Ракитин (Трудовец)

BGSupporters форум

Ракитин (Трудовец)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
10.09.2023 11:00 1 кръг Г Мътивир 1966 (Ихтиман) 4:2
16.09.2023 15:00 2 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:1
23.09.2023 17:00 3 кръг Г Левски (Долна баня) 1:2
30.09.2023 17:00 4 кръг Д Рилец (Говедарци) 5:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3
15.10.2023 16:00 6 кръг Д Ботев 1937 II (Ихтиман) 5:1
21.10.2023 11:00 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 10:1
04.11.2023 11:00 8 кръг Г Звездец (Горна Малина) 6:0
17.02.2024 14:00 9 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 2:2
18.11.2023 14:30 10 кръг Д Мътивир 1966 (Ихтиман) 2:1
25.11.2023 14:30 11 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:0
24.02.2024 14:00 12 кръг Д Левски (Долна баня) 0:1
02.03.2024 15:00 13 кръг Г Рилец (Говедарци) 3:0
09.03.2024 15:00 14 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:1
17.03.2024 15:00 15 кръг Г Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:1
23.03.2024 15:00 16 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
30.03.2024 15:00 17 кръг Д Звездец (Горна Малина) 7:0
06.04.2024 16:00 18 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (гр.Костенец) 18 18 0 0 72:8 54
2 Левски (Долна баня) 18 14 0 4 57:14 42
3 Ракитин (Трудовец) 18 12 1 5 57:21 37
4 Искър 2022 (Самоков) 18 11 1 6 36:36 34
5 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 18 8 2 8 40:31 26
Втора фаза / Първа група
13.04.2024 16:00 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:0
20.04.2024 16:00 2 кръг Г Правец (Правец) -:-
27.04.2024 16:00 3 кръг Д Сините орли (Своге) -:-
12.05.2024 17:00 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
18.05.2024 17:00 5 кръг Д Правец (Правец) -:-
25.05.2024 17:00 6 кръг Г Сините орли (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (Долна баня) 5 3 0 2 7:7 9
3 Правец (Правец) 5 3 0 2 15:9 9
4 Ком 98 (Годеч) 5 2 1 2 5:9 7
5 Сините орли (Своге) 4 1 0 3 4:9 3
6 Ракитин (Трудовец) 5 0 1 4 1:7 1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
- -
почива
Област София / 1/4 финали
04.10.2023 16:00 - Г Левски (Долна баня) 3:0
Област София / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3

Ракитин (Трудовец)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:1
17.09.2023 14:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1
23.09.2023 11:00 3 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 2:3
30.09.2023 11:00 4 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:8
07.10.2023 11:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
15.10.2023 11:00 6 кръг Д Левски (Долна баня) 2:1
22.10.2023 12:30 7 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 0:5
05.11.2023 11:00 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
12.11.2023 10:00 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:4
18.11.2023 11:00 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:9
03.12.2023 10:00 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:8
10.03.2024 12:30 12 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 1:0
17.03.2024 10:00 13 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
23.03.2024 10:00 14 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 0:6
30.03.2024 10:00 15 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:9
07.04.2024 11:00 16 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
13.04.2024 11:00 17 кръг Г Левски (Долна баня) 0:7
21.04.2024 11:00 18 кръг Д Искър 2022 (Самоков) -:-
28.04.2024 11:00 19 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
12.05.2024 11:00 20 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
19.05.2024 11:00 21 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
26.05.2024 11:00 22 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 16 5 1 10 24:53 16
9 Рилски спортист 2011 (Самоков) 15 5 1 9 31:66 16
10 Ракитин (Трудовец) 17 4 0 13 12:73 12
11 Пирдоп (Пирдоп) 16 2 1 13 21:75 7
12 Ботев 1937 (Ихтиман) 17 1 1 15 15:98 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници