Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Саяна (Хасково) 2:3
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
19.08.2023 18:00 3 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
26.08.2023 18:00 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
02.09.2023 17:00 5 кръг Г Ботев II (Пловдив) 2:1
09.09.2023 17:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 2:1
16.09.2023 17:00 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:1
23.09.2023 17:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
27.09.2023 17:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
01.10.2023 16:00 10 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 3:1
07.10.2023 16:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
11.10.2023 16:00 12 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 3:2
14.10.2023 16:00 13 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
21.10.2023 16:00 14 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
08.11.2023 14:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
02.11.2023 14:30 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:5
11.11.2023 14:30 17 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:2
23.11.2023 14:40 18 кръг Г Созопол (Созопол) 0:2
02.12.2023 14:00 19 кръг Д Берое II (Стара Загора) 3:2
17.02.2024 14:00 20 кръг Д Саяна (Хасково) 0:2
24.02.2024 14:00 21 кръг Г Несебър (Несебър) 0:3
02.03.2024 15:00 22 кръг Д Сокол (Марково) 5:0
27.03.2024 15:00 23 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
16.03.2024 15:00 24 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:4
23.03.2024 15:00 25 кръг Д Левски (Карлово) 2:2
30.03.2024 15:00 26 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:5
03.04.2024 17:00 27 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
06.04.2024 17:00 28 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
13.04.2024 17:00 29 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1
17.04.2024 17:00 30 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
20.04.2024 17:00 31 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
27.04.2024 17:00 32 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
25.05.2024 18:00 37 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев II (Пловдив) 28 14 4 10 62:39 46
9 Родопа Смолян (Смолян) 30 13 4 13 56:45 43
10 Атлетик (Куклен) 30 12 4 14 47:61 40
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 30 12 4 14 43:53 40
12 Созопол (Созопол) 30 10 9 11 45:37 39
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2023 18:00 - Г Раковски 2018 (Раковски) 3:0
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2023 18:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
Област Пловдив / Финал
30.08.2023 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
15.11.2023 14:30 - Д Сокол (Марково) 3:0
Област Пловдив / 1/2 финали
29.11.2023 14:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:1
Област Пловдив / Финал
06.12.2023 14:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / 1/2 финали
21.02.2024 13:30 - Г Родопа Смолян (Смолян) 1:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
20.03.2024 15:00 - Д Саяна (Хасково) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2023 18:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
12.07.2023 18:30 - Д Сокол (Марково) 2:0
15.07.2023 10:00 - Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:4
22.07.2023 18:30 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:4
28.07.2023 18:30 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
28.07.2023 19:30 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 13:00 - Д СФК Раковски (Раковски) 4:2
20.01.2024 12:00 - Д Берое II (Стара Загора) анл.
26.01.2024 12:00 - Д Локомотив 1926 /юн.мл./ (Пд) 3:0
27.01.2024 12:00 - Г Берое (Стара Загора) 2:6
31.01.2024 14:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
10.02.2024 13:30 - Д ФК Свиленград (Свиленград) анл.

Атлетик (Куклен)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 10:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:12
17.09.2023 12:00 2 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 0:9
23.09.2023 12:00 3 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 3:9
02.10.2023 16:00 4 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:0
07.10.2023 10:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
12.10.2023 14:00 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:5
22.10.2023 12:00 7 кръг Д Крумовград (Крумовград) 3:5
30.10.2023 14:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
05.11.2023 10:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
12.11.2023 10:30 10 кръг Д Левски (Карлово) 0:4
18.11.2023 14:00 11 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:8
07.03.2024 15:00 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:7
17.03.2024 12:00 13 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 2:3
23.03.2024 11:00 14 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 0:3
31.03.2024 10:00 15 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:3
07.04.2024 09:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
13.04.2024 10:00 17 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:3
20.04.2024 12:00 18 кръг Г Крумовград (Крумовград) 0:3
28.04.2024 10:00 19 кръг Г Сокол (Марково) -:-
01.05.2024 14:00 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
12.05.2024 13:00 21 кръг Г Левски (Карлово) -:-
18.05.2024 10:00 22 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Крумовград (Крумовград) 17 5 4 8 41:71 19
9 ФК Вихър 1965 (Златоград) 16 4 2 10 30:56 14
10 Спартак 1947 II (Пловдив) 17 3 2 12 29:37 11
11 Траките 2007 (Скутаре) 17 2 2 13 21:64 8
12 Атлетик (Куклен) 18 1 1 16 16:86 4

Атлетик (Куклен)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
отложен 2 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
07.10.2023 12:00 3 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 2:5
14.10.2023 12:00 4 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:2
21.10.2023 09:00 5 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 1:6
28.10.2023 13:00 6 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 6:3
отложен 7 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
11.11.2023 11:00 8 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 7:4
18.11.2023 09:00 9 кръг Г Реал (Пловдив) 10:0
25.11.2023 14:00 10 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:7
02.12.2023 10:00 11 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 14:2
- 12 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 13 кръг Г Академия Лион (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 16 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 17 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 18 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 19 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 20 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Траките 2007 (Скутаре) 10 5 2 3 34:23 17
5 Тракия 2004 (Пловдив) 9 5 1 3 40:29 16
6 Атлетик (Куклен) 8 5 0 3 45:29 15
7 Реал (Пловдив) 11 5 0 6 57:51 15
8 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 10 5 0 5 48:41 15

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници