Сантяго Бернабеу (София)

BGSupporters форум

Сантяго Бернабеу (София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
28.08.2022 18:00 1 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 0:2
04.09.2022 18:00 2 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:1
11.09.2022 18:00 3 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 1:3
18.09.2022 17:00 4 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:3
25.09.2022 17:00 5 кръг Г Житен (Житен) 1:1
09.10.2022 16:00 6 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
16.10.2022 16:00 7 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
23.10.2022 16:00 8 кръг Д Сокол (Негован) -:-
30.10.2022 15:00 9 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
06.11.2022 15:00 10 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Ферион (София) -:-
20.11.2022 14:00 12 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Спартак 1933 (Подгумер) 5 2 0 3 8:15 6
11 Вихър (кв.Требич, София) 5 2 0 3 9:22 6
12 Враждебна (кв.Враждебна, София) 5 1 1 3 6:18 4
13 Сантяго Бернабеу (София) 5 0 1 4 3:10 1
14 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 5 0 0 5 6:27 0

Сантяго Бернабеу (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2022 11:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:17
04.09.2022 15:00 2 кръг Д УФК Ботев (София) 0:8
11.09.2022 11:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:4
18.09.2022 14:00 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:6
24.09.2022 17:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:16
- 6 кръг
почива
16.10.2022 11:00 7 кръг Г Конкордия (София) -:-
23.10.2022 13:00 8 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
29.10.2022 15:00 9 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
05.11.2022 15:00 10 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
12.11.2022 14:00 11 кръг Д Ферион (София) -:-
19.11.2022 13:00 12 кръг Г РД Спорт (София) -:-
26.11.2022 14:00 13 кръг Д Барокко (София) -:-
- 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 16 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 17 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 18 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 21 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 22 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 23 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 24 кръг Г Ферион (София) -:-
- 25 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 26 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Надежда (Доброславци) 5 1 1 3 5:10 4
10 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 4 1 0 3 9:14 3
11 ОФК Костенец (гр.Костенец) 4 1 0 3 8:20 3
12 Конкордия (София) 4 0 0 4 6:33 0
13 Сантяго Бернабеу (София) 5 0 0 5 0:51 0

Сантяго Бернабеу (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
17.09.2022 13:15 1 кръг Г Барокко (София) 2:3
24.09.2022 09:00 2 кръг Д Талант (София) 3:1
08.10.2022 14:40 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 4 кръг
почива
22.10.2022 14:40 5 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
29.10.2022 09:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
05.11.2022 13:15 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
12.11.2022 10:25 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
19.11.2022 11:50 9 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
26.11.2022 11:50 10 кръг Г Сердика (София) -:-
03.12.2022 10:25 11 кръг Д Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Септември 57 (София) 2 2 0 0 6:1 6
4 Сердика (София) 2 2 0 0 6:2 6
5 Сантяго Бернабеу (София) 2 1 0 1 5:4 3
6 Талант (София) 2 1 0 1 6:4 3
7 Орловец 2015 (Кокаляне) 1 0 0 1 1:5 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници