Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

В
24.04.2001 (23 г.)
В
14.01.1992 (32 г.)
В
21.03.1994 (30 г.)
В
04.02.1999 (25 г.)
Зд
24.03.1997 (27 г.)
Зц
11.01.1989 (35 г.)
Зц
19.09.1999 (24 г.)
Зц
15.02.2005 (19 г.)
Зц
02.01.2003 (21 г.)
Зц
19.04.1997 (27 г.)
Хо
06.04.2006 (18 г.)
Ха
29.04.1995 (29 г.)
Кд
16.04.1999 (25 г.)
Кд
15.06.2006 (17 г.)
Кл
05.01.1999 (25 г.)
Кл
28.10.1997 (26 г.)
Н
27.11.1998 (25 г.)
Н
08.05.2006 (18 г.)
Н
27.05.2000 (24 г.)
напуснали:
Т
12.06.1975 (49 г.)
Зд
26.10.1993 (30 г.)
Зл
28.02.2001 (23 г.)
Зл
23.04.1997 (27 г.)
Хо
05.01.1998 (26 г.)
Хо
23.08.2003 (20 г.)
Хо
22.09.1999 (24 г.)
Кд
12.11.2001 (22 г.)
Кл
17.08.1991 (32 г.)
ПТ
25.03.1985 (39 г.)
Ха
15.11.1994 (29 г.)
Т
10.07.1981 (42 г.)
Зц
04.05.1996 (28 г.)
Зд
17.10.2003 (20 г.)
Н
23.04.2000 (24 г.)
Хц
29.04.1995 (29 г.)
Кд
14.03.1998 (26 г.)

Арда 1924 (Кърджали)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
15.07.2023 21:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 3:3 Диема спорт
24.07.2023 21:15 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
27.11.2023 12:45 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3 Диема спорт
04.08.2023 21:15 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:0 Диема спорт
11.08.2023 19:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0 Диема спорт
18.08.2023 21:15 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
01.11.2023 19:30 7 кръг Д Левски (София) 0:0 Диема спорт
01.09.2023 17:00 8 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0 Диема спорт
15.09.2023 17:30 9 кръг Д Ботев (Враца) 4:0 Диема спорт
23.09.2023 15:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 Диема спорт
28.09.2023 18:00 11 кръг Г Крумовград (Крумовград) 3:1 Диема спорт
01.10.2023 15:15 12 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 Диема спорт
07.10.2023 17:45 13 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1 Диема спорт
22.10.2023 19:00 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 Диема спорт
27.10.2023 16:30 15 кръг Г ЦСКА (София) 0:0 Диема спорт
07.11.2023 15:00 16 кръг Г Черно море (Варна) 0:1 Диема спорт
11.11.2023 17:45 17 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
14.12.2023 17:30 18 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1 Диема спорт
01.12.2023 15:00 19 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2 Диема спорт
09.12.2023 12:30 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:0 Диема спорт
18.02.2024 15:15 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 Диема спорт
24.02.2024 17:45 22 кръг Г Левски (София) 0:4 Диема спорт
04.03.2024 15:00 23 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0 Диема спорт
10.03.2024 12:45 24 кръг Г Ботев (Враца) 2:1 Диема спорт
17.03.2024 15:15 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 Диема спорт
29.03.2024 16:30 26 кръг Д Крумовград (Крумовград) 1:1 Диема спорт
02.04.2024 17:00 27 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2 Диема спорт
06.04.2024 20:15 28 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1 Диема спорт
15.04.2024 20:00 29 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
21.04.2024 20:15 30 кръг Д ЦСКА (София) 2:3 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев (Пловдив) 30 12 8 10 47:33 44
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 30 11 10 9 30:26 43
9 Арда 1924 (Кърджали) 30 11 6 13 32:32 39
10 Славия 1913 (София) 30 9 6 15 28:45 33
11 Берое (Стара Загора) 30 9 6 15 24:42 33
Втора фаза / Втора група
29.04.2024 17:45 31 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1 Диема спорт
06.05.2024 17:45 32 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0 Диема спорт
11.05.2024 17:00 33 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1 Диема спорт
20.05.2024 17:45 34 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0 Диема спорт
23.05.2024 15:15 35 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1 Диема спорт
27.05.2024 20:00 36 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:0 Диема спорт 2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК ЦСКА 1948 (София) 36 13 13 10 35:30 52
8 Арда 1924 (Кърджали) 36 14 9 13 39:35 51
9 Ботев (Пловдив) 36 12 9 15 50:42 45
10 Славия 1913 (София) 36 12 7 17 35:51 43
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
14.10.2023 15:00 - Г Септември 98 (Тервел) 4:0
Втори кръг (1/8 финали)
05.12.2023 14:00 - Д Литекс (Ловеч) 4:1
Трети кръг (1/4 финали)
28.02.2024 17:30 - Г ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2023 10:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
28.06.2023 18:00 - Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:1
01.07.2023 18:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 2:4
05.07.2023 18:15 - Г Пирин (Благоевград) 1:0
08.07.2023 19:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
28.07.2023 18:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
08.09.2023 17:45 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 11:30 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
24.01.2024 13:30 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
30.01.2024 15:00 - Д Раднички (Ниш, Сърбия, 1) 1:1
02.02.2024 14:00 - Д Висла (Краков, Полша, 2) 2:2
06.02.2024 16:00 - Д Рубин (Казан, Русия, 1) 2:1
08.02.2024 11:00 - Д Тобол (Костанай, Казахстан, 1) 0:3

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2023 18:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
07.09.2023 17:00 2 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 1:0
14.09.2023 17:00 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
21.09.2023 13:00 4 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 2:1
21.10.2023 13:00 5 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 4:1
05.10.2023 16:00 6 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 5:1
12.10.2023 16:00 7 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:0
18.10.2023 16:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
26.10.2023 16:00 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
31.10.2023 14:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:1
09.11.2023 14:00 11 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 4:0
16.11.2023 14:00 12 кръг Д Крумовград (Крумовград) 12:0
22.11.2023 14:00 13 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 5:0
29.05.2024 12:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:7
29.02.2024 14:00 15 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 4:2
07.03.2024 14:00 16 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
14.03.2024 11:00 17 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
20.04.2024 11:00 18 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 5:1
27.03.2024 15:00 19 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 6:2
04.04.2024 16:00 20 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:1
11.04.2024 16:00 21 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
18.04.2024 16:00 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
25.04.2024 16:00 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2
01.05.2024 14:00 24 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 4:0
09.05.2024 15:00 25 кръг Г Крумовград (Крумовград) 11:0
16.05.2024 18:00 26 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 26 22 0 4 129:24 66
2 Арда 1924 (Кърджали) 26 20 3 3 97:27 63
3 Марица 1921 (Пловдив) 26 18 3 5 80:28 57
4 Димитровград 1947 (Димитровград) 26 16 6 4 73:34 54
5 Самуил 2006 (Самуилово) 26 15 4 7 81:49 49

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2023 10:00 1 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:1
02.09.2023 13:30 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:0
- 3 кръг
почива
17.09.2023 13:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:2
26.09.2023 17:00 5 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:0
04.10.2023 13:00 6 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 2:2
10.10.2023 16:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:3
14.10.2023 11:30 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
24.10.2023 16:00 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 6:0
27.10.2023 11:00 10 кръг Г Вихър (Войсил) 2:1
07.11.2023 14:00 11 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:2
12.11.2023 10:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
21.11.2023 14:00 13 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
28.11.2023 14:00 14 кръг Д Марица 2009 (Градина) 4:1
03.12.2023 11:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
04.03.2024 11:00 16 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:0
23.02.2024 14:00 17 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:1
- 18 кръг
почива
10.03.2024 13:30 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
17.03.2024 14:00 20 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:2
26.03.2024 15:00 21 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 3:0
31.03.2024 11:00 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:2
12.05.2024 11:00 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
12.04.2024 14:00 24 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:2
20.04.2024 11:00 25 кръг Д Вихър (Войсил) 3:0
28.04.2024 13:00 26 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:1
30.05.2024 13:00 27 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
11.05.2024 11:00 28 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
17.05.2024 15:00 29 кръг Г Марица 2009 (Градина) 4:2
27.05.2024 15:00 30 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 28 25 1 2 130:16 76
2 Арда 1924 (Кърджали) 28 19 5 4 71:28 62
3 Розова долина (Казанлък) 28 16 7 5 61:40 55
4 Черноморец 1919 (Бургас) 28 15 5 8 60:48 50
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 28 14 5 9 67:53 47

Арда 1924 (Кърджали)

Елитна група (U-16)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 10:30 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
12.08.2023 09:00 2 кръг Г Левски (София) 0:5
19.08.2023 17:00 3 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:3
23.08.2023 17:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
26.08.2023 10:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
02.09.2023 10:30 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 4:0
16.09.2023 10:30 7 кръг Д Септември (София) 1:5
23.09.2023 14:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
30.09.2023 13:00 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
07.10.2023 13:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
15.10.2023 12:15 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
03.11.2023 10:30 12 кръг Д Спартак (Плевен) 4:1
19.11.2023 11:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
26.11.2023 12:00 14 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
02.12.2023 14:00 15 кръг Г Национал (София) 0:4
25.02.2024 14:00 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
03.03.2024 11:00 17 кръг Д Левски (София) 1:2
09.03.2024 13:00 18 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:1
16.03.2024 13:00 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
24.03.2024 10:00 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
03.04.2024 14:00 21 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:0
07.04.2024 12:30 22 кръг Г Септември (София) 0:1
14.04.2024 14:30 23 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
18.04.2024 12:30 24 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
02.05.2024 13:00 25 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3
08.05.2024 13:30 26 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
11.05.2024 11:30 27 кръг Г Спартак (Плевен) 2:2
19.05.2024 15:00 28 кръг Д Пирин (Благоевград) 6:0
26.05.2024 13:00 29 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:0
02.06.2024 16:00 30 кръг Д Национал (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пловдив 2015 (Пловдив) 30 10 4 16 42:62 34
10 Пирин (Благоевград) 30 9 3 18 44:76 30
11 Арда 1924 (Кърджали) 30 8 5 17 37:57 29
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 30 5 9 16 32:68 24
13 Звезденбург (Бургас) 30 5 7 18 33:77 22

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 10:30 1 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 2:2
02.09.2023 10:30 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:2
- 3 кръг
почива
17.09.2023 11:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
26.09.2023 15:00 5 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 4:0
30.09.2023 12:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
10.10.2023 14:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:4
14.10.2023 11:00 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
01.11.2023 13:00 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 8:0
28.10.2023 12:00 10 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:0
05.11.2023 11:00 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:1
11.11.2023 10:30 12 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:0
- 13 кръг
почива
24.11.2023 14:00 14 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:0
03.12.2023 13:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
29.02.2024 13:00 16 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 3:3
23.02.2024 12:00 17 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1
- 18 кръг
почива
09.03.2024 12:00 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:1
17.03.2024 12:00 20 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 3:0
23.03.2024 12:00 21 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
31.03.2024 13:00 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:0
09.04.2024 11:00 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2
12.04.2024 16:00 24 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 5:1
20.04.2024 11:00 25 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:0
28.04.2024 13:30 26 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:2
06.05.2024 10:00 27 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:1
- 28 кръг
почива
15.05.2024 15:00 29 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 4:0
25.05.2024 11:00 30 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Розова долина (Казанлък) 26 18 7 1 98:25 61
3 Черноморец 1919 (Бургас) 26 17 3 6 98:48 54
4 Арда 1924 (Кърджали) 26 14 7 5 68:35 49
5 Марица 1921 (Пловдив) 26 14 5 7 79:33 47
6 ФК Сливен (Сливен) 26 13 6 7 68:48 45

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Арда 1924 (Кърджали)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници