Житница (Житница)

BGSupporters форум

Житница (Житница)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
21.08.2022 18:00 1 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 2:2
27.08.2022 18:00 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
04.09.2022 17:00 3 кръг Г Марица 2009 (Градина) 2:1
10.09.2022 17:00 4 кръг Д Тракия (Нови извор) 0:2
18.09.2022 17:00 5 кръг Д Чернозем (Черноземен) 1:1
25.09.2022 17:00 6 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:4
04.12.2022 14:30 7 кръг Д Вихър (Войсил) 5:0
08.10.2022 16:00 8 кръг Г Труд (Труд) 0:0
16.10.2022 14:30 9 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:2
22.10.2022 16:00 10 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:2
29.10.2022 16:00 11 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3
05.11.2022 14:30 12 кръг Д Марица 2009 (Градина) 4:1
13.11.2022 14:30 13 кръг Г Тракия (Нови извор) 2:4
20.11.2022 14:30 14 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:0
26.11.2022 14:30 15 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 3:0
19.02.2023 14:00 16 кръг Г Вихър (Войсил) 3:1
25.02.2023 14:00 17 кръг Д Труд (Труд) 3:2
04.03.2023 15:00 18 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чернозем (Черноземен) 18 11 4 3 47:20 37
4 Тракия (Нови извор) 17 11 3 3 50:23 36
5 Житница (Житница) 18 8 3 7 34:30 27
6 Труд (Труд) 18 8 2 8 28:27 26
7 Пловдив 2015 (Пловдив) 18 7 0 11 32:34 21
Втора фаза / Втора група
11.03.2023 15:00 19 кръг Д Тракия (Нови извор) 0:1
18.03.2023 15:00 20 кръг Г Труд (Труд) 4:2
25.03.2023 16:30 21 кръг Д Раковски (Раковски) 6:1
08.04.2023 17:00 22 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
23.04.2023 17:00 23 кръг Г Спартак (Болярци) -:-
30.04.2023 17:00 24 кръг Г Тракия (Нови извор) -:-
06.05.2023 18:00 25 кръг Д Труд (Труд) -:-
14.05.2023 15:30 26 кръг Г Раковски (Раковски) -:-
20.05.2023 18:00 27 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
27.05.2023 18:00 28 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Тракия (Нови извор) 3 2 0 1 6:4 6
8 Житница (Житница) 3 2 0 1 10:4 6
9 Раковски (Раковски) 3 1 1 1 6:10 4
10 Тракия 06 (Стамболийски) 3 1 1 1 5:8 4
11 Спартак (Болярци) 3 1 1 1 7:5 4

Житница (Житница)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
17.09.2022 11:30 2 кръг Д Гигант (Съединение) 0:3
24.09.2022 11:30 3 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
01.10.2022 11:30 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
08.10.2022 11:30 5 кръг Г Велд (Пловдив) 1:3
15.10.2022 11:30 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
22.10.2022 12:45 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:1
отложен 8 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
05.11.2022 10:15 9 кръг Г Беломорец (Асеновград) 2:0
10.12.2022 11:30 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
19.11.2022 11:30 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:5
26.11.2022 11:30 12 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:2
03.12.2022 10:15 13 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5
- 14 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 15 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 16 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 22 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 26 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Беломорец (Асеновград) 12 4 3 5 17:14 15
9 Гигант (Съединение) 13 4 2 7 24:29 14
10 Житница (Житница) 11 4 0 7 14:28 12
11 Родопа Смолян (Смолян) 12 4 0 8 18:28 12
12 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 12 3 1 8 12:27 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ ПД 5 място
2020/2021 А ОФГ ПД 2 място
2019/2020 А ОФГ ПД 5 място
2018/2019 А ОФГ ПД 2 място
2017/2018 А ОФГ ПД 14 място
2016/2017 А ОФГ ПД 14 място
2015/2016 А ОФГ ПД 9 място
2014/2015 А ОФГ ПД 11 място
2012/2013 А ОФГ ПД 13 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници