Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Д Саяна (Хасково) 1:0
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
20.08.2022 17:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 3:2
27.08.2022 10:30 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
06.09.2022 17:00 5 кръг Д Берое II (Стара Загора) 4:0
10.09.2022 17:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 3:0
17.09.2022 17:00 7 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:2
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
28.09.2022 17:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:1
04.10.2022 16:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 6:1
09.10.2022 16:00 11 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:1
15.10.2022 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
22.10.2022 16:00 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
26.10.2022 16:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
29.10.2022 16:00 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
05.11.2022 14:30 16 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:0
13.11.2022 14:30 17 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 2:1
19.11.2022 14:30 18 кръг Д Сокол (Марково) 2:0
25.11.2022 14:30 19 кръг Г Несебър (Несебър) 0:0
18.02.2023 20 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 22 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 23 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 24 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 26 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 27 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 29 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 30 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 32 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 33 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 35 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 36 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 37 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 38 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Несебър (Несебър) 19 14 2 3 45:15 44
2 Гигант (Съединение) 19 12 5 2 33:13 41
3 Асеновец 2005 (Асеновград) 19 12 4 3 40:15 40
4 Черноморец 1919 (Бургас) 19 10 8 1 43:10 38
5 Розова долина (Казанлък) 19 11 3 5 35:14 36
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
17.08.2022 18:00 - Г Раковски (Раковски) 4:1
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2022 18:00 - Г Гигант (Съединение) 0:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
02.11.2022 14:30 - Г Левски (Карлово) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2022 18:00 - Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1
16.07.2022 10:30 - Г Розова долина (Казанлък) 2:4
20.07.2022 18:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
23.07.2022 10:00 - Г Атлетик (Куклен) 3:2
27.07.2022 18:30 - Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 5:3
29.07.2022 18:00 - Д Ботев /юн.мл./ (Пловдив) 3:2
19.10.2022 16:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2023 13:00 - Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:1
03.02.2023 15:00 - Д Крумовград (Крумовград) 0:2
04.02.2023 13:30 - Д Сокол (Марково) 0:3
11.02.2023 - Д Дъбене (Дъбене) -:-

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 12:00 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:0
18.09.2022 13:00 2 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 2:0
22.09.2022 17:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:5
03.10.2022 10:30 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
06.10.2022 16:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
16.10.2022 10:30 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
22.10.2022 14:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5
30.10.2022 10:30 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 5:0
06.11.2022 10:30 9 кръг Г Сокол (Марково) 0:1
13.11.2022 09:00 10 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:0
21.11.2022 14:00 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
27.11.2022 12:00 12 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 0:2
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 15 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 16 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 23 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 24 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 25 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 12 6 1 5 26:18 19
7 Сокол (Марково) 11 5 0 6 28:23 15
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 12 5 0 7 17:22 15
9 Атлетик (Куклен) 11 4 0 7 17:26 12
10 Верея (Стара Загора) 12 4 0 8 26:39 12

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2022 12:30 1 кръг Д Сокол (Марково) 2:0
10.09.2022 10:30 2 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
18.09.2022 10:30 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:0
17.11.2022 15:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 2:2
29.09.2022 13:30 5 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 5:0
09.10.2022 10:30 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 7:1
13.10.2022 15:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
23.10.2022 10:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
27.10.2022 14:00 9 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
07.11.2022 11:00 10 кръг Д Труд (Труд) 3:0
12.11.2022 12:00 11 кръг Г Старско (Хасково) 4:1
20.11.2022 10:30 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:1
26.11.2022 12:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
- 14 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 15 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 17 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 18 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 19 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 23 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 24 кръг Д Старско (Хасково) -:-
- 25 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 13 11 2 0 37:7 35
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 8 4 1 29:8 28
3 Родопа Смолян (Смолян) 13 8 3 2 38:9 27
4 Марица 1921 (Пловдив) 13 8 3 2 43:14 27
5 Траките 2007 (Скутаре) 13 8 1 4 29:24 25

Асеновец 2005 (Асеновград)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 10:30 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3
09.09.2022 10:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2
18.09.2022 14:00 3 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 4:2
22.09.2022 10:00 4 кръг Д Реал II (Пловдив) 9:0
01.10.2022 10:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 7:1
25.10.2022 16:00 6 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 2:0
15.10.2022 10:30 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:4
22.10.2022 13:00 8 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:1
30.10.2022 10:30 9 кръг Г Орлета (Пазарджик) 4:2
06.11.2022 10:30 10 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:1
- 11 кръг
почива
19.11.2022 12:00 12 кръг Г Реал (Пловдив) 5:1
27.11.2022 10:30 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
- 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 17 кръг Г Реал II (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 19 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 22 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 12 10 1 1 52:17 31
2 Чавдар (Пловдив) 12 7 4 1 32:8 25
3 Марица 1921 (Пловдив) 10 7 3 0 31:10 24
4 Свобода 2011 (Пещера) 12 7 3 2 21:9 24
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 6 0 6 44:30 18

Асеновец 2005 (Асеновград)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2022 10:00 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:0
10.09.2022 10:00 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:2
18.09.2022 12:45 3 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 2:1
22.09.2022 11:30 4 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:2
01.10.2022 17:00 5 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:0
- 6 кръг
почива
12.10.2022 15:00 7 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
15.10.2022 10:00 8 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:2
22.10.2022 10:30 9 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:0
30.10.2022 10:30 10 кръг Г Първомай 2020 (Първомай) 4:1
05.11.2022 10:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:3
13.11.2022 09:30 12 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:2
19.11.2022 10:30 13 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:0
27.11.2022 13:30 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
03.12.2022 10:30 15 кръг Д Вихър (Белозем) 3:0
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 23 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 24 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 25 кръг Д Първомай 2020 (Първомай) -:-
- 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 27 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 28 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 29 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Хасково (Хасково) 13 11 2 0 49:6 35
2 Марица 1921 (Пловдив) 14 11 1 2 57:10 34
3 Асеновец 2005 (Асеновград) 14 10 1 3 35:16 31
4 Родопа Смолян (Смолян) 14 10 0 4 47:22 30
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 14 8 0 6 34:21 24

Асеновец 2005 (Асеновград)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 12:00 1 кръг Г Реал (Пловдив) 0:1
24.09.2022 12:00 2 кръг Д Калояново (Калояново) 0:3
01.10.2022 14:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3
08.10.2022 09:00 4 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:4
15.10.2022 14:00 5 кръг Г Барс (Пловдив) 1:0
22.10.2022 11:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:2
29.10.2022 10:00 7 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 2:1
05.11.2022 14:00 8 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:6
03.12.2022 12:00 9 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:0
19.11.2022 13:00 10 кръг Г Феникс (Пловдив) 0:7
26.11.2022 12:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:6
- 12 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Барс (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 18 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 19 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 20 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пълдин (Пловдив) 11 5 0 6 29:35 15
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 3 2 6 22:40 11
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 2 2 7 6:33 8
10 Брестник 1948 (Брестник) 11 2 2 7 18:45 8
11 Барс (Пловдив) 11 1 1 9 14:49 4

Асеновец 2005 (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 16:00 1 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 3:2
отложен 2 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
25.09.2022 16:00 3 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:10
09.10.2022 16:00 4 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
16.10.2022 15:00 5 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:4
23.10.2022 16:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:9
30.10.2022 16:00 7 кръг Г Реал (Пловдив) 4:4
01.11.2022 09:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:5
06.11.2022 16:00 9 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) 4:3
13.11.2022 15:00 10 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 3:0
20.11.2022 09:00 11 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 8:1
27.11.2022 09:00 12 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 10:3
04.12.2022 11:00 13 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4
- 14 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 18 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 19 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 20 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 23 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 24 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 25 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Траките 2007 (Скутаре) 12 8 0 4 71:34 24
7 Тракия 06 (Стамболийски) 13 7 1 5 41:43 22
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 12 6 1 5 45:46 19
9 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 12 5 1 6 38:44 16
10 Спартак 1947 (Пловдив) 13 5 0 8 32:66 15

Асеновец 2005 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 11:00 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:7
22.09.2022 09:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
25.09.2022 12:00 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 4:1
09.10.2022 09:00 4 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 8:0
16.10.2022 09:00 5 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2
23.10.2022 09:00 6 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 4:0
20.11.2022 09:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:7
06.11.2022 13:00 8 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:3
13.11.2022 12:00 9 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:3
- 10 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 14 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 15 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 18 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 3 1 5 22:24 10
7 Спартак 1947 (Пловдив) 9 3 1 5 26:37 10
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 3 0 6 18:27 9
9 Тракия 2004 (Пловдив) 9 2 2 5 23:30 8
10 Траките 2007 (Скутаре) 9 1 2 6 11:73 5

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Асеновец 2005 (Асеновград)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 4.320 92
април 2019 3.671 89
март 2019 2.114 94
ноември 2018 5.752 84
октомври 2018 2.154 93
септември 2018 7.591 80
май 2018 10.806 47
април 2018 8.547 69
март 2018 10.908 53
ноември 2017 9.615 62
октомври 2017 13.298 45
септември 2017 13.364 41
август 2017 1.529 93
май 2017 11.524 56
април 2017 3.613 84
март 2017 10.721 56
ноември 2016 6.536 77
октомври 2016 5.529 81
септември 2016 10.169 57
август 2016 5.345 84
май 2016 11.921 40
април 2016 4.911 78
март 2016 6.705 73
ноември 2015 11.252 45
октомври 2015 8.877 58
август 2015 8.032 61
май 2015 7.715 56
април 2015 7.295 61
март 2015 10.075 50
декември 2014 12.490 43
октомври 2014 11.561 43
септември 2014 5.977 74
май 2014 15.198 37
април 2014 11.830 52
март 2014 11.559 44
ноември 2013 16.309 40
септември 2013 15.305 40
август 2013 19.822 33
май 2013 1.791 83
април 2013 11.440 55
март 2013 17.647 27
ноември 2012 16.329 36
октомври 2012 11.147 52
септември 2012 11.456 54
май 2012 15.882 34
април 2012 13.761 42
март 2012 15.736 42
ноември 2011 11.144 69
октомври 2011 13.971 44
септември 2011 8.622 78
август 2011 9.513 69
май 2011 2.902 97
април 2011 13.245 49
март 2011 8.980 74
ноември 2010 8.554 79
октомври 2010 8.505 88
септември 2010 7.446 88
август 2010 10.081 74
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници