ФК Свиленград (Свиленград)

BGSupporters форум

ФК Свиленград (Свиленград)

"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 4:1
09.09.2023 17:00 2 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 4:0
16.09.2023 17:00 3 кръг Г Саяна II (Хасково) 8:3
23.09.2023 17:00 4 кръг Д Марица (Симеоновград) 3:0
30.09.2023 17:00 5 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 3:1
07.10.2023 16:00 6 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) 3:0
15.10.2023 16:00 7 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:3
21.10.2023 16:00 8 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 2:1
04.11.2023 14:30 9 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 3:0
11.11.2023 14:30 10 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) 7:1
18.11.2023 14:30 11 кръг Д ФК Върбица (Бенковски) 4:3
02.03.2024 15:00 12 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
09.03.2024 15:00 13 кръг Г ФК Харманли (Харманли) -:-
16.03.2024 15:00 14 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
24.03.2024 15:00 15 кръг Г Марица (Симеоновград) -:-
30.03.2024 15:00 16 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) -:-
06.04.2024 17:00 17 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) -:-
13.04.2024 17:00 18 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
20.04.2024 17:00 19 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
27.04.2024 18:00 20 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
11.05.2024 18:00 21 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) -:-
18.05.2024 18:00 22 кръг Г ФК Върбица (Бенковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Свиленград (Свиленград) 11 10 1 0 44:13 31
2 ОФК Хасково (Хасково) 11 8 0 3 32:16 24
3 Любимец 2000 (Любимец) 11 6 3 2 38:13 21
4 ФК Върбица (Бенковски) 11 6 3 2 35:18 21
5 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 6 2 3 36:21 20
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
23.08.2023 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2023 18:45 - Г Берое II (Стара Загора) 4:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
28.01.2024 14:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
10.02.2024 13:30 - Г Атлетик (Куклен) анл.

ФК Свиленград (Свиленград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2023 11:00 1 кръг Г Крумовград (Крумовград) 4:2
06.09.2023 17:00 2 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 1:2
13.09.2023 17:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:5
21.09.2023 17:00 4 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 5:7
26.09.2023 15:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:8
03.10.2023 15:00 6 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 1:1
11.10.2023 16:00 7 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:0
19.10.2023 15:00 8 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:3
25.10.2023 16:00 9 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:0
01.11.2023 15:00 10 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:3
08.11.2023 14:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
15.11.2023 14:00 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:5
22.11.2023 14:00 13 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:5
21.02.2024 13:00 14 кръг Д Крумовград (Крумовград) 10:0
28.02.2024 13:00 15 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
07.03.2024 14:00 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
13.03.2024 14:00 17 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) -:-
21.03.2024 15:00 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
27.03.2024 15:00 19 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
03.04.2024 16:00 20 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
10.04.2024 16:00 21 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
18.04.2024 17:00 22 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
24.04.2024 17:00 23 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
01.05.2024 17:00 24 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
08.05.2024 17:00 25 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
16.05.2024 18:00 26 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арсенал 2000 (Казанлък) 14 6 1 7 25:27 19
8 Верея (Стара Загора) 14 5 3 6 34:32 18
9 ФК Свиленград (Свиленград) 14 4 1 9 30:44 13
10 ФК Хасково 2022 (Хасково) 14 4 1 9 32:36 13
11 Чирпан 1929 (Чирпан) 14 3 2 9 14:44 11

ФК Свиленград (Свиленград)

ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.11.2023 13:00 1 кръг Д ОФК Хасково II (Хасково) 4:1
30.09.2023 10:00 2 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 13:0
07.10.2023 11:00 3 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 7:2
14.10.2023 12:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:3
21.10.2023 10:00 5 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) 8:2
05.11.2023 10:00 6 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 8:2
12.11.2023 10:00 7 кръг Г Евророма (Свиленград) 4:2
- 8 кръг Г ОФК Хасково II (Хасково) -:-
- 9 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
- 10 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 12 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) -:-
- 13 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) -:-
- 14 кръг Д Евророма (Свиленград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Свиленград (Свиленград) 7 7 0 0 48:12 21
2 Димитровград 1947 (Димитровград) 7 4 1 2 25:16 13
3 Раковски 1923 (Ивайловград) 7 4 1 2 29:18 13
4 ОФК Хасково (Хасково) 7 3 1 3 21:24 10
5 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 7 3 0 4 15:36 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници