Искър 1945 (Нови Искър)

BGSupporters форум

Искър 1945 (Нови Искър)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
28.08.2022 18:00 1 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:0
04.09.2022 18:00 2 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 11:1
11.09.2022 18:00 3 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:6
18.09.2022 09:00 4 кръг Д Житен (Житен) 3:3
25.09.2022 17:00 5 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:4
09.10.2022 16:00 6 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
16.10.2022 16:00 7 кръг Г Сокол (Негован) -:-
23.10.2022 16:00 8 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
30.10.2022 15:00 9 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
06.11.2022 15:00 10 кръг Д Ферион (София) -:-
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
20.11.2022 14:00 12 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сокол (Негован) 5 2 1 2 14:8 7
7 Житен (Житен) 5 1 4 0 8:7 7
8 Искър 1945 (Нови Искър) 5 2 1 2 19:14 7
9 Ферион (София) 5 2 1 2 9:8 7
10 Спартак 1933 (Подгумер) 5 2 0 3 8:15 6

Искър 1945 (Нови Искър)

Деца "А": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:2
10.09.2022 09:00 2 кръг Д УФК Ботев (София) 1:2
17.09.2022 11:00 3 кръг Г София спорт (София) 1:3
24.09.2022 10:30 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
15.10.2022 11:00 6 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
22.10.2022 11:00 7 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
29.10.2022 11:00 8 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
05.11.2022 13:00 9 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
12.11.2022 11:00 10 кръг Д София спорт (София) -:-
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 12 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 13 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
- 14 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Чавдар (Етрополе) 4 2 0 2 7:8 6
5 София спорт (София) 4 1 1 2 6:6 4
6 Орловец 2015 (Кокаляне) 4 1 1 2 9:12 4
7 Развитие на млади футболисти (София) 4 0 3 1 8:9 3
8 Искър 1945 (Нови Искър) 4 0 0 4 3:9 0

Искър 1945 (Нови Искър)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
18.09.2022 10:10 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
25.09.2022 13:40 2 кръг Г Комета (София) 1:1
09.10.2022 11:20 3 кръг Д Гранит (Владая) -:-
16.10.2022 13:40 4 кръг Д Академика (София) -:-
23.10.2022 10:10 5 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
30.10.2022 09:00 6 кръг Д Железница (Железница) -:-
06.11.2022 11:20 7 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
13.11.2022 10:10 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
20.11.2022 12:30 9 кръг Г Левски Раковски II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Спартак 1962 (София) 2 1 0 1 10:8 3
5 Гранит (Владая) 2 1 0 1 3:7 3
6 Искър 1945 (Нови Искър) 2 0 2 0 2:2 2
7 Комета (София) 2 0 1 1 2:3 1
8 Чавдар (Етрополе) 2 0 1 1 2:7 1

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Кумарица"

Стадион "Кумарица"
(в кв. "Кумарица")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 6 място
2019/2020 А ОФГ С 7 място
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ С 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 19 място

Интернет страници

 » няма интернет страници