Чавдар (Пловдив)

BGSupporters форум

Чавдар (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2023 10:00 1 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
02.09.2023 09:30 2 кръг Д Марица 2009 (Градина) 1:3
09.09.2023 11:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
16.09.2023 12:00 4 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
23.09.2023 13:30 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 8:1
- 6 кръг
почива
07.10.2023 12:30 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
14.10.2023 13:00 8 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:2
19.10.2023 11:00 9 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 0:4
30.10.2023 11:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
06.11.2023 13:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
10.11.2023 17:00 12 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:5
03.02.2024 10:00 13 кръг Д Вихър (Войсил) 0:1
25.11.2023 10:00 14 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:1
03.12.2023 14:00 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
04.03.2024 11:00 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1
23.02.2024 18:00 17 кръг Г Марица 2009 (Градина) 1:2
02.03.2024 10:00 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
09.03.2024 11:00 19 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
16.03.2024 12:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) 7:0
- 21 кръг
почива
30.03.2024 12:00 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
03.04.2024 12:30 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:1
11.04.2024 15:00 24 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:0
20.04.2024 10:30 25 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
27.04.2024 12:00 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
01.05.2024 15:00 27 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:0
09.05.2024 17:00 28 кръг Г Вихър (Войсил) 0:4
17.05.2024 13:00 29 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:6
25.05.2024 10:00 30 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Сините камъни 2022 (Сливен) 27 10 6 11 52:56 36
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 26 11 2 13 57:54 35
12 Чавдар (Пловдив) 27 7 7 13 37:48 28
13 Локомотив (Стара Загора) 27 6 6 15 31:50 24
14 Верея (Стара Загора) 27 2 0 25 23:155 6

Чавдар (Пловдив)

Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2023 10:30 1 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 3:11
02.09.2023 11:30 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:5
10.09.2023 09:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
16.09.2023 11:00 4 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:9
отложен 5 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
30.09.2023 11:00 6 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:8
07.10.2023 14:30 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:5
14.10.2023 10:00 8 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:7
21.10.2023 13:00 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:6
28.10.2023 09:30 10 кръг Г Академик (Пловдив) 0:10
06.11.2023 15:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:8
12.11.2023 10:00 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:14
19.11.2023 10:30 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:6
25.11.2023 09:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:12
02.12.2023 11:00 15 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:7
17.02.2024 11:00 16 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 0:0
25.02.2024 11:00 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 7:3
02.03.2024 13:00 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
09.03.2024 12:00 19 кръг Д Звезденбург (Бургас) 1:2
16.03.2024 10:00 20 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:10
23.03.2024 12:00 21 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:6
30.03.2024 14:00 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:5
03.04.2024 10:00 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:3
14.04.2024 13:00 24 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:12
20.04.2024 18:00 25 кръг Д Академик (Пловдив) 0:9
27.04.2024 10:00 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:6
02.05.2024 14:30 27 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
12.05.2024 10:00 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
18.05.2024 10:00 29 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:10
25.05.2024 09:30 30 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 ФК Кърджали (Кърджали) 29 9 3 17 56:76 30
13 Марица 1921 (Пловдив) 29 8 2 19 54:81 26
14 Спартак 1947 (Пловдив) 29 5 1 23 30:115 16
15 Чавдар (Пловдив) 28 2 1 25 32:187 7
16 Димитровград 1947 (Димитровград) 29 1 2 26 22:161 5

Чавдар (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.03.2024 09:00 1 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 6:2
31.03.2024 09:00 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 5:0
отложен 3 кръг Г Хисаря (Хисаря) -:-
12.04.2024 18:15 4 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:1
21.04.2024 09:00 5 кръг Г Реал (Пловдив) 0:3
28.04.2024 11:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
11.05.2024 15:30 7 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:0
18.05.2024 09:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 8:1
25.05.2024 9 кръг Г Житница (Житница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 8 8 0 0 60:4 24
2 Реал (Пловдив) 7 5 0 2 20:7 15
3 Чавдар (Пловдив) 7 5 0 2 27:9 15
4 Пълдин (Пловдив) 6 5 0 1 29:8 15
5 Траките 2007 (Скутаре) 6 3 0 3 24:16 9

Чавдар (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:12
24.09.2023 09:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6
01.10.2023 11:30 3 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:8
- 4 кръг
почива
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:10
22.10.2023 09:00 6 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:8
05.11.2023 09:00 7 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:4
12.11.2023 11:30 8 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:7
19.11.2023 12:45 9 кръг Д ФК Арда 1924 II (Кърджали) 0:3
17.03.2024 09:00 10 кръг Г Академик (Пловдив) 2:2
24.03.2024 09:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
31.03.2024 11:30 12 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:2
- 13 кръг
почива
14.04.2024 09:00 14 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:1
21.04.2024 10:15 15 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:5
28.04.2024 10:15 16 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:11
12.05.2024 12:45 17 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:5
19.05.2024 10:15 18 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кронос 2016 (Пловдив) 7 2 2 3 15:23 8
10 Тракия 2004 (Пловдив) 7 2 0 5 15:21 6
11 Шипка старс 2015 (Асеновград) 6 1 0 5 7:17 3
12 ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7 1 0 6 5:41 3
13 Чавдар (Пловдив) 15 0 2 13 9:86 2

Чавдар (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
22.09.2023 13:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:5
24.09.2023 13:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:2
01.10.2023 15:00 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:7
08.10.2023 15:00 5 кръг Д Труд (Труд) 1:8
15.10.2023 10:00 6 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:9
22.10.2023 11:00 7 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:5
29.10.2023 12:00 8 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 1:5
05.11.2023 13:00 9 кръг Д Академик (Пловдив) 0:8
12.11.2023 12:00 10 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:8
19.11.2023 13:00 11 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:6
отложен 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.12.2023 09:00 13 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Юнайтед (Пловдив) 12 3 2 7 45:54 11
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 2 2 6 35:44 8
12 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 2 2 7 27:49 8
13 Академик (Пловдив) 12 2 2 8 43:45 8
14 Чавдар (Пловдив) 12 1 0 11 17:73 3

Чавдар (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:5
01.10.2023 14:00 2 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:10
08.10.2023 14:00 3 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:9
15.10.2023 14:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1
22.10.2023 10:00 5 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:9
29.10.2023 14:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:7
05.11.2023 10:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:11
12.11.2023 09:00 8 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 5:1
19.11.2023 09:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
отложен 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
03.12.2023 14:00 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев 2002 (Пловдив) 10 3 0 7 39:64 9
9 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 2 0 7 19:46 6
10 Чавдар (Пловдив) 10 2 0 8 15:60 6
11 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 2 0 7 22:31 6
12 Лидер Пловдив (Ягодово) 10 0 0 10 10:78 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници