ОФК Костенец (гр.Костенец)

BGSupporters форум

ОФК Костенец (гр.Костенец)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
09.09.2023 17:00 1 кръг Г Рилец (Говедарци) 4:0
16.09.2023 17:00 2 кръг Г Звездец (Горна Малина) 6:1
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 5:2
30.09.2023 16:00 4 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 7:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
14.10.2023 16:00 6 кръг Г Искър 2022 (Самоков) -:-
22.10.2023 13:00 7 кръг Д Мътивир 1966 (Ихтиман) -:-
04.11.2023 14:30 8 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
12.11.2023 14:30 9 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
19.11.2023 14:30 10 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
26.11.2023 14:30 11 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
03.12.2023 14:30 12 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
02.03.2024 13 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
09.03.2024 14 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
16.03.2024 15 кръг Д Искър 2022 (Самоков) -:-
23.03.2024 16 кръг Г Мътивир 1966 (Ихтиман) -:-
30.03.2024 17 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
06.04.2024 18 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (гр.Костенец) 4 4 0 0 22:3 12
2 Искър 2022 (Самоков) 4 4 0 0 9:1 12
3 Ракитин (Трудовец) 4 3 0 1 13:5 9
4 Левски (Долна баня) 3 2 0 1 14:2 6
5 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 4 2 0 2 12:7 6

ОФК Костенец (гр.Костенец)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 17:00 1 кръг Д ОФК София 1992 (София) 4:1
03.09.2023 17:00 2 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:11
10.09.2023 17:00 3 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 2:5
16.09.2023 13:00 4 кръг Г София спорт (София) 5:5
23.09.2023 11:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:8
30.09.2023 16:00 6 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3
- 7 кръг
почива
14.10.2023 11:00 8 кръг Д Ферион (Кубратово) -:-
21.10.2023 16:00 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
05.11.2023 10:30 10 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
12.11.2023 10:00 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
18.11.2023 14:00 12 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
26.11.2023 14:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 14 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
- 15 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 16 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
- 17 кръг Д София спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Ферион (Кубратово) -:-
- 22 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 23 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
- 24 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 25 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 26 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спортист 2009 (Своге) 5 2 0 3 12:10 6
9 София спорт (София) 4 1 2 1 9:14 5
10 ОФК Костенец (гр.Костенец) 6 1 1 4 13:33 4
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 5 1 0 4 6:25 3
12 Ферион (Кубратово) 6 0 1 5 5:15 1

ОФК Костенец (гр.Костенец)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 11:00 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
16.09.2023 13:00 2 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
24.09.2023 14:00 3 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 8:0
30.09.2023 11:00 4 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
08.10.2023 11:00 5 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
15.10.2023 11:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
21.10.2023 11:00 7 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
04.11.2023 11:00 8 кръг Д Искър 2022 (Самоков) -:-
12.11.2023 11:00 9 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
19.11.2023 11:00 10 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
26.11.2023 11:00 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 13 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 14 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 15 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 16 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 17 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 18 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 19 кръг Г Искър 2022 (Самоков) -:-
- 20 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 22 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Балкан 1929 (Ботевград) 3 3 0 0 14:6 9
3 Искър 2022 (Самоков) 2 2 0 0 12:0 6
4 ОФК Костенец (гр.Костенец) 3 2 0 1 11:1 6
5 Сливнишки герой (Сливница) 2 2 0 0 12:3 6
6 Ракитин (Трудовец) 3 2 0 1 8:5 6

Клубна емблема

Отбор

ОФК Костенец (гр.Костенец)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници