Пловдив сити (Пловдив)

BGSupporters форум

Пловдив сити (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2022 18:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
12.10.2022 16:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
10.09.2022 10:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:4
14.09.2022 17:00 4 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 1:2
25.09.2022 14:00 5 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:3
01.10.2022 10:00 6 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3
09.10.2022 13:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 7:0
15.10.2022 11:30 8 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
19.10.2022 13:00 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:0
22.10.2022 12:00 10 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:3
30.10.2022 12:00 11 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 1:2
05.11.2022 11:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
30.11.2022 15:00 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
12.11.2022 12:00 14 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:5
20.11.2022 11:30 15 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 3:2
- 16 кръг
почива
04.12.2022 10:30 17 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
- 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 22 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 23 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 25 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 26 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 27 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 28 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) -:-
- 29 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 32 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 33 кръг
почива
- 34 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спартак 1947 (Пловдив) 13 8 1 4 22:9 25
10 Звезденбург (Бургас) 15 7 2 6 43:24 23
11 Пловдив сити (Пловдив) 16 6 1 9 28:32 19
12 Сините камъни 2022 (Сливен) 14 4 2 8 20:32 14
13 ФК Сливен (Сливен) 16 3 2 11 14:46 11

Пловдив сити (Пловдив)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
31.08.2022 18:00 - Д Ботев (Пловдив) 1:2

Пловдив сити (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2022 11:00 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:1
10.09.2022 10:00 2 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 1:1
19.09.2022 17:00 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:0
- 4 кръг
почива
01.10.2022 17:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
09.10.2022 10:30 6 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 8:2
12.10.2022 14:00 7 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 0:2
16.10.2022 10:00 8 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:1
22.10.2022 10:30 9 кръг Д Първомай 2020 (Първомай) 3:2
01.11.2022 12:00 10 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:4
05.11.2022 10:30 11 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
13.11.2022 10:30 12 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
19.11.2022 09:45 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:2
26.11.2022 10:30 14 кръг Г Вихър (Белозем) 0:1
03.12.2022 14:00 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
- 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 22 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 23 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 24 кръг Г Първомай 2020 (Първомай) -:-
- 25 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 26 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 27 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 28 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 30 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 14 8 0 6 34:21 24
6 Атлетик (Куклен) 13 7 2 4 40:30 23
7 Пловдив сити (Пловдив) 14 6 3 5 30:25 21
8 Юнайтед (Пловдив) 14 6 3 5 33:37 21
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 6 1 6 24:34 19

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:15 1 кръг Г Академик (Пловдив) 0:1
отложен 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
24.09.2022 15:15 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
01.10.2022 09:00 4 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 2:1
08.10.2022 14:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:1
15.10.2022 14:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:0
22.10.2022 09:00 7 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 9:0
29.10.2022 12:45 8 кръг Д Реал (Пловдив) 5:0
05.11.2022 11:30 9 кръг Г Марица (Ясно поле) 7:1
отложен 10 кръг Д Сокол (Марково) -:-
19.11.2022 11:30 11 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:4
26.11.2022 12:45 12 кръг Г Хисаря (Хисаря) 2:1
03.12.2022 09:00 13 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 14 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 16 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 23 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 24 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 25 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 26 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пловдив 2015 (Пловдив) 10 9 1 0 41:6 28
2 Траките 2007 (Скутаре) 10 7 2 1 41:23 23
3 Пловдив сити (Пловдив) 10 7 1 2 33:10 22
4 Сокол (Марково) 11 6 1 4 29:28 19
5 Реал (Пловдив) 11 6 1 4 26:17 19

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 14:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:0
24.09.2022 14:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 5:3
01.10.2022 14:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
08.10.2022 11:00 4 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 2:2
15.10.2022 14:00 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:3
22.10.2022 14:00 6 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 7:0
29.10.2022 13:00 7 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
05.11.2022 13:00 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
12.11.2022 14:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:1
19.11.2022 09:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
отложен 11 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 12 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Хасково 2022 (Хасково) 10 8 2 0 64:13 26
2 Ботев 2002 (Пловдив) 11 7 2 2 46:31 23
3 Пловдив сити (Пловдив) 10 6 2 2 31:12 20
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 2 3 46:35 20
5 Ботев (Пловдив) 11 6 1 4 29:23 19

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 11:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 7:2
22.09.2022 10:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 6:3
25.09.2022 13:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3
09.10.2022 09:00 4 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 8:4
16.10.2022 11:00 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:1
23.10.2022 11:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:6
30.10.2022 09:00 7 кръг Д Академик (Пловдив) 5:4
06.11.2022 10:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 7:8
13.11.2022 13:00 9 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:0
- 10 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 7 2 0 61:19 23
3 Академик (Пловдив) 9 6 1 2 35:21 19
4 Пловдив сити (Пловдив) 9 6 0 3 45:31 18
5 Кронос 2016 (Пловдив) 9 5 0 4 33:31 15
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 0 5 30:35 12

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 09:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
01.10.2022 09:00 2 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) 8:0
08.10.2022 11:00 3 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:2
09.10.2022 14:00 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:4
16.10.2022 09:00 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:1
22.10.2022 09:00 6 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 1:1
23.10.2022 10:00 7 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:5
30.10.2022 12:00 8 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:5
06.11.2022 10:00 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:3
12.11.2022 09:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
13.11.2022 11:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
- 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Шипка 2018 (Асеновград) 11 5 1 5 33:25 16
8 Орлета (Пазарджик) 11 4 1 6 41:40 13
9 Пловдив сити (Пловдив) 11 3 3 5 24:27 12
10 Кронос 2016 II (Пловдив) 11 3 0 8 38:54 9
11 Спартак 1947 (Пловдив) 11 2 0 9 18:72 6

Пловдив сити (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 13:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:0
01.10.2022 13:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5
08.10.2022 09:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:1
09.10.2022 10:00 4 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 1:4
16.10.2022 09:00 5 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:1
22.10.2022 14:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
23.10.2022 13:00 7 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 5:1
30.10.2022 09:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 6:3
06.11.2022 11:00 9 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:0
12.11.2022 12:00 10 кръг Г Беломорец (Асеновград) 3:0
13.11.2022 10:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
- 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 19 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 8 1 2 33:13 25
2 Пловдив сити (Пловдив) 11 8 0 3 30:17 24
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 7 1 3 45:26 22
4 Беломорец (Асеновград) 11 7 1 3 57:28 22
5 Лион 2017 (Пловдив) 9 7 0 2 41:26 21

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници