ФК Хасково 2022 (Хасково)

BGSupporters форум

ФК Хасково 2022 (Хасково)

"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Г Марица (Симеоновград) 1:2
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 5:3
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) 3:0
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) 4:0
01.10.2023 16:00 5 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 7:1
08.10.2023 16:00 6 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 6:2
15.10.2023 16:00 7 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 3:3
22.10.2023 16:00 8 кръг Г ФК Върбица (Бенковски) 2:4
05.11.2023 14:30 9 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 3:2
12.11.2023 14:30 10 кръг Г ФК Харманли (Харманли) 1:3
19.11.2023 14:30 11 кръг Д Саяна II (Хасково) 1:1
03.03.2024 15:00 12 кръг Д Марица (Симеоновград) 7:3
10.03.2024 15:00 13 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 0:3
17.03.2024 15:00 14 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) 3:1
24.03.2024 15:00 15 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) 5:1
31.03.2024 15:00 16 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 3:3
07.04.2024 17:00 17 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 3:0
13.04.2024 17:00 18 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 0:3
21.04.2024 17:00 19 кръг Д ФК Върбица (Бенковски) 2:4
28.04.2024 18:00 20 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:4
- 21 кръг Д ФК Харманли (Харманли) -:-
19.05.2024 18:00 22 кръг Г Саяна II (Хасково) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Любимец 2000 (Любимец) 22 14 4 4 64:24 46
5 ФК Върбица (Бенковски) 22 12 3 7 51:39 39
6 ФК Хасково 2022 (Хасково) 21 11 3 7 61:43 36
7 Хеброс 1921 (Харманли) 22 7 5 10 44:58 26
8 Любимец 2018 (Любимец) 22 7 2 13 34:61 23

ФК Хасково 2022 (Хасково)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2023 18:00 1 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:3
07.09.2023 10:00 2 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 7:1
14.09.2023 11:00 3 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 4:0
21.09.2023 17:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:4
28.09.2023 17:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
05.10.2023 16:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
12.10.2023 16:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:5
19.10.2023 16:00 8 кръг Д Крумовград (Крумовград) 10:0
25.10.2023 16:00 9 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 0:2
02.11.2023 14:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
09.11.2023 14:00 11 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 1:5
15.11.2023 15:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
23.11.2023 14:00 13 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 1:2
21.02.2024 12:00 14 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:6
29.02.2024 14:00 15 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 5:1
06.03.2024 14:30 16 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 1:1
13.03.2024 14:00 17 кръг Г Верея (Стара Загора) 6:1
21.03.2024 14:00 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
27.03.2024 15:00 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
04.04.2024 16:00 20 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:1
11.04.2024 16:00 21 кръг Г Крумовград (Крумовград) 0:3
18.04.2024 17:00 22 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 2:2
23.04.2024 17:00 23 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
01.05.2024 17:00 24 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 1:4
09.05.2024 18:00 25 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
16.05.2024 13:00 26 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арсенал 2000 (Казанлък) 26 10 2 14 39:52 32
8 Верея (Стара Загора) 26 8 6 12 62:65 30
9 ФК Хасково 2022 (Хасково) 26 8 4 14 55:57 28
10 ФК Свиленград (Свиленград) 26 8 3 15 55:75 27
11 Чирпан 1929 (Чирпан) 26 7 4 15 40:82 25

ФК Хасково 2022 (Хасково)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 10:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
02.09.2023 10:30 2 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:6
08.09.2023 17:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:1
- 4 кръг
почива
24.09.2023 11:00 5 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 4:8
01.10.2023 12:00 6 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 3:3
08.10.2023 11:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:6
15.10.2023 10:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:8
21.10.2023 10:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
30.10.2023 16:00 10 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:9
04.11.2023 15:00 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:3
12.11.2023 12:00 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:5
19.11.2023 10:00 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:1
24.11.2023 14:00 14 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:5
- 15 кръг
почива
18.02.2024 13:00 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
25.02.2024 12:00 17 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:2
03.03.2024 14:00 18 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
- 19 кръг
почива
17.03.2024 13:00 20 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
24.03.2024 10:00 21 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 3:3
31.03.2024 14:00 22 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5
07.04.2024 12:00 23 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:5
14.04.2024 10:00 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:9
21.04.2024 11:00 25 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3
25.04.2024 14:00 26 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:2
03.05.2024 10:00 27 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:3
10.05.2024 16:00 28 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 8:0
15.05.2024 15:00 29 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:4
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак 1947 (Пловдив) 25 8 6 11 41:53 30
9 Юнайтед (Пловдив) 24 6 5 13 44:63 23
10 ФК Хасково 2022 (Хасково) 26 6 5 15 49:95 23
11 Локомотив (Стара Загора) 25 5 5 15 38:81 20
12 ФК Арда 1924 (Кърджали) 25 6 2 17 32:92 20

ФК Хасково 2022 (Хасково)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Финал
19.09.2023 17:30 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:2
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
24.09.2023 10:30 - Г ФК Кърджали (Кърджали) 0:2

ФК Хасково 2022 (Хасково)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:45 1 кръг Д Калояново (Калояново) 0:5
23.09.2023 11:30 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:3
30.09.2023 15:15 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:3
07.10.2023 12:45 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:6
14.10.2023 14:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:1
21.10.2023 12:45 6 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:0
28.10.2023 14:00 7 кръг Г Спартак (Първенец) 5:3
10.12.2023 11:30 8 кръг Д Реал (Пловдив) 2:9
11.11.2023 11:30 9 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:0
18.11.2023 12:45 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3
25.11.2023 12:45 11 кръг Г Академик (Пловдив) 1:2
02.12.2023 11:30 12 кръг Д Вихър (Белозем) 5:0
09.12.2023 12:45 13 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 2:1
16.03.2024 11:30 15 кръг Д Спартак (Първенец) 8:4
23.03.2024 10:15 16 кръг Г Вихър (Белозем) 8:3
30.03.2024 10:15 17 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 5:1
06.04.2024 11:30 18 кръг Г Академик (Пловдив) 9:6
13.04.2024 10:15 19 кръг Д Атлетик (Куклен) 12:0
20.04.2024 11:30 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:2
27.04.2024 12:45 21 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 3:0
11.05.2024 10:15 22 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 8:2
18.05.2024 12:45 23 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
25.05.2024 11:30 24 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Реал (Пловдив) 22 19 2 1 102:23 59
2 Академик (Пловдив) 20 16 0 4 82:34 48
3 ФК Хасково 2022 (Хасково) 21 15 0 6 87:54 45
4 Юнайтед (Пловдив) 21 13 2 6 70:41 41
5 Калояново (Калояново) 20 12 0 8 79:35 36

ФК Хасково 2022 (Хасково)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 11:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:3
22.09.2023 11:00 2 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:6
24.09.2023 12:00 3 кръг Д Труд (Труд) 2:8
01.10.2023 11:00 4 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:3
08.10.2023 12:00 5 кръг Д Академик (Пловдив) 4:3
15.10.2023 11:00 6 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) 4:5
22.10.2023 11:00 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 5:1
29.10.2023 11:00 8 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:7
05.11.2023 11:00 9 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:2
12.11.2023 11:00 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
19.11.2023 11:00 11 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 1:5
отложен 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Юнайтед (Пловдив) 12 3 2 7 45:54 11
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 2 2 6 35:44 8
12 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 2 2 7 27:49 8
13 Академик (Пловдив) 12 2 2 8 43:45 8
14 Чавдар (Пловдив) 12 1 0 11 17:73 3

ФК Хасково 2022 II (Хасково)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
22.09.2023 10:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
24.09.2023 11:00 3 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:8
01.10.2023 10:00 4 кръг Г Труд (Труд) 4:3
08.10.2023 11:00 5 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:3
15.10.2023 11:00 6 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:4
22.10.2023 10:00 7 кръг Д Академик (Пловдив) 4:3
29.10.2023 12:00 8 кръг Д Чавдар (Пловдив) 5:1
05.11.2023 10:00 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:4
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 6:4
19.11.2023 10:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 5:5
отложен 12 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 11 8 0 3 52:35 24
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 8 0 2 35:22 24
3 ФК Хасково 2022 II (Хасково) 10 7 2 1 43:36 23
4 Академия Спартак (Пловдив) 11 6 3 2 44:39 21
5 Труд (Труд) 12 6 1 5 51:27 19

ФК Хасково 2022 (Хасково)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Г Чавдар (Пловдив) 5:1
01.10.2023 12:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8
08.10.2023 12:00 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:4
15.10.2023 13:00 4 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
22.10.2023 13:00 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:5
29.10.2023 13:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
отложен 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
12.11.2023 13:00 8 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:7
19.11.2023 13:00 9 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 5:8
отложен 10 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
03.12.2023 13:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марица 1921 (Пловдив) 10 5 0 5 33:36 15
8 Ботев 2002 (Пловдив) 10 3 0 7 39:64 9
9 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 2 0 7 19:46 6
10 Чавдар (Пловдив) 10 2 0 8 15:60 6
11 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 2 0 7 22:31 6

ФК Хасково 2022 (Хасково)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 2:1
01.10.2023 13:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:5
08.10.2023 13:00 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:3
15.10.2023 12:00 4 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) 1:6
22.10.2023 12:00 5 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
29.10.2023 12:00 6 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:6
отложен 7 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
12.11.2023 12:00 8 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 1:3
19.11.2023 12:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:3
отложен 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 7:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пловдив сити II (Пловдив) 10 4 0 6 35:45 12
7 Лион 2017 (Пловдив) 10 4 0 6 12:23 12
8 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 3 1 5 23:33 10
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 3 1 7 25:38 10
10 Ботев 2002 (Пловдив) 8 3 1 4 27:37 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници