Обеля сити (кв.Обеля, София)

BGSupporters форум

Обеля сити (кв.Обеля, София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Г Житен (Житен) 3:4
03.09.2023 18:00 2 кръг Д Железница (Железница) 0:4
10.09.2023 17:00 3 кръг Г Левски (Чепинци) 1:2
17.09.2023 17:00 4 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:3
24.09.2023 17:00 5 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:2
01.10.2023 16:00 6 кръг Г София спорт (София) 2:0
08.10.2023 13:00 7 кръг Д Ферион (Кубратово) 3:0
15.10.2023 16:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 1:10
22.10.2023 16:00 9 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 4:4
28.10.2023 12:00 10 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
04.11.2023 14:00 11 кръг Д Сокол (Негован) 3:6
12.11.2023 15:00 12 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:10
18.11.2023 14:00 13 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:3
10.12.2023 14:00 14 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:3
03.12.2023 14:00 15 кръг Д Академик 1947 (София) 0:4
25.02.2024 16:00 16 кръг Д Житен (Житен) 5:1
03.03.2024 16:00 17 кръг Г Железница (Железница) 3:1
10.03.2024 16:00 18 кръг Д Левски (Чепинци) 2:0
17.03.2024 16:00 19 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:1
24.03.2024 16:00 20 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 9:0
31.03.2024 17:00 21 кръг Д София спорт (София) 2:6
11.04.2024 20:00 22 кръг Г Ферион (Кубратово) 1:2
14.04.2024 17:00 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
21.04.2024 17:00 24 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
28.04.2024 17:00 25 кръг Д Гранит (Владая) -:-
01.05.2024 18:00 26 кръг Г Сокол (Негован) -:-
12.05.2024 16:00 27 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
26.05.2024 18:00 29 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
02.06.2024 18:00 30 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Железница (Железница) 22 6 4 12 39:55 22
13 Въстаник 26 (Войнеговци) 22 6 2 14 36:66 20
14 Обеля сити (кв.Обеля, София) 22 6 3 13 47:69 18
15 Зенит (кв.Филиповци, София) 22 4 5 13 35:81 17
16 Банкя 2009 (Банкя) 22 4 2 16 47:83 14
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
20.08.2023 18:00 - Г Левски Раковски (София) 4:1
Област София (столица) / Финал
23.08.2023 18:00 - Г Национал (София) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
28.09.2023 16:00 - Г Казичене 1929 (Казичене) 3:0
Област София (столица) / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Г Национал (София) 2:8

Обеля сити (кв.Обеля, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:30 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:3
11.10.2023 16:00 2 кръг Г Младост 2015 (София) 15:1
16.09.2023 09:00 3 кръг Д Фортуна (Железница) 10:0
20.09.2023 15:00 4 кръг Г Ай ма3кс (София) 13:0
23.09.2023 09:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
30.09.2023 19:00 6 кръг Г Талант (София) 7:0
07.10.2023 11:00 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 14:1
14.10.2023 09:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица) 16:1
- 9 кръг
почива
04.11.2023 09:00 10 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 6:1
02.12.2023 09:00 11 кръг Г София спорт (София) 4:0
18.11.2023 09:00 12 кръг Д Средец 2016 (София) 10:0
03.12.2023 11:00 13 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:0
20.04.2024 11:00 14 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
11.04.2024 11:00 15 кръг Д Младост 2015 (София) 17:0
09.03.2024 09:00 16 кръг Г Фортуна (Железница) 4:2
16.03.2024 09:00 17 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:0
- 18 кръг
почива
30.03.2024 09:00 19 кръг Д Талант (София) 14:1
06.04.2024 09:00 20 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:1
13.04.2024 09:00 21 кръг Д Витоша (Бистрица) 3:0
- 22 кръг
почива
27.04.2024 09:00 23 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
01.05.2024 09:00 24 кръг Д София спорт (София) -:-
11.05.2024 09:00 25 кръг Г Средец 2016 (София) -:-
18.05.2024 09:00 26 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 17 16 1 0 128:13 49
2 Обеля сити (кв.Обеля, София) 17 16 0 1 145:11 48
3 София спорт (София) 18 14 0 4 107:24 42
4 Спартак 2015 (София) 18 12 1 5 65:46 37
5 Сокол (кв.Бенковски, София) 18 12 1 5 69:60 37

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ С 5 място
2021/2022 А ОФГ С 3 място
2020/2021 А ОФГ С 6 място
2019/2020 А ОФГ С 4 място
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници