Левски (Чепинци, обл.София ст.)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
28.08.2022 18:00 1 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 1:3
04.09.2022 18:00 2 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 6:1
11.09.2022 18:00 3 кръг Г Сокол (Негован) 2:1
18.09.2022 13:00 4 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 2:0
25.09.2022 17:00 5 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:0
09.10.2022 16:00 6 кръг Г Ферион (София) -:-
16.10.2022 16:00 7 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
23.10.2022 16:00 8 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
30.10.2022 15:00 9 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
06.11.2022 16:30 10 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
13.11.2022 14:00 11 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
20.11.2022 14:00 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Д Житен (Житен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Мрамор (Мрамор) 5 4 1 0 24:4 13
2 Левски (Чепинци) 5 4 0 1 12:5 12
3 Банкя 2009 (Банкя) 5 3 1 1 12:3 10
4 Зенит (кв.Филиповци, София) 5 3 1 1 18:10 10
5 Въстаник 26 (Войнеговци) 5 2 2 1 11:8 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
05.10.2022 16:00 - Д Гранит (Владая) 0:3

Левски (Чепинци)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 09:00 1 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:1
10.09.2022 09:00 2 кръг Г Барокко (София) 1:6
17.09.2022 09:00 3 кръг Д Ай ма3кс (София) 0:4
24.09.2022 09:00 4 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
08.10.2022 09:00 5 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
15.10.2022 09:00 6 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
22.10.2022 09:00 7 кръг Д РД Спорт (София) -:-
29.10.2022 09:00 8 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
05.11.2022 09:00 9 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
- 10 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 11 кръг Д Барокко (София) -:-
- 12 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
- 13 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 14 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 15 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 16 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 17 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 18 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 УФК Ботев (София) 4 1 1 2 5:7 4
7 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 4 1 1 2 6:25 4
8 Спорт за всички (София) 4 1 0 3 4:10 3
9 Левски (Чепинци) 4 0 1 3 2:16 1
10 РД Спорт (София) 4 0 0 4 2:16 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 20 място
2020/2021 Трета лига 15 място
2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 2 място
2017/2018 А ОФГ С 2 място
2016/2017 А ОФГ С 3 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници