Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Д Сокол (Марково) 2:0
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) 1:3
20.08.2022 18:00 3 кръг Д Саяна (Хасково) 3:2
28.08.2022 17:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:5
03.09.2022 17:00 5 кръг Д Гигант (Съединение) 0:2
10.09.2022 17:00 6 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Берое II (Стара Загора) 2:1
09.11.2022 14:30 8 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
28.09.2022 17:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
04.10.2022 16:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
08.10.2022 16:00 11 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
15.10.2022 16:00 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
23.10.2022 16:00 13 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0
26.10.2022 16:00 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
29.10.2022 16:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
05.11.2022 14:30 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
12.11.2022 14:30 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) 5:1
19.11.2022 14:30 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
27.11.2022 14:30 19 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 22 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 23 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 24 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 26 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 28 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 29 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 31 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 32 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 34 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 35 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 36 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 37 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 38 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак 1947 (Пловдив) 19 9 5 5 36:23 32
8 Саяна (Хасково) 18 9 5 4 37:15 32
9 Родопа Смолян (Смолян) 18 10 2 6 27:23 32
10 Сокол (Марково) 19 9 1 9 31:27 28
11 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 19 7 6 6 27:22 27
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
07.09.2022 17:00 - Г Гигант (Съединение) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2022 18:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:5
02.07.2022 18:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 0:7
09.07.2022 17:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
16.07.2022 18:00 - Г Гигант (Съединение) 2:2
20.07.2022 18:00 - Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1
23.07.2022 18:00 - Д Лудогорец 1945 III (Разград) 3:1

Родопа Смолян (Смолян)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2022 10:30 1 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 4:0
11.09.2022 14:00 2 кръг Д Гигант (Съединение) 3:3
18.09.2022 10:30 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
25.09.2022 12:00 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 11:0
30.09.2022 16:00 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
09.10.2022 12:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
10.11.2022 15:00 7 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
22.10.2022 12:00 8 кръг Д Труд (Труд) 3:0
29.10.2022 12:00 9 кръг Г Старско (Хасково) 3:0
05.11.2022 12:00 10 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:0
отложен 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
19.11.2022 12:00 12 кръг Д Сокол (Марково) 5:0
27.11.2022 11:00 13 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 14 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 15 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 21 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 22 кръг Д Старско (Хасково) -:-
- 23 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 26 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Труд (Труд) 13 8 1 4 38:21 25
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 7 4 2 27:10 25
5 Родопа Смолян (Смолян) 11 7 3 1 35:6 24
6 Траките 2007 (Скутаре) 12 8 0 4 29:24 24
7 Борислав 2009 (Първомай) 13 4 4 5 18:24 16

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2022 12:00 2 кръг Д Атлетик (Куклен) 7:0
17.09.2022 11:00 3 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:6
25.09.2022 12:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
01.10.2022 12:00 5 кръг Г Вихър (Белозем) 5:0
07.10.2022 16:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
12.10.2022 13:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:5
16.10.2022 12:00 8 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 6:0
21.10.2022 14:00 9 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 9:2
01.11.2022 12:00 10 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:1
05.11.2022 10:00 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
13.11.2022 12:00 12 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
20.11.2022 12:00 13 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:3
27.11.2022 12:00 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
04.12.2022 12:00 15 кръг Г Първомай 2020 (Първомай) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 18 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 21 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 27 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 28 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 29 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 30 кръг Д Първомай 2020 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марица 1921 (Пловдив) 12 9 1 2 51:9 28
3 Асеновец 2005 (Асеновград) 12 9 1 2 31:13 28
4 Родопа Смолян (Смолян) 12 9 0 3 44:20 27
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 13 8 0 5 32:18 24
6 Пловдив сити (Пловдив) 13 6 2 5 28:23 20

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 13:00 1 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:2
24.09.2022 13:00 2 кръг Г Феникс (Пловдив) 4:4
01.10.2022 12:00 3 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:3
08.10.2022 13:00 4 кръг Д Реал (Пловдив) 3:4
15.10.2022 13:00 5 кръг Г Калояново (Калояново) 7:2
22.10.2022 12:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 9:2
29.10.2022 12:00 7 кръг Г Пълдин (Пловдив) 7:1
05.11.2022 12:00 8 кръг Д Барс (Пловдив) 8:1
отложен 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
19.11.2022 12:00 10 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 5:0
26.11.2022 12:00 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 15 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Барс (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 21 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Калояново (Калояново) 9 6 1 2 39:17 19
4 Юнайтед (Пловдив) 9 5 1 3 17:16 16
5 Родопа Смолян (Смолян) 9 5 1 3 46:19 16
6 Пълдин (Пловдив) 9 5 0 4 28:24 15
7 Феникс (Пловдив) 9 4 2 3 24:24 14

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 16.687 30
октомври 2019 12.661 49
септември 2019 3.971 85
август 2019 5.372 83
всички

Интернет страници