Левски (Долна баня)

BGSupporters форум

Левски (Долна баня)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
28.10.2023 12:00 1 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:0
16.09.2023 11:00 2 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 12:0
23.09.2023 17:00 3 кръг Д Ракитин (Трудовец) 2:1
30.09.2023 17:00 4 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 0:1
07.10.2023 12:30 5 кръг Д Мътивир 1966 (Ихтиман) 8:0
14.10.2023 16:00 6 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 1:5
21.10.2023 16:00 7 кръг Д Звездец (Горна Малина) 2:0
04.11.2023 14:30 8 кръг Д Рилец (Говедарци) 5:0
12.11.2023 14:30 9 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:2
19.11.2023 14:30 10 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:1
17.02.2024 14:00 11 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
24.02.2024 14:00 12 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:0
02.03.2024 15:00 13 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 7:0
10.03.2024 12:00 14 кръг Г Мътивир 1966 (Ихтиман) 3:0
16.03.2024 15:00 15 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:0
23.03.2024 15:00 16 кръг Г Звездец (Горна Малина) 5:1
30.03.2024 15:00 17 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:0
06.04.2024 16:00 18 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (гр.Костенец) 18 18 0 0 72:8 54
2 Левски (Долна баня) 18 14 0 4 57:14 42
3 Ракитин (Трудовец) 18 12 1 5 57:21 37
4 Искър 2022 (Самоков) 18 11 1 6 36:36 34
5 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 18 8 2 8 40:31 26
Втора фаза / Първа група
13.04.2024 16:00 1 кръг Д Правец (Правец) 4:1
20.04.2024 16:00 2 кръг Г Сините орли (Своге) 4:0
27.04.2024 16:00 3 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:3
11.05.2024 17:00 4 кръг Г Правец (Правец) 3:2
18.05.2024 17:00 5 кръг Д Сините орли (Своге) 3:0
25.05.2024 17:00 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (гр.Костенец) 10 10 0 0 31:4 30
2 Левски (Долна баня) 10 7 0 3 23:13 21
3 Правец (Правец) 10 5 0 5 23:20 15
4 Ком 98 (Годеч) 10 4 1 5 12:21 13
5 Ракитин (Трудовец) 10 2 1 7 10:13 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
- -
почива
Област София / 1/4 финали
04.10.2023 16:00 - Д Ракитин (Трудовец) 0:3

Левски (Долна баня)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 14:00 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:7
17.09.2023 11:00 2 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
23.09.2023 11:00 3 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:5
30.09.2023 11:30 4 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:2
07.10.2023 10:00 5 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 6:0
15.10.2023 11:00 6 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:2
21.10.2023 11:00 7 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3
05.11.2023 11:00 8 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:6
11.11.2023 11:00 9 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 5:1
19.11.2023 11:00 10 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 2:4
03.03.2024 11:00 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
13.03.2024 15:00 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:8
16.03.2024 11:00 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:1
02.04.2024 11:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:9
30.03.2024 11:00 15 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 6:0
07.04.2024 10:30 16 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2
13.04.2024 11:00 17 кръг Д Ракитин (Трудовец) 7:0
21.04.2024 10:00 18 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 2:7
27.04.2024 11:00 19 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:1
11.05.2024 11:00 20 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 1:1
18.05.2024 11:00 21 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 2:4
26.05.2024 11:00 22 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академия Мургаш (Нови хан) 22 9 3 10 74:69 30
6 Спортист 2009 (Своге) 22 9 2 11 63:42 29
7 Левски (Долна баня) 22 9 2 11 65:67 29
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 22 8 2 12 35:72 26
9 Рилски спортист 2011 (Самоков) 22 7 1 14 55:113 22

Клубна емблема

Отбор

Левски (Долна баня)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СФ 2 място
2021/2022 А ОФГ СФ 4 място
2020/2021 А ОФГ СФ 4 място
2019/2020 А ОФГ СФ 5 място
2018/2019 А ОФГ СФ 5 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ СФ 10 място
2012/2013 А ОФГ СФ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място

Интернет страници