Спартак (Болярци)

BGSupporters форум

Спартак (Болярци)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
20.08.2022 18:00 1 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:2
27.08.2022 18:00 2 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:3
04.09.2022 17:00 3 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:0
10.09.2022 17:00 4 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 3:2
17.09.2022 17:00 5 кръг Г Кричим (Кричим) 4:4
25.09.2022 17:00 6 кръг Д Дъбене (Дъбене) 0:2
12.02.2023 14:00 7 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:0
08.10.2022 16:00 8 кръг Г Вихър (Белозем) 3:0
15.10.2022 16:00 9 кръг Д Раковски (Раковски) 3:0
22.10.2022 16:00 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
29.10.2022 16:00 11 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:9
05.11.2022 14:30 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:2
12.11.2022 14:30 13 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1
19.11.2022 14:30 14 кръг Д Кричим (Кричим) 7:0
27.11.2022 14:30 15 кръг Г Дъбене (Дъбене) 0:1
18.02.2023 14:00 16 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:3
25.02.2023 14:00 17 кръг Д Вихър (Белозем) 5:0
05.03.2023 15:00 18 кръг Г Раковски (Раковски) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дъбене (Дъбене) 18 11 5 2 49:25 38
3 Марица 2003 (Маноле) 18 9 3 6 39:26 30
4 Спартак (Болярци) 18 9 2 7 43:31 29
5 Тракия 06 (Стамболийски) 18 7 6 5 29:23 27
6 Раковски (Раковски) 18 8 1 9 34:42 25
Втора фаза / Втора група
11.03.2023 15:00 19 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
19.03.2023 15:00 20 кръг Г Раковски (Раковски) 2:3
25.03.2023 15:00 21 кръг Д Тракия (Нови извор) 3:0
08.04.2023 17:00 22 кръг Г Труд (Труд) 2:1
23.04.2023 17:00 23 кръг Д Житница (Житница) 3:0
29.04.2023 17:00 24 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:2
07.05.2023 18:00 25 кръг Д Раковски (Раковски) 3:2
14.05.2023 18:00 26 кръг Г Тракия (Нови извор) 1:2
20.05.2023 18:00 27 кръг Д Труд (Труд) 4:2
27.05.2023 18:00 28 кръг Г Житница (Житница) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Житница (Житница) 10 7 1 2 29:12 22
8 Тракия (Нови извор) 10 7 0 3 25:15 21
9 Спартак (Болярци) 10 6 1 3 23:20 19
10 Тракия 06 (Стамболийски) 10 3 4 3 19:21 13
11 Раковски (Раковски) 10 2 3 5 16:27 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 9 място
2021/2022 А ОФГ ПД 12 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 1 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 2 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 6 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 3 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 2 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници