Саяна (Хасково)

BGSupporters форум

Саяна (Хасково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:2
13.08.2023 18:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:1
19.08.2023 18:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
26.08.2023 18:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 3:1
02.09.2023 17:00 5 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1
20.09.2023 17:30 6 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
16.09.2023 17:00 7 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 9:0
23.09.2023 17:00 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0
27.09.2023 17:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
30.09.2023 17:00 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
07.10.2023 16:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
11.10.2023 16:00 12 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 6:0
14.10.2023 16:00 13 кръг Д Созопол (Созопол) 1:1
21.10.2023 16:00 14 кръг Г Берое II (Стара Загора) 3:0
26.10.2023 16:00 15 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
03.11.2023 14:30 16 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
11.11.2023 14:30 17 кръг Г Сокол (Марково) 4:1
18.11.2023 14:30 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1
25.11.2023 13:00 19 кръг Г Ботев II (Пловдив) 4:3
17.02.2024 14:00 20 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:0
24.02.2024 14:00 21 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:0
02.03.2024 15:00 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:0
09.03.2024 15:00 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
17.03.2024 15:00 24 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1
24.03.2024 15:00 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
30.03.2024 15:00 26 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:0
03.04.2024 17:00 27 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:0
06.04.2024 17:00 28 кръг Г Гигант (Съединение) 2:1
13.04.2024 17:00 29 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
17.04.2024 17:00 30 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
20.04.2024 17:00 31 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
27.04.2024 18:00 32 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Г Левски (Карлово) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.05.2024 18:00 37 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 29 23 5 1 97:14 74
2 Саяна (Хасково) 29 23 3 3 71:21 72
3 Несебър (Несебър) 29 20 8 1 87:32 68
4 Гигант (Съединение) 29 17 6 6 69:31 57
5 Загорец (Нова Загора) 28 15 6 7 62:31 51
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
09.09.2023 16:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 0:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
16.08.2023 18:00 - Д ФК Харманли (Харманли) 5:0
Област Хасково / Финал
30.08.2023 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
Югоизточна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
- -
почива
Област Хасково / Финал
10.02.2024 14:30 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / 1/2 финали
- -
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
20.03.2024 15:00 - Г Атлетик (Куклен) 2:1
Югоизточна България / Финал
- - Д Несебър (Несебър) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 1:0
15.07.2023 18:00 - Г Несебър (Несебър) 3:2
19.07.2023 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
22.07.2023 18:30 - Г Загорец (Нова Загора) 0:1
29.07.2023 18:00 - Д Берое II (Стара Загора) 5:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 13:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
20.01.2024 13:00 - Д Левски (Карлово) 1:0
24.01.2024 15:00 - Г Берое (Стара Загора) 2:1
27.01.2024 14:30 - Г Ботев II (Пловдив) 2:0
03.02.2024 14:00 - Д Загорец (Нова Загора) 0:2

Саяна II (Хасково)

"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 17:00 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:3
09.09.2023 17:00 2 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 1:1
16.09.2023 17:00 3 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 3:8
24.09.2023 17:00 4 кръг Г ФК Върбица (Бенковски) 1:5
01.10.2023 16:00 5 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 1:3
08.10.2023 16:00 6 кръг Г ФК Харманли (Харманли) 0:4
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) 4:1
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Марица (Симеоновград) 2:1
05.11.2023 14:30 9 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 0:3
12.11.2023 14:30 10 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) 2:3
19.11.2023 14:30 11 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:1
03.03.2024 15:00 12 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 4:2
10.03.2024 15:00 13 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 6:0
16.03.2024 15:00 14 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 0:9
23.03.2024 15:00 15 кръг Д ФК Върбица (Бенковски) 0:2
31.03.2024 15:00 16 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:1
07.04.2024 12:00 17 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 0:2
14.04.2024 17:00 18 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) 1:2
21.04.2024 17:00 19 кръг Г Марица (Симеоновград) -:-
28.04.2024 18:00 20 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) -:-
12.05.2024 18:00 21 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) -:-
19.05.2024 18:00 22 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Върбица (Бенковски) 17 9 3 5 41:29 30
7 Хеброс 1921 (Харманли) 18 7 5 6 40:43 26
8 Саяна II (Хасково) 18 4 3 11 29:51 15
9 Марица (Симеоновград) 18 5 0 13 24:43 15
10 Любимец 2018 (Любимец) 17 4 2 11 23:50 14

Саяна (Хасково)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2023 14:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 7:0
21.09.2023 15:00 2 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 7:0
28.09.2023 15:00 3 кръг Д Овощник (Овощник) 3:0
10.03.2024 15:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:4
12.10.2023 15:00 5 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 6:1
19.10.2023 15:00 6 кръг Г Арена (Ямбол) 2:2
19.11.2023 14:00 7 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7:0
02.11.2023 15:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
09.11.2023 15:00 9 кръг Д Минерал (Ягода) 3:0
16.11.2023 15:00 10 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:2
23.11.2023 15:00 11 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) анл.
14.03.2024 15:00 12 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
21.03.2024 15:00 13 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 4:0
28.03.2024 15:00 14 кръг Г Овощник (Овощник) 2:1
04.04.2024 11:00 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
11.04.2024 15:00 16 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:4
18.04.2024 15:00 17 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
25.04.2024 15:00 18 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
02.05.2024 15:00 19 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
09.05.2024 15:00 20 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
16.05.2024 15:00 21 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арена (Ямбол) 14 12 1 1 65:12 37
2 Розова долина (Казанлък) 14 11 1 2 43:17 34
3 Саяна (Хасково) 15 11 1 3 55:17 34
4 Бригада 2010 (Димитровград) 13 11 0 2 60:19 33
5 Овощник (Овощник) 14 6 3 5 30:20 21

Саяна (Хасково)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
19.09.2023 14:30 1 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
16.09.2023 10:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 6:0
22.09.2023 10:00 3 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 3:0
30.09.2023 10:00 4 кръг Г Чирпан 1929 II (Чирпан) 12:1
07.10.2023 10:00 5 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 12:0
14.10.2023 10:00 6 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
21.10.2023 10:00 7 кръг Д Арена (Ямбол) 2:3
01.11.2023 13:00 8 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 3:1
04.11.2023 10:00 9 кръг Д Розова долина (Казанлък) 9:2
12.11.2023 10:00 10 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 3:0
19.11.2023 11:30 11 кръг Д Шампион (Ямбол) 12:0
02.12.2023 11:00 12 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:1
10.03.2024 10:00 13 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 5:1
21.03.2024 15:00 14 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 5:3
23.03.2024 10:00 15 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арена (Ямбол) 15 13 1 1 88:17 40
2 Саяна (Хасково) 15 13 0 2 80:12 39
3 ФК Сливен (Сливен) 15 12 2 1 86:9 38
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 15 9 4 2 52:12 31
5 Розова долина II (Казанлък) 15 10 1 4 56:20 31
Втора фаза / Група "А"
30.03.2024 10:00 16 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 5:1
23.04.2024 16:00 17 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
13.04.2024 10:00 18 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 5:1
20.04.2024 10:00 19 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
27.04.2024 10:00 20 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
11.05.2024 10:00 21 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
18.05.2024 10:00 22 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Сливен (Сливен) 18 15 2 1 100:11 47
2 Саяна (Хасково) 17 15 0 2 90:14 45
3 Арена (Ямбол) 16 13 1 2 89:23 40
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 18 12 4 2 62:15 40
5 Розова долина II (Казанлък) 17 11 1 5 61:25 34

Саяна (Хасково)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
18.10.2023 15:30 1 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 9:0
16.09.2023 11:30 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:5
22.09.2023 11:30 3 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:4
28.09.2023 15:00 4 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:2
07.10.2023 11:30 5 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:2
15.10.2023 09:30 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:2
06.11.2023 11:30 7 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 1:3
28.10.2023 11:30 8 кръг Д Арена (Ямбол) 2:0
04.11.2023 14:00 9 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:9
- 10 кръг
почива
18.11.2023 11:30 11 кръг Г Загорец (Нова Загора) 3:2
25.11.2023 10:00 12 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 5:1
02.12.2023 11:30 13 кръг Г Шампион (Ямбол) 4:5
02.03.2024 11:30 14 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 6:1
09.03.2024 11:30 15 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
- 16 кръг
почива
23.03.2024 11:30 17 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 1:0
30.03.2024 10:00 18 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:7
07.04.2024 11:30 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:3
13.04.2024 11:30 20 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:3
20.04.2024 11:30 21 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
27.04.2024 11:30 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг
почива
11.05.2024 11:30 24 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
19.05.2024 11:30 25 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
25.05.2024 11:30 26 кръг Д Шампион (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Шампион (Ямбол) 15 8 0 7 56:39 24
8 Розова долина (Казанлък) 16 6 1 9 36:48 19
9 Саяна (Хасково) 17 6 1 10 39:47 19
10 ОФК Хасково (Хасково) 17 6 0 11 39:65 18
11 Загорец (Нова Загора) 16 2 0 14 13:99 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници