Труд (Труд)

BGSupporters форум

Труд (Труд)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
20.08.2022 18:00 1 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 5:3
28.08.2022 18:00 2 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:2
04.09.2022 17:00 3 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 1:0
10.09.2022 17:00 4 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1
18.09.2022 17:00 5 кръг Г Марица 2009 (Градина) 4:2
отложен 6 кръг Д Тракия (Нови извор) -:-
04.12.2022 14:00 7 кръг Г Чернозем (Черноземен) 3:3
08.10.2022 16:00 8 кръг Д Житница (Житница) 0:0
16.10.2022 16:00 9 кръг Г Вихър (Войсил) 4:0
23.10.2022 16:00 10 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:1
29.10.2022 14:30 11 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:2
05.11.2022 14:30 12 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 0:1
13.11.2022 14:30 13 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
19.11.2022 14:30 14 кръг Д Марица 2009 (Градина) 2:0
27.11.2022 14:30 15 кръг Г Тракия (Нови извор) 0:2
18.02.2023 14:00 16 кръг Д Чернозем (Черноземен) -:-
25.02.2023 14:00 17 кръг Г Житница (Житница) -:-
04.03.2023 15:00 18 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Металик 1938 (Сопот) 14 10 1 3 34:14 31
4 Тракия (Нови извор) 13 9 3 1 39:12 30
5 Труд (Труд) 14 7 2 5 23:17 23
6 Житница (Житница) 15 6 3 6 27:22 21
7 Пловдив 2015 (Пловдив) 15 6 0 9 29:28 18

Труд II (Труд)

"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 17:00 1 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 0:1
11.09.2022 17:00 2 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 0:2
18.09.2022 14:30 3 кръг Г Брестовица (Брестовица) 3:3
25.09.2022 17:00 4 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 8:3
04.12.2022 14:00 5 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 0:3
09.10.2022 16:00 6 кръг Д Вихър (Войводиново) 1:2
16.10.2022 16:00 7 кръг Г Костиево (Костиево) 2:3
23.10.2022 16:00 8 кръг Д Марица (Ясно поле) 3:0
30.10.2022 14:30 9 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) 0:2
06.11.2022 14:30 10 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:0
13.11.2022 14:30 11 кръг Г Ботев (Рогош) 1:2
20.11.2022 14:30 12 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 2:2
26.11.2022 14:30 13 кръг Г Вихър (Строево) 0:3
- 14 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) -:-
- 15 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) -:-
- 16 кръг Д Брестовица (Брестовица) -:-
- 17 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 18 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
- 19 кръг Г Вихър (Войводиново) -:-
- 20 кръг Д Костиево (Костиево) -:-
- 21 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) -:-
- 23 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
- 24 кръг Д Ботев (Рогош) -:-
- 25 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) -:-
- 26 кръг Д Вихър (Строево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Светкавица (Манолско Конаре) 13 3 4 6 14:34 13
10 Ботев (Рогош) 13 4 1 8 26:39 13
11 Труд II (Труд) 13 3 2 8 24:26 11
12 Брестовица (Брестовица) 13 2 2 9 17:35 8
13 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 13 2 2 9 17:33 8

Труд (Труд)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2022 11:00 1 кръг Г Левски (Карлово) 5:0
10.09.2022 12:00 2 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 0:3
14.09.2022 16:00 3 кръг Д Старско (Хасково) 3:0
24.09.2022 10:30 4 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:3
28.09.2022 16:00 5 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:4
09.10.2022 12:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 2:0
12.10.2022 16:00 7 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
22.10.2022 12:00 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
27.10.2022 16:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 5:2
07.11.2022 11:00 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
09.11.2022 15:00 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 12:3
18.11.2022 14:00 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:1
23.11.2022 15:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
- 14 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 15 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 16 кръг Г Старско (Хасково) -:-
- 17 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 22 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 23 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица 1921 (Пловдив) 13 8 3 2 43:14 27
5 Траките 2007 (Скутаре) 13 8 1 4 29:24 25
6 Труд (Труд) 13 7 1 5 36:23 22
7 Гигант (Съединение) 13 4 6 3 29:24 18
8 Борислав 2009 (Първомай) 13 4 4 5 18:24 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Б ОФГ ПД 1 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 5 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 2 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 2 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 6 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 12 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 14 място

Интернет страници