Секирово (кв.Секирово, Раковски)

BGSupporters форум

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
20.08.2022 18:00 1 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:1
27.08.2022 18:00 2 кръг Г Спартак (Болярци) 3:2
03.09.2022 17:00 3 кръг Д Раковски (Раковски) 2:1
10.09.2022 17:00 4 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:5
17.09.2022 17:00 5 кръг Д Вихър (Белозем) 9:0
24.09.2022 17:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 9:1
03.12.2022 14:00 7 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1
08.10.2022 16:00 8 кръг Д Кричим (Кричим) 11:1
16.10.2022 16:00 9 кръг Г Дъбене (Дъбене) 3:0
23.10.2022 16:00 10 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:2
29.10.2022 16:00 11 кръг Д Спартак (Болярци) 9:0
06.11.2022 14:30 12 кръг Г Раковски (Раковски) 5:1
12.11.2022 14:30 13 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
19.11.2022 14:30 14 кръг Г Вихър (Белозем) 5:1
27.11.2022 14:30 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:0
18.02.2023 14:00 16 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
25.02.2023 14:00 17 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
04.03.2023 15:00 18 кръг Д Дъбене (Дъбене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 15 12 1 2 67:16 37
2 Дъбене (Дъбене) 15 10 4 1 44:19 34
3 Марица 2003 (Маноле) 14 7 2 5 33:22 23
4 Спартак (Болярци) 14 7 2 5 34:26 23
5 Тракия 06 (Стамболийски) 15 6 4 5 25:21 22
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2022 18:30 - Д Левски (Карлово) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2023 13:00 - Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:3

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 10:30 1 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:0
11.09.2022 10:30 2 кръг Г Първомай 2020 (Първомай) 4:0
17.09.2022 11:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 6:1
24.09.2022 10:30 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
- 5 кръг
почива
08.10.2022 10:30 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:5
12.10.2022 15:00 7 кръг Г Вихър (Белозем) 3:1
15.10.2022 10:30 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2
23.10.2022 10:00 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:3
29.10.2022 10:30 10 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 2:0
06.11.2022 10:00 11 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:2
13.11.2022 10:30 12 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:1
19.11.2022 10:30 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
26.11.2022 12:00 14 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
03.12.2022 10:30 15 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 2:3
- 16 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 17 кръг Д Първомай 2020 (Първомай) -:-
- 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 23 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 29 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 30 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Асеновец 2005 (Асеновград) 14 10 1 3 35:16 31
4 Родопа Смолян (Смолян) 14 10 0 4 47:22 30
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 14 8 0 6 34:21 24
6 Атлетик (Куклен) 13 7 2 4 40:30 23
7 Пловдив сити (Пловдив) 14 6 3 5 30:25 21

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 14:00 1 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:4
отложен 2 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
24.09.2022 11:30 3 кръг Д Житница (Житница) 1:2
01.10.2022 12:45 4 кръг Д Велд (Пловдив) 0:8
08.10.2022 14:00 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:0
15.10.2022 09:00 6 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:0
22.10.2022 10:15 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
29.10.2022 10:15 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
05.11.2022 16:30 9 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
10.12.2022 15:15 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
19.11.2022 09:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
26.11.2022 10:15 12 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:3
03.12.2022 09:00 13 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
- 14 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 15 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Г Житница (Житница) -:-
- 17 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 26 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Житница (Житница) 11 4 0 7 14:28 12
11 Родопа Смолян (Смолян) 12 4 0 8 18:28 12
12 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 12 3 1 8 12:27 10
13 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 3 0 7 19:28 9
14 Хебър 1918 (Пазарджик) 13 3 0 10 22:47 9

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 14:00 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:9
22.09.2022 15:00 2 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 9:2
25.09.2022 16:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 10:4
09.10.2022 15:00 4 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:3
16.10.2022 14:00 5 кръг Г Реал (Пловдив) 1:2
23.10.2022 14:00 6 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 3:4
30.10.2022 14:00 7 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 5:0
01.11.2022 10:00 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:4
06.11.2022 15:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 2:0
13.11.2022 17:00 10 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
20.11.2022 10:00 11 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 8:6
27.11.2022 10:00 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 6:0
04.12.2022 11:00 13 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 5:1
- 14 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 18 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 20 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 21 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 24 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 8 1 4 61:43 25
4 Траките 2007 II (Скутаре) 13 8 1 4 48:34 25
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 13 8 0 5 58:37 24
6 Траките 2007 (Скутаре) 12 8 0 4 71:34 24
7 Тракия 06 (Стамболийски) 13 7 1 5 41:43 22

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 11:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 7:1
22.09.2022 12:00 2 кръг Д Орлета (Пазарджик) 11:3
25.09.2022 13:00 3 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
09.10.2022 11:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3
16.10.2022 10:00 5 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 4:1
23.10.2022 11:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 10:0
20.11.2022 11:00 7 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 11:0
06.11.2022 10:00 8 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 7:0
13.11.2022 13:00 9 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:2
- 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 13 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 17 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9 8 0 1 60:10 24
2 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 7 1 1 39:18 22
3 Свобода 2011 (Пещера) 9 5 0 4 39:23 15
4 Орлета (Пазарджик) 9 5 0 4 31:36 15
5 ФА Карлово (Карлово) 9 4 1 4 30:21 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ ПД 2 място
2020/2021 А ОФГ ПД 6 място
2019/2020 А ОФГ ПД 3 място
2018/2019 А ОФГ ПД 8 място
2017/2018 А ОФГ ПД 7 място
2016/2017 А ОФГ ПД 10 място
2015/2016 А ОФГ ПД 7 място
2014/2015 А ОФГ ПД 5 място
2012/2013 А ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници