Искър 2022 (Самоков)

BGSupporters форум

Искър 2022 (Самоков)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
09.09.2023 17:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
16.09.2023 17:00 2 кръг Д Мътивир 1966 (Ихтиман) 2:0
24.09.2023 11:30 3 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:1
30.09.2023 17:00 4 кръг Д Левски (Долна баня) 1:0
07.10.2023 16:00 5 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:1
14.10.2023 16:00 6 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:5
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) 1:2
04.11.2023 18:30 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 5:1
17.02.2024 14:00 9 кръг Г Ракитин (Трудовец) 2:2
18.11.2023 14:30 10 кръг Г Звездец (Горна Малина) 2:3
25.02.2024 11:00 11 кръг Г Мътивир 1966 (Ихтиман) 1:6
03.04.2024 16:00 12 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:1
02.03.2024 15:00 13 кръг Г Левски (Долна баня) 0:7
09.03.2024 15:00 14 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:0
17.03.2024 15:00 15 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:5
24.03.2024 15:00 16 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:0
30.03.2024 15:00 17 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
06.04.2024 16:00 18 кръг Д Ракитин (Трудовец) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (Долна баня) 18 14 0 4 57:14 42
3 Ракитин (Трудовец) 18 12 1 5 57:21 37
4 Искър 2022 (Самоков) 18 11 1 6 36:36 34
5 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 18 8 2 8 40:31 26
6 Звездец (Горна Малина) 18 6 4 8 22:40 22
Втора фаза / Финал за 7-о място
14.04.2024 16:00 1-ви мач Г Зенит (Церово) -:-
20.04.2024 16:00 реванш Д Зенит (Церово) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
27.09.2023 17:00 - Д Чавдар (Етрополе) 0:2

Искър 2022 (Самоков)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 14:00 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
11.10.2023 16:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:2
26.09.2023 16:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 9:0
01.10.2023 11:00 4 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:4
07.10.2023 11:00 5 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 15:1
15.10.2023 14:00 6 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 6:0
22.10.2023 12:30 7 кръг Д Ракитин (Трудовец) 5:0
04.11.2023 11:00 8 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 4:1
12.11.2023 12:00 9 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:0
19.11.2023 11:00 10 кръг Г Левски (Долна баня) 4:2
25.11.2023 11:00 11 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 4:1
10.03.2024 11:00 12 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:0
16.03.2024 11:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
23.03.2024 15:00 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 7:1
30.03.2024 11:00 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:1
06.04.2024 13:00 16 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
13.04.2024 10:00 17 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 8:0
21.04.2024 11:00 18 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
28.04.2024 11:00 19 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
12.05.2024 11:00 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
19.05.2024 11:00 21 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
26.05.2024 11:00 22 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Искър 2022 (Самоков) 17 16 0 1 83:13 48
2 Балкан 1929 (Ботевград) 16 15 0 1 86:17 45
3 ОФК Костенец (гр.Костенец) 16 13 0 3 71:13 39
4 Сливнишки герой (Сливница) 15 11 0 4 81:34 33
5 Спортист 2009 (Своге) 16 9 0 7 55:26 27

Искър 2022 (Самоков)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
24.03.2024 13:15 10 кръг Д Талант (София) 1:3
31.03.2024 13:15 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:1
07.04.2024 13:15 12 кръг Д Развитие МФ (София) 8:1
14.04.2024 11:50 13 кръг Г Академия Септември (София) -:-
- 14 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 15 кръг Г Тигрите (София) -:-
- 16 кръг Д ФК Ботев (София) -:-
- 17 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
- 18 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Ботев (София) 12 2 4 6 20:37 10
9 Развитие на млади футболисти (София) 12 1 3 8 14:34 6
10 Искър 2022 (Самоков) 3 1 0 2 9:5 3
11 Тигрите (София) 3 0 1 2 3:18 1
12 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 0 0 8 4:50 0
Група "Д"
17.09.2023 11:50 1 кръг Г Щурче (София) 5:4
24.09.2023 11:50 2 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 14:1
01.10.2023 11:50 3 кръг Г Левски Раковски II (София) 4:2
08.10.2023 13:15 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 9:0
15.10.2023 13:15 5 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 8:0
22.10.2023 14:40 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:2
30.10.2023 14:40 7 кръг Г Гранит (Владая) 15:1
- 8 кръг
почива
12.11.2023 13:15 9 кръг Д Конкордия (София) 8:0
19.11.2023 11:50 10 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 8:0
17.03.2024 13:15 11 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Искър 2022 (Самоков) 9 9 0 0 74:10 27
2 Спартак 2015 (София) 12 8 2 2 54:13 26
3 Щурче (София) 9 8 0 1 64:14 24
4 Футболна академия Герман (Герман) 12 7 3 2 35:17 24
5 Люлин (кв.Люлин, София) 13 7 3 3 27:27 24

Искър 2022 (Самоков)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 12:30 1 кръг Г Академия Септември (София) 5:1
23.09.2023 11:20 2 кръг Д Победа 1945 (София) 5:2
30.09.2023 12:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
07.10.2023 11:20 4 кръг Д Академия Металург (Перник) 3:6
14.10.2023 10:10 5 кръг Г ФК Ботев (София) 1:3
21.10.2023 12:30 6 кръг Д София спорт (София) 1:2
28.10.2023 13:40 7 кръг Г Шампион (София) 4:4
04.11.2023 12:30 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
11.11.2023 13:40 9 кръг Д Витоша 13 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Раковски (София) 9 5 0 4 28:21 15
5 Шампион (София) 9 4 2 3 37:32 14
6 Искър 2022 (Самоков) 9 4 1 4 22:23 13
7 София спорт (София) 9 3 2 4 16:24 11
8 ФК Ботев (София) 8 3 1 4 27:37 10

Искър 2022 (Самоков)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:40 1 кръг Д Левски Раковски (София) 3:7
24.09.2023 12:30 2 кръг Г Елит София (София) 4:0
01.10.2023 13:40 3 кръг Д Академия Септември II (София) 4:4
08.10.2023 12:30 4 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 0:2
15.10.2023 10:10 5 кръг Д Академика (София) 2:4
22.10.2023 12:30 6 кръг Г Развитие МФ (София) 3:0
12.11.2023 13:40 7 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 1:1
19.11.2023 13:40 8 кръг Г Академия Металург (Перник) 3:5
26.11.2023 11:20 9 кръг Д БАМФ (София) 2:3
24.03.2024 09:00 10 кръг Г БАМФ (София) 5:2
31.03.2024 13:40 11 кръг Д Левски Раковски (София) 5:2
07.04.2024 13:40 12 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 2:1
14.04.2024 10:10 13 кръг Д Елит София (София) -:-
- 14 кръг Г Академия Септември II (София) -:-
- 15 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 16 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 17 кръг Г Академика (София) -:-
- 18 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Раковски (София) 12 7 0 5 49:37 21
5 Академия Мургаш (Нови хан) 12 6 1 5 46:35 19
6 Искър 2022 (Самоков) 12 5 2 5 34:31 17
7 Развитие на млади футболисти (София) 12 4 2 6 30:38 14
8 Академика (София) 12 2 3 7 25:56 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници