Надежда (Доброславци)

BGSupporters форум

Надежда (Доброславци)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
06.08.2022 18:00 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Вихрен (Сандански) 2:4
20.08.2022 18:00 3 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:2
29.08.2022 18:00 4 кръг Г Левски II (София) 2:2
04.09.2022 17:00 5 кръг Д ЦСКА II (София) 3:3
10.09.2022 17:00 6 кръг Г Септември (Симитли) 0:5
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:4
24.09.2022 17:00 8 кръг Г Гранит (Владая) 1:2
30.09.2022 17:00 9 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:2
08.10.2022 16:00 10 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
- 11 кръг
почива
22.10.2022 16:00 12 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1
29.10.2022 14:00 13 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:1
05.11.2022 14:00 14 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:4
13.11.2022 14:00 15 кръг Д Левски II (София) 0:0
20.11.2022 14:00 16 кръг Г ЦСКА II (София) 0:6
26.11.2022 14:00 17 кръг Д Септември (Симитли) 1:2
03.12.2022 14:00 18 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:9
- 19 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 20 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 21 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Септември (Симитли) 16 5 7 4 21:18 22
8 Левски II (София) 15 4 4 7 21:21 16
9 Гранит (Владая) 16 3 3 10 13:31 12
10 Пирин 1941 (Разлог) 15 3 2 10 14:32 11
11 Надежда (Доброславци) 17 0 4 13 15:52 4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
05.10.2022 16:00 - Г Железница (Железница) 1:1
Област София (столица) / 1/2 финали
12.10.2022 16:00 - Д Гранит (Владая) 3:1
Област София (столица) / Финал
19.10.2022 16:00 - Д Левски Раковски (София) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 18:00 - Г ЦСКА II (София) 0:6
30.07.2022 10:30 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
11.10.2022 16:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 1:9

Надежда (Доброславци)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 18:00 1 кръг Д Победа 1945 (София) 0:1
04.09.2022 18:00 2 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 0:5
11.09.2022 11:00 3 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 4:0
17.09.2022 17:00 4 кръг Г Ферион (София) 1:1
25.09.2022 11:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 0:3
09.10.2022 16:00 6 кръг Г Барокко (София) 0:0
15.10.2022 11:00 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:3
23.10.2022 16:00 8 кръг Г УФК Ботев (София) 1:0
30.10.2022 15:00 9 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:1
06.11.2022 15:00 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
12.11.2022 11:30 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
- 12 кръг
почива
27.11.2022 14:00 13 кръг Г Конкордия (София) 9:0
- 14 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 15 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 16 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 17 кръг Д Ферион (София) -:-
- 18 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 19 кръг Д Барокко (София) -:-
- 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 22 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 23 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Д Конкордия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Барокко (София) 12 5 1 6 21:45 16
9 УФК Ботев (София) 12 4 1 7 34:22 13
10 Надежда (Доброславци) 12 3 3 6 17:19 12
11 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 11 3 0 8 20:42 9
12 Сантяго Бернабеу (София) 12 1 0 11 4:88 3

Надежда (Доброславци)

Деца "А": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:1
13.09.2022 18:30 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:4
17.09.2022 11:00 3 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:2
25.09.2022 09:00 4 кръг Г Развитие МФ (София) 5:5
08.10.2022 11:00 5 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 3:1
15.10.2022 15:00 6 кръг Г УФК Ботев (София) 3:1
22.10.2022 11:00 7 кръг Д София спорт (София) 2:0
29.10.2022 11:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
05.11.2022 11:00 9 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
12.11.2022 13:00 10 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:2
19.11.2022 11:00 11 кръг Д Развитие МФ (София) 1:0
- 12 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 13 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 14 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Надежда (Доброславци) 11 7 2 2 29:18 23
2 ОФК София 1992 (София) 11 7 1 3 31:15 22
3 Чавдар (Етрополе) 11 7 1 3 28:17 22
4 УФК Ботев (София) 11 7 1 3 26:13 22
5 Развитие на млади футболисти (София) 11 2 5 4 17:20 11

Надежда (Доброславци)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 09:30 1 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:2
24.09.2022 11:00 2 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:1
08.10.2022 15:30 3 кръг Г РД Спорт (София) 4:0
15.10.2022 12:30 4 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 4:2
22.10.2022 15:30 5 кръг Д Левски Раковски II (София) 3:2
29.10.2022 09:30 6 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 3:1
05.11.2022 14:00 7 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 5:0
12.11.2022 14:00 8 кръг Г Елит София II (София) 3:0
19.11.2022 11:00 9 кръг Д ФК Септември 57 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 9 8 1 0 26:3 25
2 Надежда (Доброславци) 9 7 2 0 27:8 23
3 Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 18:9 14
4 РД Спорт (София) 9 4 2 3 16:18 14
5 Елит София II (София) 9 4 2 3 20:10 14

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.900 58
октомври 2019 7.321 69
септември 2019 15.007 38
август 2019 6.727 74
май 2019 8.011 66
април 2019 16.013 33
март 2019 11.369 51
ноември 2018 10.182 61
октомври 2018 6.933 74
септември 2018 9.768 59
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници