:0
отложен 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
01.04.2018 10:30 4 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:5
15.04.2018 16:20 5 кръг Д София спорт (София) 2:2
22.04.2018 11:40 6 кръг Г Барокко (София) 1:1
29.04.2018 15:10 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
06.05.2018 12:50 8 кръг Г РД Спорт (София) -:-
13.05.2018 14:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
20.05.2018 14:00 10 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
27.05.2018 12:50 11 кръг Д София 2010 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 София спорт (София) 5 2 2 1 19:7 8
19 Олимпия ФК (София) 5 2 0 3 11:16 6
20 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 1 2 2 8:11 5
21 София 2010 (София) 5 1 1 3 5:34 4
22 Спортист 13 (София) 5 0 1 4 4:29 1

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:30 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 6:2
16.09.2017 09:30 2 кръг Д Елит София (София) 2:2
23.09.2017 11:30 3 кръг Г София спорт (София) 4:1
- 4 кръг
почива
07.10.2017 11:30 5 кръг Д София 2010 (София) 5:1
14.10.2017 09:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
21.10.2017 10:30 7 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:2
28.10.2017 10:30 8 кръг Г ОФК София (София) 3:1
04.11.2017 09:30 9 кръг Д Победа 2013 (София) 9:1
11.11.2017 11:30 10 кръг Г Левски (София) 1:5
18.11.2017 11:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
25.11.2017 09:30 12 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
02.12.2017 10:30 13 кръг Д Н спорт (София) 2:8
10.03.2018 09:30 14 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:2
17.03.2018 10:30 15 кръг Г Елит София (София) 2:2
24.03.2018 11:30 16 кръг Д София спорт (София) 3:0
- 17 кръг
почива
14.04.2018 10:30 18 кръг Г София 2010 (София) 4:1
21.04.2018 09:30 19 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
28.04.2018 10:30 20 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
05.05.2018 10:30 21 кръг Д ОФК София (София) -:-
12.05.2018 09:30 22 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
19.05.2018 11:30 23 кръг Д Левски (София) -:-
26.05.2018 10:30 24 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
02.06.2018 09:30 25 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
09.06.2018 10:30 26 кръг Г Н спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Елит София (София) 18 10 3 5 58:35 33
5 Люлин (кв.Люлин, София) 18 10 2 6 56:29 32
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 17 9 4 4 52:35 31
7 Олимпия ФК (София) 18 10 1 7 54:44 31
8 Царско село 2015 (София) 17 8 2 7 42:33 26


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:02 сезона

Последните 10 сезона

2016/2017 Втора лига 3 място
2015/2016 "В" група 2 място
2014/2015 "В" група 4 място
2013/2014 "Б" група 11 място
2012/2013 "В" група 2 място
2011/2012 "В" група 6 място
2010/2011 "В" група 3 място
2009/2010 "В" група 6 място
2008/2009 "В" група 8 място
2007/2008 "В" група 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2017 39.363 12
октомври 2017 8.863 64
септември 2017 15.045 36
август 2017 14.458 38
май 2017 26.203 19
април 2017 18.616 29
март 2017 29.061 17
ноември 2016 30.799 17
октомври 2016 29.728 17
септември 2016 32.178 12
август 2016 19.672 24
май 2016 12.150 37
април 2016 11.581 44
март 2016 15.489 26
ноември 2015 12.338 42
октомври 2015 18.338 23
август 2015 16.496 27
май 2015 17.224 25
април 2015 10.504 52
март 2015 16.284 27
декември 2014 14.469 33
октомври 2014 14.255 32
септември 2014 9.336 56
май 2014 5.168 82
април 2014 27.957 16
март 2014 16.874 24
ноември 2013 23.897 24
септември 2013 33.542 16
август 2013 30.503 17
май 2013 22.063 23
април 2013 12.885 45
март 2013 16.849 30
ноември 2012 18.617 26
октомври 2012 9.348 63
септември 2012 18.099 27
май 2012 11.619 48
април 2012 9.762 68
март 2012 17.549 35
ноември 2011 17.979 37
октомври 2011 1.692 104
септември 2011 16.271 36
август 2011 5.005 89
май 2011 14.516 45
април 2011 12.252 55
март 2011 16.233 41
ноември 2010 12.858 54
октомври 2010 11.592 61
септември 2010 8.703 83
август 2010 15.383 43
всички

Интернет страници