Траките 2007 (Скутаре)

BGSupporters форум

Траките 2007 (Скутаре)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
21.08.2022 18:00 1 кръг Д Дъбене (Дъбене) 1:2
28.08.2022 18:00 2 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:5
04.09.2022 17:00 3 кръг Д Спартак (Болярци) 0:4
11.09.2022 17:00 4 кръг Г Раковски (Раковски) 1:6
18.09.2022 17:00 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
24.09.2022 17:00 6 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:9
04.12.2022 14:30 7 кръг Д Вихър (Белозем) 1:3
09.10.2022 16:00 8 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 3:1
15.10.2022 16:00 9 кръг Г Кричим (Кричим) 1:3
23.10.2022 16:00 10 кръг Г Дъбене (Дъбене) 1:1
30.10.2022 14:30 11 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:2
05.11.2022 14:30 12 кръг Г Спартак (Болярци) 2:3
13.11.2022 14:30 13 кръг Д Раковски (Раковски) 1:2
19.11.2022 14:30 14 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
27.11.2022 14:30 15 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3
18.02.2023 14:00 16 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
25.02.2023 14:00 17 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
05.03.2023 15:00 18 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Раковски (Раковски) 15 7 1 7 30:35 22
7 Кричим (Кричим) 15 5 5 5 36:53 20
8 Спартак 1947 II (Пловдив) 15 5 3 7 33:27 18
9 Вихър (Белозем) 15 1 2 12 16:66 5
10 Траките 2007 (Скутаре) 15 1 2 12 15:48 5

Траките 2007 II (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.12.2022 14:00 1 кръг Г Ботев (Рогош) 1:7
11.09.2022 17:00 2 кръг Д Вихър (Строево) 2:3
18.09.2022 17:00 3 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 1:5
25.09.2022 17:00 4 кръг Г Труд II (Труд) 3:8
03.12.2022 14:30 5 кръг Д Вихър (Войводиново) 1:5
09.10.2022 16:00 6 кръг Г Марица (Ясно поле) 0:3
16.10.2022 16:00 7 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:1
22.10.2022 16:00 8 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 3:0
30.10.2022 14:30 9 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 2:4
06.11.2022 12:00 10 кръг Г Брестовица (Брестовица) 3:2
13.11.2022 14:30 11 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 3:0
20.11.2022 14:30 12 кръг Г Костиево (Костиево) 3:0
27.11.2022 12:00 13 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) 5:1
- 14 кръг Д Ботев (Рогош) -:-
- 15 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 16 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) -:-
- 17 кръг Д Труд II (Труд) -:-
- 18 кръг Г Вихър (Войводиново) -:-
- 19 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 20 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
- 21 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) -:-
- 22 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) -:-
- 23 кръг Д Брестовица (Брестовица) -:-
- 24 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
- 25 кръг Д Костиево (Костиево) -:-
- 26 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракиец 2001 (Калековец) 13 7 1 5 33:21 22
6 Костиево (Костиево) 13 7 0 6 35:26 21
7 Траките 2007 II (Скутаре) 13 6 0 7 30:39 18
8 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 13 4 2 7 23:30 14
9 Светкавица (Манолско Конаре) 13 3 4 6 14:34 13

Траките 2007 (Скутаре)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2022 17:00 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:0
14.09.2022 10:30 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:6
18.09.2022 10:00 3 кръг Г Левски (Карлово) 3:2
24.09.2022 10:30 4 кръг Д Труд (Труд) 3:0
01.10.2022 12:00 5 кръг Г Старско (Хасково) 5:2
08.10.2022 12:00 6 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 3:0
15.10.2022 10:30 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
23.10.2022 09:30 8 кръг Г Сокол (Марково) 3:1
29.10.2022 10:30 9 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:1
05.11.2022 12:00 10 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
10.12.2022 12:00 11 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
20.11.2022 10:30 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
26.11.2022 10:30 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:3
- 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 17 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 18 кръг Д Старско (Хасково) -:-
- 19 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 22 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 23 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 24 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 26 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Родопа Смолян (Смолян) 13 8 3 2 38:9 27
4 Марица 1921 (Пловдив) 13 8 3 2 43:14 27
5 Траките 2007 (Скутаре) 13 8 1 4 29:24 25
6 Труд (Труд) 13 7 1 5 36:23 22
7 Гигант (Съединение) 13 4 6 3 29:24 18

Траките 2007 (Скутаре)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 10:30 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3
11.09.2022 10:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
17.09.2022 10:30 3 кръг Г Вихър (Белозем) 1:0
24.09.2022 10:30 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:4
01.10.2022 09:00 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:1
09.10.2022 13:00 6 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 4:2
12.10.2022 15:00 7 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:5
16.10.2022 10:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:4
22.10.2022 10:30 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
30.10.2022 10:30 10 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 7:2
05.11.2022 12:00 11 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:3
- 12 кръг
почива
20.11.2022 10:30 13 кръг Д Първомай 2020 (Първомай) 2:0
27.11.2022 12:00 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
04.12.2022 10:00 15 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:5
- 16 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 26 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Първомай 2020 (Първомай) -:-
- 29 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 30 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 6 1 6 24:34 19
10 Пловдив 2015 (Пловдив) 13 4 2 7 30:35 14
11 Траките 2007 (Скутаре) 14 4 1 9 19:36 13
12 Вихър (Белозем) 11 3 1 7 10:29 10
13 Първомай 2020 (Първомай) 13 3 0 10 17:43 9

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 11:30 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 6:2
отложен 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
24.09.2022 14:00 3 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 8:4
01.10.2022 15:15 4 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 4:4
08.10.2022 12:45 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:0
15.10.2022 11:30 6 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:2
22.10.2022 12:45 7 кръг Г Реал (Пловдив) 1:1
29.10.2022 11:30 8 кръг Д Марица (Ясно поле) 6:1
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 1:5
10.12.2022 11:30 10 кръг Г Хисаря (Хисаря) 2:0
19.11.2022 11:30 11 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:2
26.11.2022 10:15 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:2
03.12.2022 16:30 13 кръг Д Академик (Пловдив) 4:1
- 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 15 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 23 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 24 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 26 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пловдив 2015 (Пловдив) 12 11 1 0 49:6 34
2 Траките 2007 (Скутаре) 12 9 2 1 47:24 29
3 Пловдив сити (Пловдив) 12 8 1 3 37:13 25
4 Сокол (Марково) 13 7 1 5 33:31 22
5 Реал (Пловдив) 13 7 1 5 29:20 22

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 10:00 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
24.09.2022 11:00 2 кръг Д Пълдин (Пловдив) 2:3
01.10.2022 13:00 3 кръг Г Барс (Пловдив) 2:3
08.10.2022 14:00 4 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:2
15.10.2022 09:00 5 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:3
22.10.2022 11:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
29.10.2022 14:00 7 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:2
05.11.2022 11:00 8 кръг Г Феникс (Пловдив) 1:1
отложен 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
19.11.2022 11:00 10 кръг Г Реал (Пловдив) 0:6
26.11.2022 13:00 11 кръг Д Калояново (Калояново) 2:4
- 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Барс (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 16 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 3 2 6 22:40 11
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 2 2 7 6:33 8
10 Брестник 1948 (Брестник) 11 2 2 7 18:45 8
11 Барс (Пловдив) 11 1 1 9 14:49 4
12 Траките 2007 (Скутаре) 10 0 3 7 14:28 3

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 17:00 1 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) 2:7
22.09.2022 16:00 2 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 13:0
25.09.2022 15:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 9:1
09.10.2022 14:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 4:2
16.10.2022 17:00 5 кръг Г Гигант (Съединение) 3:5
23.10.2022 16:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 9:2
30.10.2022 17:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 7:0
01.11.2022 11:00 8 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:5
отложен 9 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
13.11.2022 16:00 10 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 7:2
20.11.2022 10:00 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 6:8
27.11.2022 12:00 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 6:2
04.12.2022 09:00 13 кръг Д Реал (Пловдив) 3:0
- 14 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 15 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 25 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 26 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Траките 2007 II (Скутаре) 13 8 1 4 48:34 25
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 13 8 0 5 58:37 24
6 Траките 2007 (Скутаре) 12 8 0 4 71:34 24
7 Тракия 06 (Стамболийски) 13 7 1 5 41:43 22
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 12 6 1 5 45:46 19

Траките 2007 II (Скутаре)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 17:00 1 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 7:2
22.09.2022 17:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 5:3
25.09.2022 14:00 3 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 3:2
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 5:4
16.10.2022 16:00 5 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) 3:0
23.10.2022 14:00 6 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:3
30.10.2022 16:00 7 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
01.11.2022 09:00 8 кръг Г Реал (Пловдив) 4:3
06.11.2022 16:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:4
13.11.2022 14:00 10 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 9:1
20.11.2022 12:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3
27.11.2022 09:00 12 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 1:6
04.12.2022 12:00 13 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
- 14 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 17 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 20 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 21 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 24 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 26 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Гигант (Съединение) 13 9 0 4 44:24 27
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 8 1 4 61:43 25
4 Траките 2007 II (Скутаре) 13 8 1 4 48:34 25
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 13 8 0 5 58:37 24
6 Траките 2007 (Скутаре) 12 8 0 4 71:34 24

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:00 1 кръг Г Велд (Пловдив) 0:3
22.09.2022 11:00 2 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 4:3
25.09.2022 12:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:2
09.10.2022 10:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 8:1
16.10.2022 14:00 5 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 5:3
23.10.2022 10:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3
30.10.2022 13:00 7 кръг Г Устина (Устина) 4:2
06.11.2022 13:00 8 кръг Г Марица (Ясно поле) 3:1
13.11.2022 09:00 9 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 4:3
20.11.2022 14:00 10 кръг Г Улпия (Пловдив) 2:1
27.10.2022 13:00 11 кръг Д Академия Канарче (Пловдив) 1:10
- 12 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Устина (Устина) -:-
- 19 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 20 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Улпия (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Академия Канарче (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 11 9 1 1 35:8 28
2 Траките 2007 (Скутаре) 11 8 1 2 38:32 25
3 Академия Канарче (Пловдив) 11 6 2 3 47:26 20
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 6 1 4 46:32 19
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 5 4 2 41:14 19

Траките 2007 II (Скутаре)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 13:00 1 кръг Д Устина (Устина) 2:1
22.09.2022 11:00 2 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:4
25.09.2022 09:00 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:8
09.10.2022 13:00 4 кръг Г Улпия (Пловдив) 2:10
16.10.2022 11:00 5 кръг Д Академия Канарче (Пловдив) 9:2
23.10.2022 11:00 6 кръг Г Велд (Пловдив) 0:6
30.10.2022 12:00 7 кръг Д Марица (Ясно поле) 4:2
06.11.2022 11:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:3
13.11.2022 10:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3
20.11.2022 11:00 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 5:0
27.10.2022 11:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
- 12 кръг Г Устина (Устина) -:-
- 13 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 14 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Улпия (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Академия Канарче (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Тракия 2004 (Пловдив) 11 5 0 6 32:30 15
8 Спартак 1947 (Пловдив) 11 4 3 4 18:23 15
9 Траките 2007 II (Скутаре) 11 4 1 6 31:44 13
10 Марица (Ясно поле) 11 3 1 7 23:28 10
11 Устина (Устина) 11 3 0 8 20:43 9

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 12:00 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:9
22.09.2022 11:00 2 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:13
25.09.2022 11:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
09.10.2022 09:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:8
16.10.2022 11:00 5 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:3
23.10.2022 13:00 6 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:13
20.11.2022 11:00 7 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:11
06.11.2022 12:00 8 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:10
13.11.2022 11:00 9 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 4:4
- 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 11 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 3 1 5 22:24 10
7 Спартак 1947 (Пловдив) 9 3 1 5 26:37 10
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 3 0 6 18:27 9
9 Тракия 2004 (Пловдив) 9 2 2 5 23:30 8
10 Траките 2007 (Скутаре) 9 1 2 6 11:73 5

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Б ОФГ ПД 3 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 2 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 3 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 4 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 4 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 5 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници