Левски (Паталеница)

BGSupporters форум

Левски (Паталеница)

"А" ОГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
03.09.2022 17:00 1 кръг Д Спартак 2021 (Пещера) 6:3
11.09.2022 17:00 2 кръг Г Юнак (Ивайло) 5:2
17.09.2022 17:00 3 кръг Д Брацигово (Брацигово) 0:1
24.09.2022 17:00 4 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 3:0
09.10.2022 16:00 5 кръг Г Локомотив (Септември) 9:2
16.10.2022 16:00 6 кръг Д Оборище II (Панагюрище) 4:2
23.10.2022 16:00 7 кръг Г Марица (Белово) 1:3
29.10.2022 14:00 8 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:6
06.11.2022 14:00 9 кръг Г Спартак (Калугерово) 1:1
12.11.2022 14:00 10 кръг Г Спартак 2021 (Пещера) 4:2
20.11.2022 14:00 11 кръг Д Юнак (Ивайло) 5:0
26.11.2022 14:00 12 кръг Г Брацигово (Брацигово) 1:4
04.12.2022 14:00 13 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 5:0
18.02.2023 14:00 14 кръг Д Локомотив (Септември) 2:0
26.02.2023 14:00 15 кръг Г Оборище II (Панагюрище) 1:0
04.03.2023 15:00 16 кръг Д Марица (Белово) 0:2
11.03.2023 11:30 17 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:5
18.03.2023 15:00 18 кръг Д Спартак (Калугерово) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хебър 1918 II (Пазарджик) 18 15 2 1 129:13 47
3 Марица (Белово) 18 11 0 7 45:32 33
4 Левски (Паталеница) 18 10 2 6 49:33 32
5 Оборище II (Панагюрище) 18 8 2 8 34:29 26
6 Локомотив (Септември) 18 7 0 11 40:63 21
Втора фаза / Първа група
25.03.2023 16:00 1 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:4
09.04.2023 17:00 2 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 2:2
23.04.2023 15:00 3 кръг Г Величково (Величково) 2:0
29.04.2023 17:00 4 кръг Д Сарая (Сарая) 3:0
08.05.2023 18:00 5 кръг Г Балкан 1952 (Варвара) 1:4
13.05.2023 18:00 6 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:2
20.05.2023 18:00 7 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 3:3
08.06.2023 18:00 8 кръг Д Величково (Величково) -:-
04.06.2023 18:00 9 кръг Г Сарая (Сарая) 3:6
10.06.2023 18:00 10 кръг Д Балкан 1952 (Варвара) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марица (Белово) 17 8 2 7 23:27 26
6 Чико Бунара (Бяга) 18 5 5 8 21:30 20
7 Левски (Паталеница) 16 4 2 10 24:44 14
8 Сарая (Сарая) 17 4 1 12 20:49 13
9 Оборище II (Панагюрище) 17 2 2 13 16:44 8
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Финал
17.08.2022 18:30 - Г Спартак 2021 (Пещера) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Финал
12.10.2022 16:00 - Д Оборище (Панагюрище) 2:3

Левски (Паталеница)

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 10:00 1 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:7
03.09.2022 10:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
10.09.2022 12:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:7
17.09.2022 10:30 4 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 0:5
24.09.2022 14:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
30.09.2022 12:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:13
09.10.2022 11:00 7 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:7
15.10.2022 10:30 8 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 0:7
19.10.2022 13:00 9 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:7
22.10.2022 10:30 10 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 1:3
29.10.2022 09:30 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:5
05.11.2022 10:30 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:6
09.11.2022 15:00 13 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:9
12.11.2022 12:00 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:7
19.11.2022 14:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
26.11.2022 10:30 16 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 1:1
03.12.2022 10:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
18.02.2023 12:00 18 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:3
25.02.2023 12:00 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
04.03.2023 12:00 20 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
11.03.2023 12:00 21 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 0:3
18.03.2023 12:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
25.03.2023 10:00 23 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
01.04.2023 10:00 24 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:3
05.04.2023 16:00 25 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3
08.04.2023 12:00 26 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:3
15.04.2023 12:00 27 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:3
22.04.2023 12:00 28 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:3
29.04.2023 12:00 29 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3
03.05.2023 18:00 30 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
06.05.2023 12:00 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
13.05.2023 12:00 32 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
20.05.2023 12:00 33 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
27.05.2023 12:00 34 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Лидер Пловдив (Ягодово) 27 8 1 18 30:69 25
15 Орлета (Пазарджик) 29 6 3 20 32:92 21
16 Пловдив 2015 II (Пловдив) 29 6 1 22 30:103 19
17 Брестник 1948 (Брестник) 29 0 2 27 14:102 2
18 Левски (Паталеница) 29 0 1 28 5:135 1
Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
25.02.2023 12:00 16 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:4
03.03.2023 10:30 17 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
11.03.2023 10:30 18 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:4
18.03.2023 12:00 19 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:3
25.03.2023 11:00 20 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
01.04.2023 11:00 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
09.04.2023 10:30 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
14.04.2023 10:30 23 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 9:1
22.04.2023 10:30 24 кръг Д Вихър (Белозем) 2:5
29.04.2023 12:00 25 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:5
06.05.2023 10:30 26 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
14.05.2023 10:00 27 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
20.05.2023 10:30 28 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
28.05.2023 10:30 29 кръг Г Първомай 2020 (Първомай) -:-
03.06.2023 10:30 30 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Пловдив 2015 (Пловдив) 24 6 3 15 51:62 21
12 Първомай 2020 (Първомай) 24 5 3 16 29:83 18
13 Левски (Паталеница) 10 4 0 6 27:28 12
14 Академия Спартак (Пловдив) 21 3 3 15 21:58 12
15 Спортист 1948 (Голям чардак) 23 1 2 20 17:137 5

Левски (Паталеница)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 09:00 1 кръг Д Марица (Белово) 1:5
22.09.2022 14:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
01.10.2022 10:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:7
08.10.2022 14:45 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:11
16.10.2022 09:00 5 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:6
22.10.2022 13:00 6 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 6:2
- 7 кръг
почива
05.11.2022 14:45 8 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:6
13.11.2022 10:30 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 3 3 2 18:7 12
6 Юнайтед (Пловдив) 8 3 2 3 22:13 11
7 Марица (Белово) 8 2 1 5 21:22 7
8 Левски (Паталеница) 8 1 0 7 10:54 3
9 Брестник 1948 (Брестник) 8 1 0 7 6:46 3

Клубна емблема

Отбор

Левски (Паталеница)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници