РД Спорт (София)

BGSupporters форум

РД Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 16:30 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
08.09.2021 17:00 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
11.09.2021 13:00 3 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:0
18.09.2021 11:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
26.09.2021 11:00 5 кръг Г Барокко (София) 1:1
02.10.2021 11:00 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
09.10.2021 13:00 7 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:0
16.10.2021 11:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
23.10.2021 11:00 9 кръг Г Развитие МФ (София) 3:1
30.10.2021 11:00 10 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
06.11.2021 11:00 11 кръг Г Септември (София) 0:0
06.03.2022 16:00 12 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
12.03.2022 12:00 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:2
19.03.2022 13:00 14 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0
26.03.2022 11:00 15 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
01.04.2022 14:00 16 кръг Д Барокко (София) 4:1
06.04.2022 15:00 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
09.04.2022 11:00 18 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:0
16.04.2022 11:00 19 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
30.04.2022 11:00 20 кръг Д Развитие МФ (София) 1:2
07.05.2022 10:00 21 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
14.05.2022 10:00 22 кръг Д Септември (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Перник) 22 10 6 6 36:32 36
7 Пирин (Благоевград) 22 10 2 10 36:34 32
8 РД Спорт (София) 22 7 8 7 29:26 29
9 Развитие на млади футболисти (София) 22 8 4 10 42:41 28
10 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 22 5 2 15 25:46 17

РД Спорт (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 13:00 1 кръг Г Гранит (Владая) 3:3
03.09.2021 13:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
11.09.2021 15:00 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:2
18.09.2021 17:00 4 кръг Г Олимпиец (София) 2:2
25.09.2021 15:00 5 кръг Д ОФК София (София) 1:1
02.10.2021 13:00 6 кръг Г София спорт (София) 4:1
09.10.2021 09:00 7 кръг Д Развитие МФ (София) 5:1
16.10.2021 16:00 8 кръг Д Гранит (Владая) 1:5
23.10.2021 15:00 9 кръг Г Витоша 13 (София) 4:5
30.10.2021 13:00 10 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
06.11.2021 13:00 11 кръг Д Олимпиец (София) 4:0
05.03.2022 13:00 12 кръг Г ОФК София (София) 2:1
12.03.2022 14:30 13 кръг Д София спорт (София) 7:1
20.03.2022 15:30 14 кръг Г Развитие МФ (София) 4:1
26.03.2022 11:00 15 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
02.04.2022 13:00 16 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
09.04.2022 11:00 17 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 9:2
16.04.2022 11:00 18 кръг Г Олимпиец (София) 3:2
30.04.2022 13:00 19 кръг Д ОФК София (София) 0:1
07.05.2022 13:00 20 кръг Г София спорт (София) 3:0
16.05.2022 13:00 21 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 21 19 1 1 98:15 58
2 Гранит (Владая) 21 17 2 2 85:20 53
3 РД Спорт (София) 20 11 3 6 68:37 36
4 ОФК София (София) 21 11 2 8 44:38 35
5 Олимпиец (София) 21 7 2 12 37:58 23

РД Спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:3
03.09.2021 11:00 2 кръг Д Спартак 2015 (София) 11:0
14.09.2021 12:00 3 кръг Г Септември (София) 3:1
18.09.2021 13:00 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 7:1
25.09.2021 11:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
02.10.2021 09:00 6 кръг Д Елит София (София) 6:2
10.10.2021 09:00 7 кръг Г Арес (София) 2:3
16.10.2021 09:00 8 кръг Г Национал (София) 3:1
24.10.2021 11:00 9 кръг Д Победа 2013 (София) 8:0
31.10.2021 09:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:4
06.11.2021 15:00 11 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:1
11.11.2021 11:00 12 кръг Д Септември (София) 4:0
20.11.2021 11:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:1
27.11.2021 09:00 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
26.02.2022 11:00 15 кръг Г Елит София (София) 2:0
31.12.5555 23:55 16 кръг Д Арес (София) 3:1
12.03.2022 09:00 17 кръг Д Национал (София) 3:1
19.03.2022 15:00 18 кръг Г Победа 2013 (София) 9:1
27.03.2022 09:00 19 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:2
03.04.2022 11:00 20 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:2
07.04.2022 16:00 21 кръг Г Септември (София) 1:2
17.04.2022 11:00 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
01.05.2022 09:00 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
07.05.2022 09:00 24 кръг Д Елит София (София) 3:0
17.05.2022 13:00 25 кръг Г Арес (София) -:-
21.05.2022 17:30 26 кръг Г Национал (София) -:-
28.05.2022 13:00 27 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арес (София) 25 20 1 4 88:37 61
3 Витоша (Бистрица) 24 17 2 5 80:27 53
4 РД Спорт (София) 24 17 0 7 86:34 51
5 Септември (София) 25 16 2 7 76:31 50
6 Национал (София) 25 9 3 13 70:71 30

РД Спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 15:00 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6:0
02.10.2021 09:00 2 кръг Г Септември II (София) 2:1
09.10.2021 13:30 3 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:4
16.10.2021 12:00 4 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:0
23.10.2021 10:30 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:2
- 6 кръг
почива
06.11.2021 15:00 7 кръг Д Арес (София) 2:4
отложен 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
20.11.2021 10:30 9 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:1
27.11.2021 15:00 10 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:2
04.12.2021 13:30 11 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
04.06.2022 15:00 12 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
19.03.2022 09:00 13 кръг Д Септември II (София) 0:1
26.03.2022 15:00 14 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:2
02.04.2022 12:00 15 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:2
09.04.2022 10:30 16 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:5
- 17 кръг
почива
30.04.2022 15:00 18 кръг Г Арес (София) 0:2
07.05.2022 12:00 19 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 9:1
14.05.2022 10:30 20 кръг Г Ферион (София) 0:2
21.05.2022 15:00 21 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:1
28.05.2022 13:30 22 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФК Рилски спортист (Самоков) 16 7 3 6 32:21 24
6 Ферион (София) 8 6 0 2 16:9 18
7 РД Спорт (София) 17 5 2 10 29:31 17
8 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 5 0 4 23:7 15
9 Септември II (София) 17 4 3 10 24:35 15

РД Спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
26.09.2021 14:00 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:5
03.10.2021 14:00 2 кръг Г Спорт за всички (София) 1:2
10.10.2021 11:00 3 кръг Д БАМФ (София) 3:4
- 4 кръг
почива
24.10.2021 15:30 5 кръг Д Развитие МФ (София) 6:0
31.10.2021 14:00 6 кръг Г Арес (София) 0:2
07.11.2021 12:30 7 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:0
15.11.2021 14:00 8 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 14:0
20.11.2021 12:30 9 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:1
28.11.2021 14:00 10 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 5:0
05.12.2021 15:30 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
22.05.2022 15:30 12 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
20.03.2022 11:00 13 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:0
27.03.2022 14:00 14 кръг Д БАМФ (София) 0:0
03.04.2022 12:30 15 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:1
10.04.2022 12:30 16 кръг Д Развитие МФ (София) 5:1
17.04.2022 14:00 17 кръг Г Арес (София) 1:2
01.05.2022 09:30 18 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 13:0
08.05.2022 15:30 19 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:3
15.05.2022 14:00 20 кръг Д Спорт за всички (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 БАМФ (София) 18 10 2 6 49:31 32
4 Спартак 2015 (София) 17 10 1 6 63:29 31
5 РД Спорт (София) 18 8 2 8 57:23 26
6 Възраждане 2020 (София) 10 7 1 2 52:7 22
7 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 17 6 3 8 35:45 21

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници