Вихър (Войсил)

BGSupporters форум

Вихър (Войсил)

"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Д Костиево (Костиево) 0:2
17.09.2023 17:00 2 кръг Д Сокол (Крислово) 4:0
23.09.2023 17:00 3 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 1:2
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 3:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Брестовица (Брестовица) 2:2
15.10.2023 16:00 6 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 6:0
21.10.2023 16:00 7 кръг Г Вихър (Строево) 4:2
10.12.2023 14:00 8 кръг Д Ботев (Рогош) 4:3
25.02.2024 14:00 9 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) 5:2
12.11.2023 14:30 10 кръг Д Белащица (Белащица) 1:4
19.11.2023 14:30 11 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:1
18.02.2024 14:00 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:1
03.12.2023 14:00 13 кръг Г Вихър (Войводиново) 0:3
03.03.2024 15:00 14 кръг Г Костиево (Костиево) 1:6
10.03.2024 15:00 15 кръг Г Сокол (Крислово) -:-
17.03.2024 15:00 16 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) -:-
24.03.2024 15:00 17 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) -:-
31.03.2024 17:00 18 кръг Д Брестовица (Брестовица) -:-
07.04.2024 17:00 19 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
14.04.2024 17:00 20 кръг Д Вихър (Строево) -:-
20.04.2024 17:00 21 кръг Г Ботев (Рогош) -:-
28.04.2024 17:00 22 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) -:-
04.05.2024 18:00 23 кръг Г Белащица (Белащица) -:-
12.05.2024 18:00 24 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
19.05.2024 18:00 25 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
26.05.2024 18:00 26 кръг Д Вихър (Войводиново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Войводиново) 14 9 1 4 39:18 28
4 Траките 2007 (Скутаре) 13 8 3 2 37:16 27
5 Вихър (Войсил) 14 8 1 5 38:28 25
6 Ботев (Рогош) 14 8 1 5 32:22 25
7 Вихър (Строево) 14 7 3 4 41:27 24

Вихър (Войсил)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 10:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
31.08.2023 16:00 2 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 4:1
08.09.2023 15:30 3 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 0:1
17.09.2023 11:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:4
22.09.2023 10:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:2
29.09.2023 15:00 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
06.10.2023 15:00 7 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 4:0
12.10.2023 16:00 8 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:0
19.10.2023 13:00 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
27.10.2023 11:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:2
03.11.2023 14:00 11 кръг Г Марица 2009 (Градина) 0:1
10.11.2023 14:00 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
03.02.2024 10:00 13 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:0
24.11.2023 14:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 8:0
- 15 кръг
почива
отложен 16 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
21.02.2024 14:00 17 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 3:1
29.02.2024 14:00 18 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 2:2
07.03.2024 15:00 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
16.03.2024 12:00 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
21.03.2024 15:00 21 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
30.03.2024 11:00 22 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
06.04.2024 10:00 23 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
11.04.2024 15:00 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
22.04.2024 16:00 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
25.04.2024 17:00 26 кръг Д Марица 2009 (Градина) -:-
01.05.2024 17:00 27 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
09.05.2024 17:00 28 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
18.05.2024 12:00 29 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марица 2009 (Градина) 16 9 1 6 46:32 28
6 Черноморец 1919 (Бургас) 15 8 2 5 29:31 26
7 Вихър (Войсил) 16 8 2 6 37:21 26
8 Марица 1921 (Пловдив) 17 7 4 6 48:29 25
9 Сините камъни 2022 (Сливен) 16 7 3 6 37:33 24

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 19 място
2021/2022 А ОФГ ПД 13 място
2020/2021 А ОФГ ПД 8 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 1 място
2018/2019 А ОФГ ПД 13 място
2017/2018 А ОФГ ПД 13 място
2016/2017 А ОФГ ПД 12 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 1 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 11 място

Интернет страници