Юнайтед (Пловдив)

BGSupporters форум

Юнайтед (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 09:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
11.09.2022 10:00 2 кръг Г Сокол (Марково) 3:2
18.09.2022 10:00 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:2
25.09.2022 12:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:11
01.10.2022 14:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
09.10.2022 10:30 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:7
16.10.2022 12:00 7 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 8:5
23.10.2022 12:00 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:2
30.10.2022 10:30 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:4
06.11.2022 10:30 10 кръг Д Левски (Карлово) 1:6
09.11.2022 15:00 11 кръг Г Труд (Труд) 3:12
04.12.2022 13:00 12 кръг Д Старско (Хасково) 6:4
26.11.2022 10:30 13 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:4
- 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 21 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 24 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 25 кръг Г Старско (Хасково) -:-
- 26 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Старско (Хасково) 13 4 1 8 31:44 13
11 Тракия 06 (Стамболийски) 12 2 3 7 13:25 9
12 Юнайтед (Пловдив) 13 3 0 10 30:64 9
13 Сокол (Марково) 13 2 0 11 12:41 6
14 ФК Рудозем (Рудозем) 12 1 1 10 10:45 4

Юнайтед (Пловдив)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
31.08.2022 10:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:10

Юнайтед (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2022 18:00 1 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:3
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Реал II (Пловдив) 5:4
17.09.2022 10:30 3 кръг Г Левски (Карлово) 5:3
24.09.2022 09:00 4 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 1:2
01.10.2022 10:30 5 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:1
08.10.2022 12:30 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:1
16.10.2022 10:30 7 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:3
22.10.2022 10:00 8 кръг Г Реал (Пловдив) 6:2
- 9 кръг
почива
06.11.2022 10:30 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:6
12.11.2022 13:30 11 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
20.11.2022 10:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:9
25.11.2022 14:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:6
- 14 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 15 кръг Г Реал II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 17 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 20 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Свобода 2011 (Пещера) 12 7 3 2 21:9 24
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 6 0 6 44:30 18
6 Юнайтед (Пловдив) 12 6 0 6 30:40 18
7 Орлета (Пазарджик) 12 5 1 6 25:21 16
8 ФК Арда 1924 (Кърджали) 11 4 4 3 9:9 16

Юнайтед (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2022 11:00 1 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:4
10.09.2022 10:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:5
18.09.2022 12:00 3 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 4:1
24.09.2022 11:00 4 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:3
01.10.2022 09:00 5 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:1
09.10.2022 10:30 6 кръг Г Първомай 2020 (Първомай) 4:3
12.10.2022 13:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 5:1
15.10.2022 10:00 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:6
23.10.2022 10:00 9 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1
01.11.2022 13:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
06.11.2022 09:00 11 кръг Д Вихър (Белозем) 2:2
11.11.2022 15:30 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:0
- 13 кръг
почива
27.11.2022 15:30 14 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 3:1
02.12.2022 15:00 15 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
- 16 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 19 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 21 кръг Д Първомай 2020 (Първомай) -:-
- 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 23 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 24 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 25 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 27 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 28 кръг
почива
- 29 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Атлетик (Куклен) 13 7 2 4 40:30 23
7 Пловдив сити (Пловдив) 14 6 3 5 30:25 21
8 Юнайтед (Пловдив) 14 6 3 5 33:37 21
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 6 1 6 24:34 19
10 Вихър (Белозем) 11 5 1 5 16:24 16

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:1
- 2 кръг
почива
01.10.2022 12:00 3 кръг Д Марица (Белово) 3:1
08.10.2022 13:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
16.10.2022 12:30 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
22.10.2022 14:45 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:3
29.10.2022 13:30 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
05.11.2022 13:00 8 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 0:3
13.11.2022 10:30 9 кръг Д Левски (Паталеница) 12:0
- 10 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Марица (Белово) -:-
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 18 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Чавдар (Пловдив) 8 4 0 4 24:25 12
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 3 3 2 18:7 12
6 Юнайтед (Пловдив) 8 3 2 3 22:13 11
7 Марица (Белово) 8 2 1 5 21:22 7
8 Левски (Паталеница) 8 1 0 7 10:54 3

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 11:30 1 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:1
18.09.2022 09:00 2 кръг Д Сокол (Марково) 1:5
25.09.2022 14:00 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 7:1
- 4 кръг
почива
09.10.2022 10:15 5 кръг Г Беломорец (Асеновград) 5:0
16.10.2022 10:15 6 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 0:6
23.10.2022 09:00 7 кръг Г Устина (Устина) 2:4
30.10.2022 09:00 8 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:5
06.11.2022 10:15 9 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:0
13.11.2022 12:45 10 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
20.11.2022 09:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5
- 12 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 13 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 14 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Устина (Устина) -:-
- 19 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 21 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (Карлово) 9 3 2 4 27:19 11
7 Сокол (Марково) 10 3 1 6 18:27 10
8 Юнайтед (Пловдив) 10 3 1 6 25:30 10
9 Свобода 2011 (Пещера) 10 3 1 6 18:33 10
10 Пловдив 2015 (Пловдив) 10 3 1 6 12:24 10

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 11:30 1 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
18.09.2022 14:00 2 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 0:3
22.09.2022 11:30 3 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:2
25.09.2022 15:15 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
09.10.2022 09:00 5 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:5
16.10.2022 16:30 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
23.10.2022 10:15 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:8
30.10.2022 09:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
06.11.2022 16:30 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:3
13.11.2022 15:15 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:5
20.11.2022 10:15 11 кръг Г Ботев II (Пловдив) 3:2
27.11.2022 11:30 12 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
04.12.2022 10:15 13 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Кронос 2016 (Пловдив) 12 3 2 7 18:29 11
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 12 3 2 7 26:51 11
12 Юнайтед (Пловдив) 12 3 1 8 13:43 10
13 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 1 2 7 12:37 5
14 Тракия 2004 (Пловдив) 11 0 1 10 13:52 1

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 13:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:1
24.09.2022 09:00 2 кръг Д Реал (Пловдив) 2:2
01.10.2022 11:00 3 кръг Г Калояново (Калояново) 2:4
08.10.2022 10:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
15.10.2022 11:00 5 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:2
22.10.2022 09:00 6 кръг Д Барс (Пловдив) 1:0
29.10.2022 14:00 7 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:0
05.11.2022 10:00 8 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 4:3
03.12.2022 12:00 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
19.11.2022 10:00 10 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:4
26.11.2022 09:00 11 кръг Д Феникс (Пловдив) 0:1
- 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 13 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Барс (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 19 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 22 кръг Г Феникс (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Родопа Смолян (Смолян) 10 6 1 3 52:19 19
5 Феникс (Пловдив) 11 5 2 4 28:29 17
6 Юнайтед (Пловдив) 11 5 2 4 17:17 17
7 Пълдин (Пловдив) 11 5 0 6 29:35 15
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 3 2 6 22:40 11

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 09:00 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:9
отложен 2 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
08.10.2022 09:00 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:3
09.10.2022 09:00 4 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:4
16.10.2022 12:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 7:4
22.10.2022 12:00 6 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 3:3
23.10.2022 09:00 7 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 7:4
30.10.2022 11:00 8 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:3
06.11.2022 13:00 9 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:9
12.11.2022 10:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
13.11.2022 09:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:4
- 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марица 1921 (Пловдив) 11 5 1 5 32:34 16
8 ФК Кърджали (Кърджали) 11 4 1 6 26:27 13
9 Юнайтед (Пловдив) 10 2 1 7 23:44 7
10 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 1 4 6 25:36 7
11 Кронос 2016 (Пловдив) 10 2 0 8 22:51 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници