Пирдоп (Пирдоп)

BGSupporters форум

Пирдоп (Пирдоп)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
09.09.2023 17:00 1 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 0:7
16.09.2023 11:00 2 кръг Д Левски (Долна баня) 0:12
23.09.2023 13:00 3 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:7
30.09.2023 16:00 4 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:7
08.10.2023 11:00 5 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) 0:3
14.10.2023 16:00 6 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:1
21.10.2023 11:00 7 кръг Д Ракитин (Трудовец) 1:10
04.11.2023 18:30 8 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 1:5
11.11.2023 11:00 9 кръг Д Мътивир 1966 (Ихтиман) 2:5
10.02.2024 14:00 10 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 0:8
17.02.2024 14:00 11 кръг Г Левски (Долна баня) 0:3
02.12.2023 14:00 12 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:6
03.03.2024 15:00 13 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
10.03.2024 15:00 14 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) -:-
16.03.2024 15:00 15 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
23.03.2024 15:00 16 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
30.03.2024 15:00 17 кръг Д Искър 2022 (Самоков) -:-
07.04.2024 11:00 18 кръг Г Мътивир 1966 (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 11 5 1 5 32:20 16
7 Рилец (Говедарци) 12 4 2 6 24:29 14
8 Ботев 1937 II (Ихтиман) 10 3 1 6 11:20 10
9 Мътивир 1966 (Ихтиман) 10 1 0 9 13:34 3
10 Пирдоп (Пирдоп) 12 0 0 12 5:74 0

Пирдоп (Пирдоп)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 09:30 1 кръг Д Академия Металург (Перник) 4:4
05.10.2023 16:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:6
14.10.2023 11:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:4
21.10.2023 14:00 4 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 4:0
28.10.2023 11:00 5 кръг Г Звездец (Горна Малина) 6:3
04.11.2023 11:00 6 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:1
09.11.2023 15:30 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:3
16.11.2023 13:30 8 кръг Г Академия Металург (Перник) 1:1
25.11.2023 13:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
02.12.2023 11:30 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:1
09.03.2024 13:00 11 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
16.03.2024 12:00 12 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
23.03.2024 11:00 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
30.03.2024 12:00 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
06.04.2024 13:00 15 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
13.04.2024 11:00 16 кръг Г Миньор (Перник) -:-
20.04.2024 13:00 17 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
27.04.2024 11:00 18 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
11.05.2024 14:00 19 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
18.05.2024 13:30 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
23.05.2024 15:00 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сливнишки герой (Сливница) 8 6 1 1 32:9 19
3 Спортист 2009 (Своге) 10 6 1 3 40:22 19
4 Пирдоп (Пирдоп) 10 4 3 3 27:24 15
5 Струмска слава 1927 (Радомир) 10 4 1 5 28:34 13
6 Академия Металург (Перник) 9 3 2 4 26:35 11

Пирдоп (Пирдоп)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:3
16.09.2023 13:00 2 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3
24.09.2023 11:00 3 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
30.09.2023 11:30 4 кръг Д Левски (Долна баня) 2:3
07.10.2023 11:00 5 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 1:15
15.10.2023 11:00 6 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:5
22.10.2023 10:15 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 4:7
04.11.2023 13:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:3
12.11.2023 12:15 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
18.11.2023 11:00 10 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 2:1
25.11.2023 09:30 11 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:2
10.03.2024 12:30 12 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
17.03.2024 12:00 13 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
23.03.2024 11:00 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
30.03.2024 11:00 15 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 16 кръг Д Искър 2022 (Самоков) -:-
- 17 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 18 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 20 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 21 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 22 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Академия Мургаш (Нови хан) 11 4 0 7 23:35 12
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 3 0 7 18:40 9
10 Ракитин (Трудовец) 11 3 0 8 11:47 9
11 Пирдоп (Пирдоп) 11 2 1 8 21:50 7
12 Ботев 1937 (Ихтиман) 11 0 0 11 9:67 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СФ 18 място
2021/2022 - -
2020/2021 А ОФГ СФ --
2019/2020 А ОФГ СФ 6 място
2018/2019 А ОФГ СФ 10 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 6 място
2014/2015 А ОФГ СФ 4 място
1963/1964 "Б" група 16 място
1962/1963 "Б" група 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници