Беломорец (Асеновград)

BGSupporters форум

Беломорец (Асеновград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 14:00 1 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 1:0
18.09.2022 10:15 2 кръг Г Устина (Устина) 2:0
25.09.2022 10:15 3 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:0
01.10.2022 10:15 4 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:1
09.10.2022 10:15 5 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:5
16.10.2022 12:45 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
отложен 7 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
30.10.2022 10:15 8 кръг Г Сокол (Марково) 4:1
06.11.2022 14:00 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1
- 10 кръг
почива
20.11.2022 12:45 11 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
- 12 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Устина (Устина) -:-
- 14 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 16 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 19 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Устина (Устина) 10 7 2 1 31:15 23
2 Беломорец (Асеновград) 9 6 2 1 16:10 20
3 Лион 2017 (Пловдив) 10 5 2 3 33:20 17
4 Пълдин (Пловдив) 10 5 2 3 28:15 17
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 9 3 5 1 15:11 14

Беломорец (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 09:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
17.09.2022 10:15 2 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:0
24.09.2022 15:15 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
01.10.2022 15:15 4 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:2
08.10.2022 15:15 5 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:4
15.10.2022 09:00 6 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:2
отложен 7 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
29.10.2022 12:45 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 4:0
05.11.2022 10:15 9 кръг Д Житница (Житница) 0:2
10.12.2022 09:00 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
19.11.2022 15:15 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:2
26.11.2022 15:15 12 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
03.12.2022 15:15 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
- 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
- 18 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 20 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 22 кръг Г Житница (Житница) -:-
- 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФА Карлово (Карлово) 12 6 1 5 24:24 19
7 Марица 1921 (Пловдив) 12 6 0 6 25:28 18
8 Беломорец (Асеновград) 12 4 3 5 17:14 15
9 Гигант (Съединение) 13 4 2 7 24:29 14
10 Житница (Житница) 11 4 0 7 14:28 12

Беломорец (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 11:00 1 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 4:3
22.09.2022 11:00 2 кръг Г Велд (Пловдив) 0:4
25.09.2022 13:00 3 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 4:0
09.10.2022 12:00 4 кръг Г Академик (Пловдив) 2:3
16.10.2022 11:00 5 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 4:3
отложен 6 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
30.10.2022 09:00 7 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 2:0
06.11.2022 09:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
13.11.2022 12:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:5
- 10 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 11 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 13 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 15 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 16 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 8 5 1 2 34:16 16
5 Марица 1921 (Пловдив) 9 4 0 5 35:41 12
6 Беломорец (Асеновград) 8 4 0 4 21:21 12
7 ФК Хасково 2022 (Хасково) 7 3 0 4 38:40 9
8 Бригада 2010 (Димитровград) 8 2 1 5 24:31 7

Беломорец (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 14:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:3
01.10.2022 14:00 2 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:1
08.10.2022 14:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 9:0
09.10.2022 13:00 4 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:5
16.10.2022 13:00 5 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 11:6
22.10.2022 13:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 11:0
23.10.2022 10:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:2
30.10.2022 13:00 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4
06.11.2022 13:00 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 9:2
12.11.2022 12:00 10 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:3
13.11.2022 13:00 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:2
- 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 16 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пловдив сити (Пловдив) 11 8 0 3 30:17 24
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 7 1 3 45:26 22
4 Беломорец (Асеновград) 11 7 1 3 57:28 22
5 Лион 2017 (Пловдив) 9 7 0 2 41:26 21
6 Пълдин (Пловдив) 10 5 2 3 30:21 17

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници