Гранит (Владая)

BGSupporters форум

Гранит (Владая)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
06.08.2022 18:00 1 кръг Д Левски II (София) 2:1
15.08.2022 18:00 2 кръг Г ЦСКА II (София) 2:3
20.08.2022 18:20 3 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
27.08.2022 18:00 4 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
- 5 кръг
почива
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:3
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:1
30.09.2022 17:00 9 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1
08.10.2022 16:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:2
15.10.2022 16:00 11 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
23.10.2022 16:00 12 кръг Г Левски II (София) 1:6
29.10.2022 16:00 13 кръг Д ЦСКА II (София) 1:0
06.11.2022 14:00 14 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
12.11.2022 14:00 15 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
- 16 кръг
почива
26.11.2022 14:00 17 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:2
03.12.2022 14:00 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:6
19.02.2023 14:00 19 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:0
25.02.2023 17:00 20 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:4
04.03.2023 15:00 21 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:4
11.03.2023 15:00 22 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Оборище (Панагюрище) 20 8 3 9 20:30 27
8 Левски II (София) 20 7 5 8 29:27 26
9 Пирин 1941 (Разлог) 20 4 4 12 20:38 16
10 Гранит (Владая) 20 3 5 12 14:39 14
11 Надежда (Доброславци) 20 0 5 15 16:55 5
Втора фаза / Втора група
18.03.2023 15:00 23 кръг Г Септември II (София) 1:1
30.03.2023 17:00 24 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
05.04.2023 17:00 25 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
08.04.2023 17:00 26 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
12.04.2023 17:00 27 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
22.04.2023 17:00 28 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) -:-
29.04.2023 17:00 29 кръг Д Септември II (София) -:-
06.05.2023 18:00 30 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
13.05.2023 18:00 31 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
20.05.2023 18:00 32 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
27.05.2023 18:00 33 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
03.06.2023 18:00 34 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 ФК ЦСКА 1948 III (София) 11 4 2 5 17:19 14
19 Левски Раковски (София) 12 4 1 7 12:22 13
20 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 12 3 1 8 16:27 10
21 Гранит (Владая) 11 2 3 6 8:18 9
22 Надежда (Доброславци) 12 0 5 7 11:30 5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
05.10.2022 16:00 - Г Левски (Чепинци) 3:0
Област София (столица) / 1/2 финали
12.10.2022 16:00 - Г Надежда (Доброславци) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2022 10:30 - Г Левски II (София) 0:2
16.07.2022 10:30 - Д Кюстендил (Кюстендил) 0:3
30.07.2022 10:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
02.09.2022 18:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2023 11:00 - Г Национал /юн.ст./ (София) 3:4
25.01.2023 20:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 4:3
05.02.2023 17:00 - Г ЦСКА II (София) 1:7

Гранит (Владая)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 11:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:3
11.09.2022 11:00 2 кръг Д Развитие МФ (София) 3:2
18.09.2022 11:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
25.09.2022 11:00 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:1
09.10.2022 11:00 5 кръг Г Ферион (София) 12:0
16.10.2022 11:00 6 кръг Д УФК Ботев (София) 0:0
23.10.2022 11:00 7 кръг Г РД Спорт (София) 7:3
30.10.2022 11:00 8 кръг Д София спорт (София) 3:0
06.11.2022 11:00 9 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
12.03.2023 09:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:5
19.03.2023 11:00 11 кръг Г Развитие МФ (София) 2:1
26.03.2023 11:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
04.04.2023 11:00 13 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
09.04.2023 11:00 14 кръг Д Ферион (София) -:-
23.04.2023 11:00 15 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
30.04.2023 11:00 16 кръг Д РД Спорт (София) -:-
07.05.2023 11:00 17 кръг Г София спорт (София) -:-
14.05.2023 11:00 18 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 12 9 1 2 47:19 28
2 Гранит (Владая) 12 8 2 2 41:16 26
3 РД Спорт (София) 11 8 1 2 51:21 25
4 ОФК София 1992 (София) 12 7 1 4 25:16 22
5 УФК Ботев (София) 11 5 3 3 32:15 18

Гранит (Владая)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
18.09.2022 13:40 1 кръг Г Комета (София) 2:1
25.09.2022 10:10 2 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:6
09.10.2022 11:20 3 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:3
16.10.2022 10:10 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:8
23.10.2022 11:20 5 кръг Г Академика (София) 1:3
30.10.2022 11:20 6 кръг Д Левски Раковски II (София) 6:0
06.11.2022 10:10 7 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:3
13.11.2022 11:20 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:6
20.11.2022 09:00 9 кръг Г Железница (Железница) 4:1
19.03.2023 10:10 10 кръг Г Комета (София) 3:5
26.03.2023 11:20 11 кръг Д Метал 2002 (Перник) 8:1
- 12 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 13 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 14 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 15 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Г Железница (Железница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 11 7 0 4 42:35 21
5 Чавдар (Етрополе) 11 5 1 5 28:23 16
6 Гранит (Владая) 11 4 0 7 28:37 12
7 Искър 1945 (Нови Искър) 11 3 2 6 14:27 11
8 Комета (София) 11 3 1 7 30:43 10

Клубна емблема

Отбор

Гранит (Владая)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 9 място
2020/2021 Трета лига 16 място
2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 1 място
2017/2018 А ОФГ С 3 място
2016/2017 А ОФГ С 4 място
2015/2016 А ОФГ С 8 място
2014/2015 А ОФГ С 3 място
2012/2013 Б ОФГ С 3 място

Интернет страници