Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:2
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:2
21.08.2022 18:00 3 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:0
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:2
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:1
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
28.09.2022 17:00 9 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:2
04.10.2022 16:00 10 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
08.10.2022 16:00 11 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
16.10.2022 16:00 12 кръг Г Саяна (Хасково) 1:4
22.10.2022 16:00 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
26.10.2022 16:00 14 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
29.10.2022 16:00 15 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:2
05.11.2022 14:30 16 кръг Г Берое II (Стара Загора) 3:0
12.11.2022 14:30 17 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
19.11.2022 14:30 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
26.11.2022 14:30 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
- 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 24 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 26 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 27 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 28 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 29 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 30 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 31 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 32 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 33 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 34 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 35 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 36 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 37 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 38 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Родопа Смолян (Смолян) 19 10 3 6 29:25 33
9 Спартак 1947 (Пловдив) 19 9 5 5 36:23 32
10 Сокол (Марково) 19 9 1 9 31:27 28
11 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 19 7 6 6 27:22 27
12 Локомотив 1926 II (Пловдив) 19 8 3 8 23:16 27
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
17.08.2022 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2022 18:00 - Г Спортист 1948 (Голям чардак) 4:1
Област Пловдив / Финал
31.08.2022 18:00 - Г Гигант (Съединение) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
- -
почива
Област Пловдив / 1/2 финали
16.11.2022 14:30 - Д Гигант (Съединение) 2:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 10:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 4:3
13.07.2022 20:00 - Г Пловдив 2015 (Пловдив) 5:1
15.07.2022 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
16.07.2022 09:30 - Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:3
20.07.2022 18:00 - Г Гигант (Съединение) 2:3
27.07.2022 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 4:1
30.07.2022 11:00 - Г Левски (Карлово) 2:3
12.10.2022 16:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:1

Сокол (Марково)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2022 10:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 5:6
18.09.2022 10:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
27.09.2022 17:00 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1
отложен 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
09.10.2022 10:00 5 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:1
17.10.2022 16:00 6 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
23.10.2022 12:30 7 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 2:1
- 8 кръг
почива
06.11.2022 10:30 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
13.11.2022 12:00 10 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 9:0
20.11.2022 11:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1
24.11.2022 14:00 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
03.12.2022 13:30 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:5
- 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 17 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 18 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 19 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 20 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 24 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 11 6 1 4 26:16 19
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 7 5 1 1 21:11 16
7 Сокол (Марково) 11 5 0 6 28:23 15
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 12 5 0 7 17:22 15
9 Атлетик (Куклен) 11 5 0 6 19:24 15

Сокол (Марково)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
06.09.2022 10:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:5

Сокол (Марково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2022 12:30 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
11.09.2022 10:00 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:3
16.09.2022 17:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:5
25.09.2022 10:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:5
01.10.2022 12:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
09.10.2022 12:00 6 кръг Д Труд (Труд) 0:2
15.10.2022 12:00 7 кръг Г Старско (Хасково) 1:5
23.10.2022 09:30 8 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:3
30.10.2022 12:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
05.11.2022 12:00 10 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 2:1
13.11.2022 11:30 11 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
19.11.2022 12:00 12 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:5
27.11.2022 10:30 13 кръг Д Гигант (Съединение) 1:3
- 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 19 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 20 кръг Д Старско (Хасково) -:-
- 21 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 24 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 25 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 26 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Старско (Хасково) 13 4 1 8 31:44 13
11 Тракия 06 (Стамболийски) 12 2 3 7 13:25 9
12 Юнайтед (Пловдив) 13 3 0 10 30:64 9
13 Сокол (Марково) 13 2 0 11 12:41 6
14 ФК Рудозем (Рудозем) 12 1 1 10 10:45 4

Сокол (Марково)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 10:15 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:2
18.09.2022 09:00 2 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:1
25.09.2022 09:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
01.10.2022 09:00 4 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3
09.10.2022 11:30 5 кръг Д Левски (Карлово) 1:7
16.10.2022 09:00 6 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
- 7 кръг
почива
30.10.2022 10:15 8 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:4
06.11.2022 12:45 9 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 5:3
13.11.2022 09:00 10 кръг Д Устина (Устина) 1:3
20.11.2022 11:30 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:1
- 12 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 16 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 17 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Устина (Устина) -:-
- 22 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 9 3 5 1 15:11 14
6 Левски (Карлово) 9 3 2 4 27:19 11
7 Сокол (Марково) 10 3 1 6 18:27 10
8 Юнайтед (Пловдив) 10 3 1 6 25:30 10
9 Свобода 2011 (Пещера) 10 3 1 6 18:33 10

Сокол (Марково)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:45 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:5
17.09.2022 09:00 2 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:6
24.09.2022 11:30 3 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 1:5
01.10.2022 10:15 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:0
08.10.2022 09:00 5 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:3
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Реал (Пловдив) 1:0
22.10.2022 10:15 7 кръг Г Марица (Ясно поле) 7:1
29.10.2022 10:15 8 кръг Г Хисаря (Хисаря) 5:2
05.11.2022 09:00 9 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 5:1
отложен 10 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
19.11.2022 09:00 11 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:2
26.11.2022 16:30 12 кръг Г Академик (Пловдив) 2:3
03.12.2022 10:15 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 14 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 21 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 22 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 23 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 25 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Траките 2007 (Скутаре) 10 7 2 1 41:23 23
3 Пловдив сити (Пловдив) 10 7 1 2 33:10 22
4 Сокол (Марково) 11 6 1 4 29:28 19
5 Реал (Пловдив) 11 6 1 4 26:17 19
6 Академик (Пловдив) 9 5 0 4 15:15 15

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Сокол (Марково)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 15 място
2020/2021 Трета лига 13 място
2019/2020 Трета лига 15 място
2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 6 място
2016/2017 А ОФГ ПД 2 място
2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.098 67
октомври 2019 9.214 61
септември 2019 12.425 48
август 2019 4.477 87
май 2019 6.738 69
април 2019 10.911 53
март 2019 9.772 60
ноември 2018 10.437 56
октомври 2018 7.506 71
септември 2018 6.426 82
май 2018 10.399 49
април 2018 10.493 52
март 2018 5.773 82
ноември 2017 6.409 72
октомври 2017 11.110 53
септември 2017 10.868 55
август 2017 13.769 41
всички

Интернет страници