Левски (Чепинци, обл.София ст.)

BGSupporters форум

Левски (Чепинци)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:3
03.09.2023 18:00 2 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 2:2
10.09.2023 17:00 3 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:1
17.09.2023 17:00 4 кръг Г Ферион (Кубратово) 0:1
24.09.2023 17:00 5 кръг Д Левски Раковски (София) 0:8
01.10.2023 16:00 6 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 3:2
08.10.2023 16:00 7 кръг Д Гранит (Владая) 2:3
15.10.2023 16:00 8 кръг Г Сокол (Негован) 2:1
22.10.2023 16:00 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:4
28.10.2023 14:00 10 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:3
04.11.2023 14:00 11 кръг Д Мрамор (Мрамор) 5:4
12.11.2023 15:00 12 кръг Г Академик 1947 (София) 0:1
19.11.2023 14:00 13 кръг Д Житен (Житен) 3:2
21.02.2024 19:00 14 кръг Г Железница (Железница) 2:2
03.12.2023 14:00 15 кръг Д София спорт (София) 3:8
25.02.2024 15:00 16 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 0:0
03.03.2024 16:00 17 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 2:1
10.03.2024 16:00 18 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2
отложен 19 кръг Д Ферион (Кубратово) -:-
24.03.2024 16:00 20 кръг Г Левски Раковски (София) 0:4
31.03.2024 17:00 21 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 4:1
07.04.2024 17:00 22 кръг Г Гранит (Владая) 0:5
14.04.2024 17:00 23 кръг Д Сокол (Негован) 0:2
21.04.2024 17:00 24 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
28.04.2024 17:00 25 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
01.05.2024 18:00 26 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
12.05.2024 18:00 27 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Г Житен (Житен) -:-
26.05.2024 18:00 29 кръг Д Железница (Железница) -:-
02.06.2024 18:00 30 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 София спорт (София) 23 8 2 13 58:57 26
10 Академик 1947 (София) 23 8 1 14 32:56 25
11 Левски (Чепинци) 22 7 3 12 33:60 24
12 Въстаник 26 (Войнеговци) 23 7 2 14 39:66 23
13 Железница (Железница) 23 6 4 13 40:58 22

Левски (Чепинци)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Талант (София) анл.
16.09.2023 09:00 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
20.09.2023 09:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица) анл.
23.09.2023 09:00 5 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) анл.
30.09.2023 09:00 6 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) анл.
07.10.2023 09:00 7 кръг Г София спорт (София) анл.
14.10.2023 09:00 8 кръг Д Средец 2016 (София) анл.
21.10.2023 09:00 9 кръг Г Спартак 2015 (София) анл.
04.11.2023 09:00 10 кръг Д Възраждане 2020 (София) анл.
11.11.2023 09:00 11 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
18.11.2023 09:00 12 кръг Д Фортуна (Железница) анл.
25.11.2023 09:00 13 кръг Г Ай ма3кс (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 17 4 3 10 31:64 15
10 Талант (София) 17 4 2 11 21:79 14
11 Младост 2015 (София) 18 3 0 15 22:148 9
12 Ай ма3кс (София) 19 0 1 18 5:78 1
- Левски (Чепинци) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ С 2 място
2021/2022 Трета лига 20 място
2020/2021 Трета лига 15 място
2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 2 място
2017/2018 А ОФГ С 2 място
2016/2017 А ОФГ С 3 място
2015/2016 А ОФГ С 2 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 5 място

Интернет страници