Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 19:00 1 кръг Г Созопол (Созопол) 1:2
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Берое II (Стара Загора) 5:0
19.08.2023 18:00 3 кръг Г Саяна (Хасково) 1:0
26.08.2023 18:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 2:4
02.09.2023 17:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
09.09.2023 17:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:0
17.09.2023 17:00 7 кръг Г Ботев II (Пловдив) 2:0
23.09.2023 17:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:1
27.09.2023 17:00 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
30.09.2023 17:00 10 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
07.10.2023 16:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:2
11.10.2023 16:15 12 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:1
14.10.2023 16:00 13 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
21.10.2023 16:00 14 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 3:0
26.10.2023 16:00 15 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:1
03.11.2023 18:00 16 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
11.11.2023 14:30 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
19.11.2023 14:30 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
25.11.2023 14:30 19 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:4
17.02.2024 14:00 20 кръг Д Созопол (Созопол) 2:0
24.02.2024 14:00 21 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
02.03.2024 15:00 22 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
09.03.2024 15:00 23 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
16.03.2024 15:00 24 кръг Д Сокол (Марково) -:-
23.03.2024 15:00 25 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
30.03.2024 17:00 26 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
03.04.2024 17:00 27 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
06.04.2024 17:00 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
13.04.2024 17:00 29 кръг Д Левски (Карлово) -:-
17.04.2024 17:00 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
20.04.2024 17:00 31 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
27.04.2024 17:00 32 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
25.05.2024 18:00 37 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Загорец (Нова Загора) 20 10 5 5 44:23 35
7 Атлетик (Куклен) 20 10 3 7 35:36 33
8 Розова долина (Казанлък) 20 10 2 8 35:23 32
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 20 10 2 8 27:29 32
10 Созопол (Созопол) 20 7 6 7 32:25 27
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
06.09.2023 16:00 - Д Бдин 1923 (Видин) 0:1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
23.08.2023 18:00 - Г Чирпан 1929 (Чирпан) 3:1
Югоизточна България / Финали
30.08.2023 18:00 - Г Загорец (Нова Загора) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Първи кръг
- -
почива
Област Стара Загора / Финал
07.11.2023 14:30 - Г Локомотив (Стара Загора) 3:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
10.02.2024 14:00 - Д Загорец (Нова Загора) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 18:00 - Д Саяна (Хасково) 0:1
15.07.2023 10:30 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
19.07.2023 18:00 - Д Берое II (Стара Загора) 3:0
22.07.2023 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
28.07.2023 10:00 - Г Левски (Карлово) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.01.2024 14:00 - Г ФК Сливен (Сливен) 1:6
20.01.2024 14:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
27.01.2024 12:00 - Г Несебър (Несебър) 3:4
03.02.2024 13:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2023 09:30 1 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 2:1
03.09.2023 10:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:2
08.09.2023 12:00 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
17.09.2023 11:00 4 кръг Д Вихър (Войсил) 4:3
22.09.2023 14:00 5 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:1
29.09.2023 15:30 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
10.10.2023 16:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 3:1
15.10.2023 13:00 8 кръг Д Марица 2009 (Градина) 2:1
21.10.2023 10:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
30.10.2023 11:00 10 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:1
04.11.2023 10:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:3
- 12 кръг
почива
18.11.2023 11:00 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
отложен 14 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
30.11.2023 14:00 15 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 2:0
17.02.2024 13:00 16 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
26.02.2024 12:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
- 20 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 23 кръг Г Марица 2009 (Градина) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 29 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 14 13 1 0 67:7 40
2 Розова долина (Казанлък) 14 10 4 0 33:17 34
3 Арда 1924 (Кърджали) 14 8 3 3 33:17 27
4 Пловдив 2015 (Пловдив) 15 7 5 3 34:25 26
5 Черноморец 1919 (Бургас) 14 8 2 4 29:29 26

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2023 15:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
21.09.2023 15:00 2 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) анл.
28.09.2023 15:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:0
10.03.2024 15:00 4 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
12.10.2023 15:00 5 кръг Г Овощник (Овощник) 2:2
22.10.2023 13:30 6 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:2
07.12.2023 14:30 7 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 5:2
06.11.2023 15:00 8 кръг Г Арена (Ямбол) 2:4
09.11.2023 15:00 9 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 6:0
16.11.2023 15:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:2
23.11.2023 10:00 11 кръг Д Минерал (Ягода) 4:0
14.03.2024 15:00 12 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 13 кръг
почива
28.03.2024 15:00 14 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
04.04.2024 15:00 15 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
11.04.2024 15:00 16 кръг Д Овощник (Овощник) -:-
18.04.2024 15:00 17 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
26.04.2024 15:00 18 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
02.05.2024 15:00 19 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
09.05.2024 15:00 20 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
16.05.2024 15:00 21 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
23.05.2024 15:00 22 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арена (Ямбол) 10 8 1 1 43:10 25
3 Бригада 2010 (Димитровград) 10 8 0 2 47:18 24
4 Розова долина (Казанлък) 9 6 1 2 29:12 19
5 Овощник (Овощник) 9 4 2 3 21:13 14
6 Загорец (Нова Загора) 10 3 2 5 10:25 11

Розова долина (Казанлък)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
05.09.2023 12:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
08.09.2023 10:00 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 6:1
17.09.2023 13:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 7:1
24.09.2023 11:00 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:0
01.10.2023 13:00 6 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 6:0
10.10.2023 14:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 4:4
15.10.2023 10:00 8 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 8:0
21.10.2023 12:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
08.11.2023 15:00 10 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 4:0
21.01.2024 12:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) 7:0
- 12 кръг
почива
отложен 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
28.02.2024 15:00 14 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
02.12.2023 11:00 15 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3
- 16 кръг
почива
24.02.2024 11:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 22 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 23 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 26 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 29 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Нефтохимик 1962 (Бургас) 14 13 1 0 70:12 40
2 Розова долина (Казанлък) 11 9 1 1 53:12 28
3 Черноморец 1919 (Бургас) 11 8 2 1 43:17 26
4 Арда 1924 (Кърджали) 13 7 2 4 36:22 23
5 ФК Сливен (Сливен) 13 6 3 4 37:27 21

Розова долина (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.10.2023 16:30 1 кръг Д Арена (Ямбол) 2:7
17.09.2023 10:00 2 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:3
22.09.2023 10:00 3 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 2:0
01.10.2023 10:30 4 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 0:3
07.10.2023 10:00 5 кръг Г Шампион (Ямбол) 3:3
13.10.2023 16:30 6 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:5
21.10.2023 10:00 7 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 1:4
28.10.2023 10:00 8 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 0:4
04.11.2023 10:00 9 кръг Г Саяна (Хасково) 2:9
10.11.2023 14:00 10 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 2:6
02.03.2024 10:00 11 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
25.11.2023 10:00 12 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 3:2
09.03.2024 10:00 13 кръг Г Чирпан 1929 II (Чирпан) -:-
16.03.2024 10:00 14 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
23.03.2024 10:00 15 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Сините камъни 2022 II (Сливен) 12 5 1 6 30:22 16
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 12 5 0 7 29:34 15
11 Розова долина (Казанлък) 11 2 1 8 16:46 7
12 Шампион (Ямбол) 12 2 1 9 21:76 7
13 ФК Харманли (Харманли) 12 2 0 10 14:42 6

Розова долина II (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2023 16:00 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 8:0
16.09.2023 11:00 2 кръг Г ФК Харманли (Харманли) 0:3
22.09.2023 12:00 3 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) 6:0
30.09.2023 10:00 4 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 10:0
07.10.2023 10:00 5 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:0
14.10.2023 10:00 6 кръг Г Арена (Ямбол) 1:7
20.10.2023 15:30 7 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 1:0
28.10.2023 10:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:0
06.12.2023 15:00 9 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 3:1
11.11.2023 10:00 10 кръг Г Шампион (Ямбол) 7:0
02.03.2024 10:00 11 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
25.11.2023 12:00 12 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:0
09.03.2024 10:00 13 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
16.03.2024 12:00 14 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
23.03.2024 10:00 15 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ФК Сливен (Сливен) 11 8 2 1 63:8 26
5 Чирпан 1929 (Чирпан) 12 7 4 1 43:7 25
6 Розова долина II (Казанлък) 11 8 1 2 44:11 25
7 ОФК Хасково (Хасково) 12 6 2 4 39:22 20
8 Сините камъни 2022 (Сливен) 12 5 4 3 34:23 19

Розова долина (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2023 16:30 1 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
16.09.2023 11:30 2 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:4
23.09.2023 11:30 3 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 5:0
30.09.2023 11:30 4 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 6:4
08.10.2023 11:30 5 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:3
15.10.2023 09:30 6 кръг Д Саяна (Хасково) 2:2
22.10.2023 11:30 7 кръг Г Арена (Ямбол) 4:3
27.10.2023 16:30 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:7
- 9 кръг
почива
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Загорец (Нова Загора) 4:0
24.02.2024 11:30 11 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
13.03.2024 14:30 12 кръг Д Шампион (Ямбол) -:-
20.03.2024 14:30 13 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
02.03.2024 11:30 14 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 15 кръг
почива
16.03.2024 11:30 16 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
24.03.2024 11:30 17 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
30.03.2024 11:30 18 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
06.04.2024 11:30 19 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
14.04.2024 11:30 20 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
20.04.2024 11:30 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 22 кръг
почива
01.05.2024 11:30 23 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
12.05.2024 11:30 24 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
19.05.2024 11:30 25 кръг Г Шампион (Ямбол) -:-
26.05.2024 11:30 26 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив (Стара Загора) 11 4 2 5 26:37 14
8 Саяна (Хасково) 11 4 1 6 29:31 13
9 Розова долина (Казанлък) 8 4 1 3 21:21 13
10 ОФК Хасково (Хасково) 10 3 0 7 25:41 9
11 Загорец (Нова Загора) 11 1 0 10 7:67 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Розова долина (Казанлък)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.729 44
октомври 2019 7.297 70
септември 2019 11.577 56
август 2019 13.671 41
май 2019 14.632 38
април 2019 5.275 84
март 2019 10.960 53
ноември 2018 6.592 81
октомври 2018 12.915 50
септември 2018 8.670 70
май 2018 14.143 34
април 2018 8.492 70
март 2018 12.864 46
ноември 2017 7.039 71
октомври 2017 11.839 49
септември 2017 7.832 71
август 2017 6.275 78
май 2017 7.482 70
април 2017 7.695 69
март 2017 12.737 45
ноември 2016 15.599 32
октомври 2016 9.119 60
септември 2016 8.110 66
август 2016 15.958 30
май 2016 15.906 30
април 2016 11.797 41
март 2016 11.676 42
ноември 2015 7.930 67
октомври 2015 11.847 41
август 2015 10.861 42
май 2015 7.511 58
април 2015 8.471 56
март 2015 11.737 44
декември 2014 10.178 53
октомври 2014 14.315 31
септември 2014 6.313 73
май 2014 12.456 48
април 2014 9.087 59
март 2014 5.610 78
ноември 2013 6.505 80
септември 2013 9.701 62
август 2013 7.813 71
май 2013 6.665 69
април 2013 17.159 33
март 2013 1.913 87
ноември 2012 12.697 49
октомври 2012 13.281 42
септември 2012 12.261 46
май 2012 8.838 70
април 2012 9.715 69
март 2012 6.841 78
ноември 2011 14.206 52
октомври 2011 1.906 103
септември 2011 13.143 57
август 2011 4.521 92
май 2011 5.004 92
април 2011 9.020 74
март 2011 5.979 89
ноември 2010 7.375 88
октомври 2010 10.893 68
септември 2010 11.391 68
август 2010 7.258 89
всички

Интернет страници