Пловдив 2015 (Пловдив)

BGSupporters форум

Пловдив 2015 (Пловдив)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
20.08.2023 18:00 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:2
27.08.2023 18:00 2 кръг Д Марица (Милево) 0:3
03.09.2023 17:00 3 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 5:0
10.09.2023 17:00 4 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 4:2
16.09.2023 17:00 5 кръг Г Кричим (Кричим) 1:3
24.09.2023 17:00 6 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 4:1
01.10.2023 16:00 7 кръг Г Садово (Садово) 1:3
08.10.2023 16:00 8 кръг Д Дъбене (Дъбене) 4:3
14.10.2023 13:30 9 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
21.10.2023 16:00 10 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:4
09.12.2023 14:00 11 кръг Г Марица (Милево) 1:3
12.11.2023 14:30 12 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 2:2
18.11.2023 14:30 13 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
17.12.2023 18:00 14 кръг Д Кричим (Кричим) 2:2
02.12.2023 14:00 15 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 3:0
18.02.2024 14:00 16 кръг Д Садово (Садово) 3:2
25.02.2024 14:00 17 кръг Г Дъбене (Дъбене) 1:3
02.03.2024 15:00 18 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тракия 06 (Стамболийски) 18 8 3 7 32:28 27
4 Металик 1938 (Сопот) 18 8 2 8 37:28 26
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 18 8 2 8 38:36 26
6 Садово (Садово) 18 7 4 7 41:32 25
7 Дъбене (Дъбене) 18 8 1 9 28:40 25
Втора фаза / Втора група
10.03.2024 15:00 19 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 3:0
16.03.2024 15:00 20 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 3:0
23.03.2024 15:00 21 кръг Д Чернозем (Черноземен) 5:4
31.03.2024 17:00 22 кръг Д Садово (Садово) 1:1
06.04.2024 17:00 23 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:3
24.04.2024 19:00 24 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
21.04.2024 17:00 25 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
28.04.2024 17:00 26 кръг Г Чернозем (Черноземен) -:-
12.05.2024 18:00 27 кръг Г Садово (Садово) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Металик 1938 (Сопот) 6 5 0 1 13:3 15
8 Чернозем (Черноземен) 5 4 0 1 15:5 12
9 Пловдив 2015 (Пловдив) 5 3 1 1 12:8 10
10 Спартак 1947 II (Пловдив) 5 1 1 3 5:12 4
11 Марица 2003 (Маноле) 5 1 0 4 3:12 3

Пловдив 2015 (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2023 09:30 1 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:1
31.08.2023 11:00 2 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 3:2
08.09.2023 12:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
16.09.2023 10:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
22.09.2023 11:00 5 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 5:1
29.09.2023 15:00 6 кръг Д Вихър (Войсил) 1:1
07.10.2023 12:00 7 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
13.10.2023 16:00 8 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
24.10.2023 16:00 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:6
27.10.2023 14:30 10 кръг Д Марица 2009 (Градина) 2:0
04.11.2023 10:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:6
10.11.2023 17:00 12 кръг Д Чавдар (Пловдив) 5:0
18.11.2023 09:30 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
- 14 кръг
почива
03.12.2023 12:00 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
17.02.2024 14:00 16 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:1
26.02.2024 14:30 17 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 5:3
03.03.2024 13:00 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
08.03.2024 15:00 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:4
16.03.2024 11:00 20 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
21.03.2024 15:00 21 кръг Г Вихър (Войсил) 1:2
28.03.2024 14:30 22 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 5:2
04.04.2024 09:30 23 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
12.04.2024 14:00 24 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:0
19.04.2024 17:00 25 кръг Г Марица 2009 (Градина) -:-
26.04.2024 17:00 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
01.05.2024 17:00 27 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
10.05.2024 18:00 28 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 29 кръг
почива
24.05.2024 18:00 30 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Войсил) 22 12 3 7 50:32 39
4 Арда 1924 (Кърджали) 20 11 5 4 44:24 38
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 23 11 5 7 54:42 38
6 Марица 2009 (Градина) 22 11 4 7 49:36 37
7 Марица 1921 (Пловдив) 22 10 5 7 64:39 35

Пловдив 2015 (Пловдив)

Елитна група (U-16)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 09:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 3:2
19.08.2023 18:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
23.08.2023 11:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
26.08.2023 18:00 5 кръг Д Национал (София) 0:3
02.09.2023 11:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
17.09.2023 13:00 7 кръг Д Левски (София) 2:2
24.09.2023 14:30 8 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:0
30.09.2023 11:30 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
09.10.2023 12:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:8
15.10.2023 15:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 5:0
03.11.2023 13:30 12 кръг Г Септември (София) 0:4
19.11.2023 14:00 13 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
26.11.2023 12:00 14 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:0
03.12.2023 11:00 15 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:3
25.02.2024 14:00 16 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
04.03.2024 14:30 17 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
10.03.2024 15:00 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
17.03.2024 15:00 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
24.03.2024 15:00 20 кръг Г Национал (София) 1:3
04.04.2024 13:00 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
07.04.2024 13:00 22 кръг Г Левски (София) 0:2
14.04.2024 15:00 23 кръг Д Звезденбург (Бургас) 5:0
18.04.2024 11:00 24 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 26 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Д Септември (София) -:-
- 28 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 29 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 30 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив 1926 (Пловдив) 23 14 1 8 42:31 43
8 Славия 1913 (София) 23 11 2 10 59:39 35
9 Пловдив 2015 (Пловдив) 23 9 3 11 37:45 30
10 Пирин (Благоевград) 23 9 3 11 38:53 30
11 Арда 1924 (Кърджали) 23 6 2 15 22:47 20

Пловдив 2015 (Пловдив)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 11:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
12.08.2023 16:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
19.08.2023 10:00 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:8
23.08.2023 09:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
26.08.2023 10:00 5 кръг Д Национал (София) 1:3
02.09.2023 10:30 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
17.09.2023 10:30 7 кръг Д Левски (София) 0:4
24.09.2023 12:00 8 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:3
30.09.2023 09:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:3
09.10.2023 10:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:8
15.10.2023 13:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:4
03.11.2023 11:30 12 кръг Г Септември (София) 0:14
19.11.2023 12:00 13 кръг Д Славия 1913 (София) 1:10
18.02.2024 11:00 14 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:3
07.12.2023 19:00 15 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:5
25.02.2024 12:00 16 кръг Д ЦСКА (София) 3:3
04.03.2024 12:30 17 кръг Г Спартак (Плевен) 0:4
10.03.2024 09:30 18 кръг Д Черно море (Варна) 0:9
17.03.2024 12:30 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9
24.03.2024 13:00 20 кръг Г Национал (София) 0:4
31.03.2024 10:30 21 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:4
07.04.2024 10:30 22 кръг Г Левски (София) 1:14
14.04.2024 13:00 23 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:1
18.04.2024 11:00 24 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 26 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Д Септември (София) -:-
- 28 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 29 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 30 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Спартак 1918 (Варна) 23 7 3 13 28:57 24
13 Спартак (Плевен) 23 6 5 12 25:63 23
14 Звезденбург (Бургас) 22 5 7 10 28:50 22
15 Берое (Стара Загора) 23 5 5 13 24:45 20
16 Пловдив 2015 (Пловдив) 23 0 2 21 21:125 2

Пловдив 2015 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2023 11:30 1 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:5
02.09.2023 13:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:14
08.09.2023 10:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:6
16.09.2023 11:30 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:6
- 5 кръг
почива
02.10.2023 19:00 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:1
06.10.2023 14:30 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:7
17.10.2023 15:30 8 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:4
01.11.2023 13:00 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:8
30.10.2023 16:00 10 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 9:3
05.11.2023 10:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
12.11.2023 12:00 12 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 5:5
28.11.2023 10:00 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1
- 14 кръг
почива
03.12.2023 14:00 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:3
17.02.2024 12:00 16 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:2
26.02.2024 12:00 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:7
03.03.2024 11:00 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:10
11.03.2024 15:00 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:12
- 20 кръг
почива
23.03.2024 10:00 21 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:10
02.04.2024 14:00 22 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:1
06.04.2024 11:00 23 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3
12.04.2024 16:00 24 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:5
21.04.2024 11:00 25 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
29.04.2024 17:00 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
04.05.2024 11:00 27 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
10.05.2024 16:00 28 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 29 кръг
почива
24.05.2024 16:00 30 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Юнайтед (Пловдив) 20 5 3 12 35:56 18
11 ФК Хасково 2022 (Хасково) 20 5 3 12 34:74 18
12 ФК Арда 1924 (Кърджали) 20 4 2 14 25:74 14
13 Верея (Стара Загора) 20 3 3 14 21:58 12
14 Пловдив 2015 (Пловдив) 21 2 3 16 27:115 9

Пловдив 2015 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Девин (Девин) -:-
18.09.2023 18:30 2 кръг Д Сокол (Марково) 3:3
23.09.2023 11:00 3 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:1
29.09.2023 15:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:5
09.10.2023 15:00 5 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:0
15.10.2023 11:00 6 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 5:2
21.10.2023 10:00 7 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:3
30.10.2023 15:00 8 кръг Г Вихър (Белозем) 0:2
06.11.2023 15:00 9 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:0
12.11.2023 10:30 10 кръг Г Тракия 94 (Царимир) 3:3
18.11.2023 12:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 7:1
09.03.2024 12:00 12 кръг Д Девин (Девин) 10:0
17.03.2024 11:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 3:0
24.03.2024 11:00 14 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:3
отложен 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
10.04.2024 16:00 16 кръг Г Пълдин (Пловдив) 8:0
13.04.2024 15:00 17 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
20.04.2024 10:00 18 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
27.04.2024 09:00 19 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
03.05.2024 11:00 20 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
12.05.2024 09:00 21 кръг Д Тракия 94 (Царимир) -:-
19.05.2024 12:00 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Родопа Смолян (Смолян) 16 11 1 4 57:35 34
3 Беломорец (Асеновград) 16 10 2 4 39:27 32
4 Пловдив 2015 (Пловдив) 15 9 3 3 55:23 30
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 17 9 2 6 52:51 29
6 Вихър (Белозем) 16 8 2 6 50:30 26

Пловдив 2015 (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:00 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:4
17.09.2023 10:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:10
24.09.2023 10:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 3:6
01.10.2023 11:30 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:7
07.10.2023 10:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
13.10.2023 17:30 6 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 4:2
21.10.2023 12:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:9
30.10.2023 13:30 8 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
04.11.2023 14:00 9 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 1:4
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 7:3
19.11.2023 11:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
09.03.2024 16:00 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:5
17.03.2024 10:00 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
24.03.2024 10:00 14 кръг Г Гигант (Съединение) 0:6
30.03.2024 10:00 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5
06.04.2024 10:00 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:6
12.04.2024 17:30 17 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:2
20.04.2024 10:00 18 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
27.04.2024 11:00 19 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
03.05.2024 11:00 20 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
11.05.2024 11:00 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
18.05.2024 09:00 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Кърджали (Кърджали) 15 9 0 6 43:42 27
7 Гигант (Съединение) 15 8 0 7 58:57 24
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 17 4 1 12 26:74 13
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 13 4 0 9 25:48 12
10 Лидер Пловдив (Ягодово) 17 3 1 13 40:105 10

Пловдив 2015 (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 16:30 1 кръг Д Реал (Пловдив) 2:1
22.09.2023 18:45 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:12
30.09.2023 17:15 3 кръг Г Хисаря (Хисаря) 3:2
07.10.2023 11:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8
14.10.2023 10:15 5 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
22.10.2023 15:15 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:4
28.10.2023 10:00 7 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
01.11.2023 15:45 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4
25.11.2023 13:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 7:4
18.11.2023 10:00 10 кръг Д Житница (Житница) 2:7
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Житница (Житница) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 4 2 4 24:35 14
7 Тракия 06 (Стамболийски) 9 3 1 5 19:25 10
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 10 3 1 6 16:44 10
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 3 0 7 25:57 9
10 Хисаря (Хисаря) 10 2 0 8 22:59 6

Пловдив 2015 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 11:30 1 кръг Г ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7:0
24.09.2023 10:15 2 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:6
01.10.2023 10:15 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
08.10.2023 12:45 4 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 2:2
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Чавдар (Пловдив) 10:0
- 6 кръг
почива
05.11.2023 10:15 7 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:2
12.11.2023 09:00 8 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:1
19.11.2023 10:15 9 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:1
- 10 кръг Д ФК Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 11 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 14 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев 2002 (Пловдив) 8 6 1 1 43:13 19
2 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 5 2 1 30:12 17
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 7 5 1 1 20:7 16
4 Ботев II (Пловдив) 8 5 0 3 33:10 15
5 ФА Карлово (Карлово) 8 4 0 4 28:20 12

Пловдив 2015 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 14:00 1 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 3:0
23.09.2023 11:30 2 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:4
30.09.2023 10:15 3 кръг Д Калояново (Калояново) 1:2
07.10.2023 11:30 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:6
14.10.2023 16:30 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5
21.10.2023 15:15 6 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 7:5
28.10.2023 09:00 7 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 5:5
10.12.2023 10:15 8 кръг Д Спартак (Първенец) 3:0
11.11.2023 10:15 9 кръг Г Реал (Пловдив) 0:4
18.11.2023 09:00 10 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 3:3
25.11.2023 09:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
02.12.2023 16:30 12 кръг Д Академик (Пловдив) 0:7
09.12.2023 10:15 13 кръг Г Вихър (Белозем) 3:0
- 14 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 15 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 16 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 22 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК Хасково 2022 (Хасково) 13 7 0 6 30:36 21
8 Тракия 2004 (Пловдив) 13 5 3 5 34:42 18
9 Пловдив 2015 (Пловдив) 13 4 2 7 31:45 14
10 Вихър (Белозем) 13 4 0 9 26:42 12
11 ФК Рудозем (Рудозем) 12 3 1 8 23:37 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници