Враждебна (кв.Враждебна, София)

BGSupporters форум

Враждебна (кв.Враждебна, София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
28.08.2022 18:00 1 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
04.09.2022 18:00 2 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 1:0
11.09.2022 18:00 3 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 2:2
17.09.2022 17:00 4 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 3:4
25.09.2022 17:00 5 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:9
09.10.2022 16:30 6 кръг Д Житен (Житен) -:-
16.10.2022 16:00 7 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
23.10.2022 16:30 8 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
30.10.2022 15:00 9 кръг Г Сокол (Негован) -:-
06.11.2022 16:30 10 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
13.11.2022 12:00 11 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
20.11.2022 16:30 12 кръг Д Ферион (София) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Спартак 1933 (Подгумер) 5 2 0 3 8:15 6
11 Вихър (кв.Требич, София) 5 2 0 3 9:22 6
12 Враждебна (кв.Враждебна, София) 5 1 1 3 6:18 4
13 Сантяго Бернабеу (София) 5 0 1 4 3:10 1
14 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 5 0 0 5 6:27 0

Враждебна (кв.Враждебна, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Железница (Железница) 13:0
25.09.2022 10:10 2 кръг Г Гранит (Владая) 6:1
09.10.2022 13:40 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
16.10.2022 11:20 4 кръг Г Левски Раковски II (София) -:-
23.10.2022 12:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
30.10.2022 12:30 6 кръг Г Комета (София) -:-
06.11.2022 11:20 7 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
13.11.2022 12:30 8 кръг Г Академика (София) -:-
20.11.2022 10:10 9 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Враждебна (кв.Враждебна, София) 2 2 0 0 19:1 6
2 Академика (София) 2 2 0 0 13:1 6
3 Орловец 2015 (Кокаляне) 2 2 0 0 14:6 6
4 Левски Спартак 1962 (София) 2 1 0 1 10:8 3
5 Гранит (Владая) 2 1 0 1 3:7 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници