Арес (София)

BGSupporters форум

Арес (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Г Спартак 2015 (София) 7:0
02.09.2021 10:00 2 кръг Д Септември (София) 2:1
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:2
18.09.2021 09:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
25.09.2021 11:00 5 кръг Г Елит София (София) 4:1
13.10.2021 15:00 6 кръг Г Национал (София) 2:1
10.10.2021 09:00 7 кръг Д РД Спорт (София) 3:2
16.10.2021 09:00 8 кръг Г Победа 2013 (София) 7:1
23.10.2021 15:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:1
30.10.2021 17:00 10 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:0
06.11.2021 16:00 11 кръг Г Септември (София) 3:2
11.11.2021 13:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:0
20.11.2021 13:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:7
27.11.2021 11:00 14 кръг Д Елит София (София) 2:2
26.02.2022 12:30 15 кръг Д Национал (София) 4:1
31.12.5555 23:55 16 кръг Г РД Спорт (София) 1:3
13.03.2022 13:00 17 кръг Д Победа 2013 (София) 7:0
20.03.2022 09:00 18 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:3
26.03.2022 11:00 19 кръг Г Спартак 2015 (София) 3:0
02.04.2022 15:00 20 кръг Д Септември (София) 2:3
20.04.2022 13:00 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:2
16.04.2022 15:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
30.04.2022 09:00 23 кръг Г Елит София (София) 4:2
07.05.2022 14:30 24 кръг Г Национал (София) 4:0
17.05.2022 13:00 25 кръг Д РД Спорт (София) 1:0
21.05.2022 10:00 26 кръг Г Победа 2013 (София) 6:2
28.05.2022 11:00 27 кръг Д Витоша (Бистрица) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) 27 22 1 4 92:37 67
2 Локомотив София 1929 (София) 27 21 2 4 102:28 65
3 Витоша (Бистрица) 27 17 3 7 82:35 54
4 РД Спорт (София) 26 18 0 8 92:35 54
5 Септември (София) 27 17 2 8 80:34 53

Арес (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
09.09.2021 10:00 - Д Витоша 13 (София) 3:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 12:30 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
05.09.2021 09:00 2 кръг Г Академия Септември (София) 1:2
12.09.2021 09:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
19.09.2021 09:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:4
26.09.2021 09:00 5 кръг Д Левски (София) 0:7
03.10.2021 09:00 6 кръг Г София спорт (София) 1:0
21.10.2021 15:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 7:1
17.10.2021 09:00 8 кръг Г Септември (София) 1:4
24.10.2021 09:00 9 кръг Д Национал (София) 0:4
31.10.2021 16:00 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:3
- 11 кръг
почива
31.12.5555 23:55 12 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
19.11.2021 11:30 13 кръг Г Левски Раковски (София) 2:2
27.02.2022 14:00 14 кръг Г ЦСКА (София) 1:5
31.12.5555 23:55 15 кръг Д Академия Септември (София) 0:10
13.03.2022 09:00 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
20.03.2022 09:00 17 кръг Д Витоша (Бистрица) 3:0
15.05.2022 09:00 18 кръг Г Левски (София) 1:7
03.04.2022 09:00 19 кръг Д София спорт (София) 2:2
21.04.2022 14:00 20 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
17.04.2022 09:00 21 кръг Д Септември (София) 2:1
01.05.2022 16:30 22 кръг Г Национал (София) 1:2
08.05.2022 09:00 23 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
- 24 кръг
почива
22.05.2022 09:00 25 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
29.05.2022 09:00 26 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Академия Септември (София) 23 13 2 8 64:40 41
7 Локомотив София 1929 (София) 23 11 0 12 58:36 33
8 Арес (София) 23 7 3 13 32:62 24
9 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 23 5 3 15 20:75 18
10 София спорт (София) 24 4 5 15 45:89 17

Арес (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 09:00 1 кръг Д Септември II (София) 4:1
отложен 2 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
09.10.2021 12:00 3 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:0
16.10.2021 13:30 4 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 3:0
23.10.2021 12:00 5 кръг Г Спортист 13 (София) 2:1
30.10.2021 13:30 6 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:0
06.11.2021 15:00 7 кръг Г РД Спорт (София) 4:2
15.11.2021 10:30 8 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:1
20.11.2021 13:30 9 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:0
27.11.2021 09:00 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:2
- 11 кръг
почива
04.06.2022 09:00 12 кръг Г Септември II (София) -:-
19.03.2022 15:00 13 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:1
26.03.2022 12:00 14 кръг Д Ферион (София) 0:1
02.04.2022 13:30 15 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 2:2
отложен 16 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
16.04.2022 13:30 17 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7:1
30.04.2022 15:00 18 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
07.05.2022 10:30 19 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:0
14.05.2022 13:30 20 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
21.05.2022 09:00 21 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:2
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 18 15 3 0 69:11 48
2 Възраждане 2020 (София) 18 13 1 4 61:18 40
3 Арес (София) 17 12 1 4 39:15 37
4 Спортист 13 (София) 17 11 4 2 42:14 37
5 ФК Рилски спортист (Самоков) 16 7 3 6 32:21 24

Арес (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
- 1 кръг
почива
03.10.2021 15:30 2 кръг Г Развитие МФ (София) 5:1
10.10.2021 12:30 3 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9:0
17.10.2021 14:00 4 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:0
24.10.2021 12:30 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 16:0
31.10.2021 14:00 6 кръг Д РД Спорт (София) 2:0
07.11.2021 15:30 7 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 5:0
15.11.2021 12:30 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 8:0
20.11.2021 09:30 9 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:0
28.11.2021 11:00 10 кръг Д Спорт за всички (София) 0:1
05.12.2021 09:30 11 кръг Г БАМФ (София) 4:0
22.05.2022 11:00 12 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
20.03.2022 15:30 13 кръг Г Развитие МФ (София) 9:0
27.03.2022 09:30 14 кръг Д Спорт за всички (София) 0:2
03.04.2022 15:30 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 11:1
отложен 16 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
17.04.2022 14:00 17 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
01.05.2022 11:00 18 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 3:2
08.05.2022 12:30 19 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
15.05.2022 11:00 20 кръг Г БАМФ (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спорт за всички (София) 18 17 1 0 85:9 52
2 Арес (София) 17 15 0 2 81:8 45
3 БАМФ (София) 18 10 2 6 49:31 32
4 Спартак 2015 (София) 17 10 1 6 63:29 31
5 РД Спорт (София) 18 8 2 8 57:23 26

Арес (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
26.09.2021 12:30 1 кръг Д БАМФ (София) 2:4
31.12.5555 23:55 2 кръг Г Елит София (София) 0:3
10.10.2021 12:30 3 кръг Д ДАФ (София) 5:3
17.10.2021 10:10 4 кръг Г Спортист 13 (София) 3:1
24.10.2021 10:10 5 кръг Д Спорт за всички (София) 0:3
31.10.2021 12:30 6 кръг Г Барокко (София) 0:1
07.11.2021 09:00 7 кръг Д Сердика (София) 0:0
28.11.2021 10:10 8 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:2
05.12.2021 11:20 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
22.05.2022 12:30 10 кръг Г БАМФ (София) 0:6
20.03.2022 13:40 11 кръг Д Елит София (София) 1:4
27.03.2022 12:30 12 кръг Г ДАФ (София) 3:3
03.04.2022 10:10 13 кръг Д Спортист 13 (София) 4:1
отложен 14 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
17.04.2022 12:30 15 кръг Д Барокко (София) 3:7
01.05.2022 09:00 16 кръг Г Сердика (София) 2:3
08.05.2022 10:10 17 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:5
15.05.2022 11:20 18 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Елит София (София) 17 8 1 8 50:58 25
7 Сердика (София) 18 6 3 9 35:54 21
8 Арес (София) 17 3 3 11 26:54 12
9 ДАФ (София) 18 2 3 13 26:69 9
10 Спортист 13 (София) 18 1 2 15 21:65 5

Арес (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
25.09.2021 09:10 1 кръг Д Витоша 13 (София) 2:5
отложен 2 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
09.10.2021 11:05 3 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 2:2
16.10.2021 11:05 4 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:1
23.10.2021 10:05 5 кръг Г Спортист 13 (София) 4:1
30.10.2021 11:05 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
06.11.2021 12:00 7 кръг Г Барокко (София) 0:4
27.11.2021 09:10 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
04.12.2021 11:05 9 кръг Г Атлетико Артен (София) 3:6
28.05.2022 13:00 10 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
19.03.2022 13:00 11 кръг Г Развитие МФ (София) 5:1
26.03.2022 11:05 12 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 6:0
02.04.2022 11:05 13 кръг Г Урвич (Панчарево) 6:3
отложен 14 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
16.04.2022 11:05 15 кръг Г ЦСКА (София) 4:6
30.04.2022 12:00 16 кръг Д Спорт за всички (София) 1:1
07.05.2022 09:10 17 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
21.05.2022 11:05 18 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Урвич (Панчарево) 16 10 1 5 77:39 31
4 Барокко (София) 9 8 1 0 40:9 25
5 Арес (София) 15 5 3 7 41:44 18
6 Спорт за всички (София) 8 5 1 2 26:13 16
7 Витоша 13 (София) 8 4 1 3 32:23 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници