Железница (Железница)

BGSupporters форум

Железница (Железница)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
28.08.2022 18:00 1 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2
04.09.2022 18:00 2 кръг Д Спартак 2015 (София) 5:3
15.09.2022 17:00 3 кръг Г Витоша II (Бистрица) 1:2
18.09.2022 13:00 4 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 7:1
25.09.2022 17:00 5 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:1
09.10.2022 16:00 6 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
16.10.2022 16:00 7 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
23.10.2022 16:00 8 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
30.10.2022 15:00 9 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
06.11.2022 15:00 10 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Левски Раковски II (София) -:-
20.11.2022 14:00 12 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК София 1992 (София) 5 3 1 1 22:9 10
5 УФК Ботев (София) 5 3 1 1 28:8 10
6 Железница (Железница) 5 3 0 2 17:9 9
7 Академик 1947 (София) 5 3 0 2 17:14 9
8 Обеля сити (кв.Обеля, София) 5 2 0 3 20:14 6
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
05.10.2022 16:00 - Д Надежда (Доброславци) 1:1

Железница (Железница)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
18.09.2022 09:00 1 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:13
25.09.2022 09:00 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:8
09.10.2022 09:00 3 кръг Д Левски Раковски II (София) -:-
16.10.2022 09:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
23.10.2022 09:00 5 кръг Д Комета (София) -:-
30.10.2022 09:00 6 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
06.11.2022 09:00 7 кръг Д Академика (София) -:-
13.11.2022 09:00 8 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
20.11.2022 09:00 9 кръг Д Гранит (Владая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Искър 1945 (Нови Искър) 2 0 2 0 2:2 2
7 Комета (София) 2 0 1 1 2:3 1
8 Чавдар (Етрополе) 2 0 1 1 2:7 1
9 Левски Раковски II (София) 2 0 0 2 2:12 0
10 Железница (Железница) 2 0 0 2 1:21 0

Железница (Железница)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
- 1 кръг
почива
24.09.2022 13:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
08.10.2022 12:00 3 кръг Г Левски II (София) -:-
15.10.2022 09:10 4 кръг Д Елит София (София) -:-
22.10.2022 13:00 5 кръг Г Сердика (София) -:-
29.10.2022 13:00 6 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
05.11.2022 13:00 7 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
12.11.2022 13:00 8 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
19.11.2022 13:00 9 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
26.11.2022 13:00 10 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
03.12.2022 13:00 11 кръг Г УФК Ботев II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сердика (София) 2 0 1 1 3:11 1
7 Академия Мургаш (Нови хан) 2 0 1 1 3:13 1
8 Железница (Железница) - 0 0 0 0:0 0
9 Локомотив София 1929 (София) 1 0 0 1 0:3 0
10 Елит София (София) 2 0 0 2 5:13 0

Клубна емблема

Отбор

Железница (Железница)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 3 място
2019/2020 А ОФГ С 5 място
2018/2019 А ОФГ С 3 място
2017/2018 А ОФГ С 6 място
2016/2017 А ОФГ С 7 място
2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници