Железница (Железница)

BGSupporters форум

Железница (Железница)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 2:1
03.09.2023 18:00 2 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:0
10.09.2023 17:00 3 кръг Д Ферион (Кубратово) 1:1
17.09.2023 17:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 0:4
24.09.2023 17:00 5 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0
01.10.2023 16:00 6 кръг Г Гранит (Владая) 1:4
08.10.2023 16:00 7 кръг Д Сокол (Негован) 3:2
15.10.2023 13:00 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:6
22.10.2023 16:00 9 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 5:0
27.10.2023 19:30 10 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:0
04.11.2023 14:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 1:2
12.11.2023 15:00 12 кръг Г Житен (Житен) 1:2
19.11.2023 14:00 13 кръг Д София спорт (София) 2:6
21.02.2024 19:00 14 кръг Д Левски (Чепинци) 2:2
03.12.2023 14:00 15 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:4
25.02.2024 15:00 16 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 3:2
03.03.2024 16:00 17 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
10.03.2024 16:00 18 кръг Г Ферион (Кубратово) -:-
17.03.2024 16:00 19 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
24.03.2024 16:00 20 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
31.03.2024 17:00 21 кръг Д Гранит (Владая) -:-
07.04.2024 17:00 22 кръг Г Сокол (Негован) -:-
14.04.2024 17:00 23 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
21.04.2024 17:00 24 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
28.04.2024 17:00 25 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
01.05.2024 18:00 26 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
12.05.2024 18:00 27 кръг Д Житен (Житен) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Г София спорт (София) -:-
26.05.2024 18:00 29 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
02.06.2024 18:00 30 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Мрамор (Мрамор) 16 6 5 5 30:25 23
8 Академик 1947 (София) 16 7 1 8 27:37 22
9 Железница (Железница) 16 6 3 7 30:36 21
10 София спорт (София) 16 6 2 8 43:40 20
11 Левски (Чепинци) 16 5 3 8 27:45 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
28.09.2023 16:00 - Г Левски Раковски (София) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2023 17:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:10

Клубна емблема

Отбор

Железница (Железница)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ С 4 място
2021/2022 А ОФГ С 4 място
2020/2021 А ОФГ С 3 място
2019/2020 А ОФГ С 5 място
2018/2019 А ОФГ С 3 място
2017/2018 А ОФГ С 6 място
2016/2017 А ОФГ С 7 място
2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 3 място

Интернет страници