Левски Раковски (София)

BGSupporters форум

Левски Раковски (София)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
06.08.2022 18:00 1 кръг Г Септември II (София) 1:1
- 2 кръг
почива
20.08.2022 18:00 3 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:4
27.08.2022 18:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:3
03.09.2022 17:00 5 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) 2:1
09.09.2022 17:00 6 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:4
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
25.09.2022 17:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
30.09.2022 16:00 9 кръг Д Банско тийм (Банско) 1:1
08.10.2022 16:00 10 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1
15.10.2022 16:00 11 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
22.10.2022 16:00 12 кръг Д Септември II (София) 0:1
- 13 кръг
почива
05.11.2022 14:00 14 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
12.11.2022 14:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
19.11.2022 14:00 16 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 0:1
26.11.2022 14:00 17 кръг Д Славия 1913 II (София) 2:1
04.12.2022 14:00 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:4
- 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 20 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
- 21 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 22 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК ЦСКА 1948 III (София) 17 4 5 8 24:30 17
8 Септември II (София) 17 4 5 8 23:28 17
9 Ботев 1937 (Ихтиман) 16 5 0 11 21:31 15
10 Левски Раковски (София) 16 4 3 9 15:31 15
11 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 16 2 0 14 15:46 6
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финал
24.08.2022 18:00 - Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 5:1
Югозападна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
05.10.2022 16:00 - Г Житен (Житен) 4:1
Област София (столица) / 1/2 финали
12.10.2022 16:00 - Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:0
Област София (столица) / Финал
19.10.2022 16:00 - Г Надежда (Доброславци) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.07.2022 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 3:3

Левски Раковски II (София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
28.08.2022 18:00 1 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 2:0
04.09.2022 15:30 2 кръг Г ОФК София 1992 (София) 4:1
11.09.2022 18:00 3 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:1
17.09.2022 17:00 4 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
25.09.2022 17:00 5 кръг Д Академик 1947 (София) 8:0
09.10.2022 16:00 6 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
16.10.2022 16:00 7 кръг Д Витоша II (Бистрица) 3:0
23.10.2022 14:00 8 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:3
30.10.2022 15:00 9 кръг Д Урвич (Панчарево) 5:0
06.11.2022 15:00 10 кръг Г УФК Ботев (София) 2:4
13.11.2022 14:00 11 кръг Д Железница (Железница) 1:0
20.11.2022 14:00 12 кръг Д София спорт (София) 1:1
27.11.2022 14:00 13 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академик 1947 (София) 11 9 0 2 37:17 27
2 София спорт (София) 11 7 2 2 34:26 23
3 Левски Раковски II (София) 11 7 2 2 27:10 23
4 Железница (Железница) 11 7 1 3 35:20 22
5 ОФК София 1992 (София) 11 6 0 5 47:18 18

Левски Раковски (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
21.09.2022 17:00 - Г Левски (София) 0:3

Левски Раковски (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Д Развитие МФ (София) 0:1
10.09.2022 11:00 2 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
17.09.2022 11:00 3 кръг Д Левски (София) 1:2
24.09.2022 11:00 4 кръг Г Септември (София) 0:0
08.10.2022 12:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 4:2
15.10.2022 11:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
- 7 кръг
почива
29.10.2022 11:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
05.11.2022 16:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
12.11.2022 10:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
19.11.2022 11:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
23.11.2022 14:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:3
30.11.2022 15:00 13 кръг Г Национал (София) 1:2
- 14 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 15 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 16 кръг Г Левски (София) -:-
- 17 кръг Д Септември (София) -:-
- 18 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 19 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 26 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Национал (София) 12 4 0 8 10:26 12
10 Миньор (Перник) 12 4 0 8 15:33 12
11 Локомотив София 1929 (София) 12 3 2 7 15:20 11
12 Левски Раковски (София) 12 2 2 8 13:21 8
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 1 1 10 13:26 4

Левски Раковски (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Г Септември (София) 0:10
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 10:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
10.09.2022 13:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
18.09.2022 10:30 3 кръг Д Спартак 2015 (София) 6:0
24.09.2022 13:00 4 кръг Г Елит София (София) 5:1
08.10.2022 16:00 5 кръг Д Победа 1945 (София) 0:0
15.10.2022 15:00 6 кръг Г Арес (София) 0:5
22.10.2022 10:30 7 кръг Д ФК Септември 57 (София) 2:1
30.10.2022 16:30 8 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:3
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 11 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 12 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 13 кръг Д Елит София (София) -:-
- 14 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 15 кръг Д Арес (София) -:-
- 16 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
- 17 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арес (София) 8 5 1 2 31:17 16
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:10 13
5 Левски Раковски (София) 8 3 3 2 17:15 12
6 ФК Септември 57 (София) 8 3 1 4 16:17 10
7 Елит София (София) 8 2 0 6 12:35 6

Левски Раковски (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 15:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
10.09.2022 13:00 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:3
18.09.2022 15:00 3 кръг Д Академия Металург (Перник) 3:1
24.09.2022 17:00 4 кръг Г Септември (София) 1:4
08.10.2022 14:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 2:0
15.10.2022 13:30 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
22.10.2022 13:00 7 кръг Д София спорт (София) 0:1
29.10.2022 13:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
05.11.2022 12:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
12.11.2022 12:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
16.11.2022 13:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
- 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
- 15 кръг Д Септември (София) -:-
- 16 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг Г София спорт (София) -:-
- 19 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 София спорт (София) 11 7 0 4 21:21 21
6 Локомотив София 1929 (София) 11 4 3 4 24:15 15
7 Левски Раковски (София) 11 3 2 6 12:18 11
8 Марек 1915 (Дупница) 11 3 2 6 20:19 11
9 Миньор (Перник) 11 3 0 8 8:30 9

Левски Раковски (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 13:00 1 кръг Д Септември (София) 1:1
11.09.2022 13:00 2 кръг Г Арес (София) 0:11
18.09.2022 13:00 3 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 0:3
25.09.2022 11:00 4 кръг Г Барокко (София) 3:5
09.10.2022 13:00 5 кръг Д Национал (София) 1:3
16.10.2022 13:00 6 кръг Г Сердика (София) 1:6
23.10.2022 13:00 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:3
30.10.2022 16:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) 1:2
- 9 кръг
почива
13.11.2022 12:00 10 кръг Г Септември (София) 2:5
20.11.2022 11:30 11 кръг Д Арес (София) 0:4
26.11.2022 16:30 12 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:4
04.12.2022 13:00 13 кръг Д Барокко (София) 2:3
- 14 кръг Г Национал (София) -:-
- 15 кръг Д Сердика (София) -:-
- 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сердика (София) 10 5 1 4 27:24 16
6 Барокко (София) 11 5 0 6 30:37 15
7 Локомотив София 1929 (София) 12 3 1 8 22:31 10
8 Витоша 13 (София) 11 1 0 10 10:36 3
9 Левски Раковски (София) 12 0 1 11 13:50 1

Левски Раковски (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 09:00 1 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:0
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Конкордия (София) 7:0
17.09.2022 09:00 3 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:0
24.09.2022 09:00 4 кръг Д Арес (София) 2:1
08.10.2022 09:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:0
- 6 кръг
почива
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Ферион (София) 2:2
29.10.2022 09:00 8 кръг Д Победа 1945 (София) 3:0
06.11.2022 16:30 9 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1
- 10 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
- 11 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 12 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
- 13 кръг Г Арес (София) -:-
- 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Ферион (София) -:-
- 17 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 18 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 8 7 1 0 23:4 22
2 Арес (София) 8 6 1 1 29:5 19
3 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 31:10 15
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:12 13
5 Ферион (София) 8 3 3 2 30:14 12

Левски Раковски (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
17.09.2022 10:25 1 кръг Г Сердика (София) 2:3
24.09.2022 11:50 2 кръг Д Арес (София) 1:5
08.10.2022 11:50 3 кръг Г Барокко (София) 3:3
15.10.2022 09:00 4 кръг Д Талант (София) 5:2
22.10.2022 13:15 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 9:0
29.10.2022 09:00 6 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 1:4
05.11.2022 14:40 7 кръг Г Ай ма3кс (София) 2:0
- 8 кръг
почива
19.11.2022 09:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:1
26.11.2022 09:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
03.12.2022 13:15 11 кръг Д ФК Септември 57 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Барокко (София) 10 7 1 2 39:17 22
4 ФК Септември 57 (София) 10 6 2 2 37:20 20
5 Левски Раковски (София) 10 5 1 4 30:20 16
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 4 2 4 21:16 14
7 Сантяго Бернабеу (София) 10 4 1 5 26:29 13

Левски Раковски (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
25.09.2022 12:00 2 кръг Д Елит София (София) 3:0
09.10.2022 12:00 3 кръг Г Национал II (София) 2:0
16.10.2022 10:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
23.10.2022 13:30 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
отложен 6 кръг Д София спорт (София) -:-
06.11.2022 12:00 7 кръг Г Лъвчетата II (София) 3:1
- 8 кръг
почива
20.11.2022 15:00 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
27.11.2022 10:30 10 кръг Г Левски II (София) 1:6
04.12.2022 12:00 11 кръг Д ЦСКА II (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА II (София) 10 7 1 2 27:6 22
3 Пирин (Благоевград) 10 6 3 1 28:10 21
4 Левски Раковски (София) 9 6 1 2 16:14 19
5 Славия 1913 (София) 10 6 0 4 23:13 18
6 Локомотив София 1929 (София) 10 5 0 5 38:18 15

Левски Раковски II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 12:30 1 кръг Г ФК Септември 57 (София) 5:3
24.09.2022 14:00 2 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:4
08.10.2022 14:00 3 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:2
15.10.2022 09:30 4 кръг Д РД Спорт (София) 0:1
22.10.2022 15:30 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:3
29.10.2022 11:00 6 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:0
05.11.2022 15:30 7 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 2:1
12.11.2022 11:00 8 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 0:2
19.11.2022 14:00 9 кръг Д Елит София II (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 РД Спорт (София) 9 4 2 3 16:18 14
5 Елит София II (София) 9 4 2 3 20:10 14
6 Левски Раковски II (София) 9 3 0 6 14:18 9
7 Интер Джесика 2010 (София) 9 2 2 5 8:24 8
8 ОФК София 1992 (София) 9 2 2 5 14:33 8

Левски Раковски (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 13:40 1 кръг Д Национал II (София) 2:3
25.09.2022 12:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
09.10.2022 13:40 3 кръг Д Барокко (София) 7:1
16.10.2022 13:40 4 кръг Г Витоша 13 (София) 4:3
23.10.2022 10:10 5 кръг Д Левски II (София) 1:5
30.10.2022 13:40 6 кръг Г Славия 1913 II (София) 4:1
06.11.2022 10:10 7 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 12:1
13.11.2022 09:00 8 кръг Г Септември (София) 5:2
20.11.2022 10:10 9 кръг Д ФК Септември 57 (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски II (София) 9 7 1 1 44:12 22
3 Национал II (София) 9 7 0 2 38:25 21
4 Левски Раковски (София) 9 5 1 3 36:20 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 28:28 15
6 Витоша 13 (София) 9 3 1 5 15:28 10

Левски Раковски II (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
18.09.2022 11:20 1 кръг Г Академика (София) 0:7
25.09.2022 11:20 2 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 2:5
09.10.2022 09:00 3 кръг Г Железница (Железница) 5:0
16.10.2022 11:20 4 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:2
23.10.2022 13:40 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:3
30.10.2022 11:20 6 кръг Г Гранит (Владая) 0:6
06.11.2022 13:40 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
13.11.2022 13:40 8 кръг Г Комета (София) 5:4
20.11.2022 12:30 9 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Чавдар (Етрополе) 9 4 1 4 25:21 13
6 Гранит (Владая) 9 3 0 6 17:31 9
7 Левски Раковски II (София) 9 3 0 6 15:31 9
8 Искър 1945 (Нови Искър) 9 2 2 5 12:24 8
9 Комета (София) 9 2 1 6 24:38 7

Левски Раковски (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 10:10 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:5
24.09.2022 12:30 2 кръг Д Академия Септември (София) 5:2
08.10.2022 10:10 3 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:5
15.10.2022 13:40 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
22.10.2022 09:00 5 кръг Г Академия Металург (Перник) 1:3
29.10.2022 12:30 6 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) 0:3
05.11.2022 13:40 7 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:3
12.11.2022 13:40 8 кръг Г Ултраспорт академия II (София) 3:1
19.11.2022 13:40 9 кръг Д Щурче (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Козаро (Ботевград) 9 4 1 4 18:36 13
6 Искър 2022 (Злокучене) 9 3 1 5 17:28 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 14:29 9
8 Ултраспорт академия II (София) 9 3 0 6 17:53 9
9 Академия Септември (София) 9 0 1 8 9:50 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници