София спорт (София)

BGSupporters форум

Информация

Начало: Основан е на 16 юли 2013 г.

София спорт (София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
28.08.2022 18:00 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:1
04.09.2022 18:00 2 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 3:2
11.09.2022 18:00 3 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:3
18.09.2022 17:00 4 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:1
25.09.2022 17:00 5 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
09.10.2022 16:00 6 кръг Г Академик 1947 (София) 2:6
16.10.2022 16:00 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0
23.10.2022 16:00 8 кръг Г Витоша II (Бистрица) 3:0
30.10.2022 15:00 9 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:3
06.11.2022 15:00 10 кръг Г Урвич (Панчарево) 7:6
13.11.2022 14:00 11 кръг Д УФК Ботев (София) 4:0
20.11.2022 14:00 12 кръг Г Левски Раковски II (София) 1:1
27.11.2022 14:00 13 кръг Д Железница (Железница) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Железница (Железница) 11 8 0 3 36:18 24
3 Левски Раковски II (София) 11 7 2 2 27:10 23
4 София спорт (София) 11 7 2 2 34:26 23
5 ОФК София 1992 (София) 11 6 0 5 47:18 18
6 Обеля сити (кв.Обеля, София) 11 4 5 2 37:22 17

София спорт (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 11:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
11.09.2022 11:00 2 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:1
18.09.2022 11:00 3 кръг Г Ферион (София) 6:0
25.09.2022 11:00 4 кръг Д УФК Ботев (София) 1:0
09.10.2022 11:00 5 кръг Г РД Спорт (София) 1:9
16.10.2022 11:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
23.10.2022 11:00 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3
30.10.2022 11:00 8 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
06.11.2022 11:00 9 кръг Д Развитие МФ (София) 2:4
12.03.2023 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 11 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
- 12 кръг Д Ферион (София) -:-
- 13 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 14 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 17 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 18 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Чавдар (Етрополе) 9 4 1 4 17:16 13
7 Развитие на млади футболисти (София) 9 3 0 6 17:18 9
8 София спорт (София) 9 3 0 6 14:25 9
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 9 2 0 7 13:36 6
10 Ферион (София) 9 0 0 9 5:62 0

София спорт (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 13:00 1 кръг Г Септември (София) 0:6
10.09.2022 13:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
17.09.2022 13:00 3 кръг Г Беласица (Петрич) 4:0
24.09.2022 13:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
08.10.2022 13:00 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:6
15.10.2022 13:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
22.10.2022 13:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
29.10.2022 13:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 5:0
05.11.2022 12:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
12.11.2022 13:00 10 кръг Д Академия Металург (Перник) 4:0
19.11.2022 13:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
04.03.2023 12 кръг Д Септември (София) -:-
- 13 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 14 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 21 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
- 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 8 1 2 27:11 25
4 Септември (София) 11 7 2 2 42:15 23
5 София спорт (София) 11 7 0 4 21:21 21
6 Локомотив София 1929 (София) 11 4 3 4 24:15 15
7 Левски Раковски (София) 11 3 2 6 12:18 11

София спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Д ОФК София 1992 (София) 1:2
10.09.2022 15:00 2 кръг Г Развитие МФ (София) 1:1
17.09.2022 11:00 3 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 3:1
24.09.2022 13:00 4 кръг Г УФК Ботев (София) 1:2
08.10.2022 10:00 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:2
15.10.2022 11:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:4
22.10.2022 11:00 7 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:2
29.10.2022 11:00 8 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:1
05.11.2022 11:00 9 кръг Д Развитие МФ (София) 3:2
12.11.2022 11:00 10 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:2
19.11.2022 11:00 11 кръг Д УФК Ботев (София) 0:1
11.03.2023 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 14 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 УФК Ботев (София) 11 7 1 3 26:13 22
5 Развитие на млади футболисти (София) 11 2 5 4 17:20 11
6 Орловец 2015 (Кокаляне) 11 3 1 7 19:42 10
7 София спорт (София) 11 3 1 7 15:20 10
8 Искър 1945 (Нови Искър) 11 1 2 8 11:31 5

София спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
18.09.2022 11:50 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
25.09.2022 10:25 2 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 3:2
отложен 3 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
16.10.2022 09:00 4 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
23.10.2022 14:40 5 кръг Г Лъвчетата II (София) 4:1
- 6 кръг
почива
06.11.2022 09:00 7 кръг Д Развитие МФ (София) 3:4
13.11.2022 09:00 8 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:0
20.11.2022 13:15 9 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:3
27.11.2022 11:50 10 кръг Г Спорт за всички (София) 1:2
04.12.2022 11:50 11 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 2015 (София) 10 5 2 3 19:15 17
6 Развитие на млади футболисти (София) 10 4 2 4 22:29 14
7 София спорт (София) 9 4 1 4 17:19 13
8 Академия Мургаш (Нови хан) 10 3 2 5 24:23 11
9 Лъвчетата II (София) 10 2 3 5 15:17 9

София спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 13:30 1 кръг Г Национал II (София) 0:2
25.09.2022 15:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:9
09.10.2022 15:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:8
- 4 кръг
почива
23.10.2022 15:00 5 кръг Д Лъвчетата II (София) 1:7
отложен 6 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
06.11.2022 13:30 7 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:6
13.11.2022 09:00 8 кръг Г Левски II (София) 0:11
20.11.2022 10:30 9 кръг Д ЦСКА II (София) 1:12
27.11.2022 09:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
04.12.2022 10:30 11 кръг Д Елит София (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лъвчетата II (София) 10 4 1 5 14:21 13
8 Национал II (София) 10 3 0 7 9:25 9
9 Кюстендил (Кюстендил) 10 3 0 7 19:20 9
10 Елит София (София) 10 1 0 9 6:39 3
11 София спорт (София) 9 0 0 9 3:63 0

София спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 12:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
24.09.2022 12:30 2 кръг Г Шампион (София) 0:3
08.10.2022 09:00 3 кръг Д Национал (София) 1:2
15.10.2022 12:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 1:0
22.10.2022 10:10 5 кръг Д Левски (София) 1:8
29.10.2022 10:10 6 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
05.11.2022 13:40 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:3
12.11.2022 11:20 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:1
19.11.2022 09:00 9 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 9 4 2 3 32:19 14
7 ЦСКА (София) 9 4 1 4 22:18 13
8 Славия 1913 (София) 9 3 0 6 10:22 9
9 София спорт (София) 9 3 0 6 14:31 9
10 Локомотив София 1929 (София) 9 1 0 8 4:57 3

София спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 13:40 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:5
24.09.2022 10:10 2 кръг Г Национал (София) 1:4
08.10.2022 11:20 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
15.10.2022 12:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
22.10.2022 12:30 5 кръг Д Левски (София) 0:10
29.10.2022 09:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:9
05.11.2022 10:10 7 кръг Д Лъвчетата (София) 1:1
12.11.2022 09:00 8 кръг Д Септември (София) 1:1
19.11.2022 10:10 9 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал (София) 9 3 1 5 23:25 10
7 Локомотив София 1929 (София) 9 2 3 4 16:22 9
8 Марек 1915 (Дупница) 9 1 3 5 13:40 6
9 Септември (София) 9 0 4 5 10:34 4
10 София спорт (София) 9 0 4 5 8:42 4

София спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
17.09.2022 10:05 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
24.09.2022 09:10 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:14
08.10.2022 12:00 3 кръг Г Арес (София) 0:14
15.10.2022 09:10 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:4
22.10.2022 12:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
29.10.2022 11:05 6 кръг Д Национал (София) 0:2
05.11.2022 13:00 7 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:4
12.11.2022 10:05 8 кръг Д Лъвчетата (София) 1:5
19.11.2022 10:05 9 кръг Г Академия ВР (София) 0:10
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА (София) 9 4 1 4 44:36 13
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 3 0 6 19:48 9
9 Олимпия ФК (София) 9 1 0 8 13:54 3
10 София спорт (София) 9 1 0 8 7:61 3
11 Витоша 13 (София) 9 0 0 9 11:61 0

Клубна емблема

Отбор

София спорт (София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ С 6 място
2020/2021 - -
2019/2020 - -
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място

Интернет страници