Пълдин (Пловдив)

BGSupporters форум

Пълдин (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 09:00 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
- 2 кръг
почива
25.09.2022 10:15 3 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:1
01.10.2022 11:30 4 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 3:5
09.10.2022 09:00 5 кръг Г Устина (Устина) 2:2
16.10.2022 14:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 4:1
23.10.2022 10:15 7 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 5:1
30.10.2022 09:00 8 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:3
06.11.2022 09:00 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 7:0
13.11.2022 11:30 10 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:1
20.11.2022 11:30 11 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
- 12 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Устина (Устина) -:-
- 17 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 18 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 22 кръг Г Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Беломорец (Асеновград) 9 6 2 1 16:10 20
3 Лион 2017 (Пловдив) 10 5 2 3 33:20 17
4 Пълдин (Пловдив) 10 5 2 3 28:15 17
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 9 3 5 1 15:11 14
6 Левски (Карлово) 9 3 2 4 27:19 11

Пълдин (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 09:00 1 кръг Д Барс (Пловдив) 4:2
24.09.2022 11:00 2 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:2
01.10.2022 09:00 3 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 8:1
08.10.2022 09:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
15.10.2022 11:00 5 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:1
22.10.2022 10:00 6 кръг Г Феникс (Пловдив) 3:4
29.10.2022 12:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:7
05.11.2022 09:00 8 кръг Г Реал (Пловдив) 2:3
03.12.2022 11:00 9 кръг Д Калояново (Калояново) 1:4
19.11.2022 09:00 10 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
26.11.2022 11:00 11 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:7
- 12 кръг Г Барс (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 14 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 21 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Феникс (Пловдив) 11 5 2 4 28:29 17
6 Юнайтед (Пловдив) 11 5 2 4 17:17 17
7 Пълдин (Пловдив) 11 5 0 6 29:35 15
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 3 2 6 22:40 11
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 2 2 7 6:33 8

Пълдин (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 10:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
01.10.2022 09:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:0
08.10.2022 10:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4
09.10.2022 09:00 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:2
16.10.2022 09:00 5 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:0
отложен 6 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
23.10.2022 14:00 7 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
30.10.2022 12:00 8 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:4
06.11.2022 09:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 7:2
12.11.2022 11:00 10 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:3
13.11.2022 13:00 11 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:2
- 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 20 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 22 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Беломорец (Асеновград) 11 7 1 3 57:28 22
5 Лион 2017 (Пловдив) 9 7 0 2 41:26 21
6 Пълдин (Пловдив) 10 5 2 3 30:21 17
7 Марица 1921 (Пловдив) 11 5 1 5 32:34 16
8 ФК Кърджали (Кърджали) 11 4 1 6 26:27 13

Пълдин (Пловдив)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 16:30 1 кръг Г София лейдис 2021 (София) 7:1
17.09.2022 16:00 2 кръг Д Енко (Пловдив) 2:0
25.09.2022 16:00 3 кръг Г Спортика (Благоевград) 1:6
01.10.2022 15:00 4 кръг Д Риал (Ковачевци) анл.
08.10.2022 15:00 5 кръг Г НСА (София) 1:11
15.10.2022 15:30 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
22.10.2022 14:00 7 кръг Д Светкавица (Градежница) 3:0
30.10.2022 13:00 8 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 0:2
05.11.2022 13:30 9 кръг Д ЖФК Варна (Варна) 4:2
19.11.2022 13:30 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:10
26.11.2022 11:30 11 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 3:1 b1b.box
07.12.2022 17:30 12 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 2:3
10.12.2022 13:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 b1b.box
- 14 кръг Д София лейдис 2021 (София) -:-
- 15 кръг Г Енко (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Спортика (Благоевград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д НСА (София) -:-
- 19 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Г Светкавица (Градежница) -:-
- 21 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 22 кръг Г ЖФК Варна (Варна) -:-
- 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 25 кръг Д ЛП Супер спорт (София) -:-
- 26 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Севлиево лейдис (Севлиево) 12 6 1 5 18:17 19
8 Етър ВТ (Велико Търново) 12 6 1 5 40:20 19
9 Пълдин (Пловдив) 12 5 1 6 25:38 16
10 ЖФК Варна (Варна) 12 3 1 8 19:35 10
11 София лейдис 2021 (София) 12 1 1 10 10:89 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници