Гранит (Владая)

BGSupporters форум

Гранит (Владая)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:2
03.09.2023 18:00 2 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:3
10.09.2023 17:00 3 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:0
17.09.2023 17:00 4 кръг Д Академик 1947 (София) 7:0
24.09.2023 17:00 5 кръг Г Житен (Житен) 2:0
01.10.2023 16:00 6 кръг Д Железница (Железница) 4:1
08.10.2023 16:00 7 кръг Г Левски (Чепинци) 3:2
15.10.2023 16:00 8 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
21.10.2023 14:00 9 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 5:0
28.10.2023 12:00 10 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:0
03.11.2023 19:00 11 кръг Г Ферион (Кубратово) 6:2
12.11.2023 15:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
19.11.2023 14:00 13 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 9:1
10.12.2023 14:00 14 кръг Г София спорт (София) 5:1
17.12.2023 14:00 15 кръг Д Сокол (Негован) 2:1
отложен 16 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
03.03.2024 16:00 17 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
10.03.2024 16:00 18 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
17.03.2024 16:00 19 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
24.03.2024 16:00 20 кръг Д Житен (Житен) -:-
31.03.2024 17:00 21 кръг Г Железница (Железница) -:-
07.04.2024 17:00 22 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
14.04.2024 17:00 23 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
21.04.2024 17:00 24 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
28.04.2024 17:00 25 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
01.05.2024 18:00 26 кръг Д Ферион (Кубратово) -:-
12.05.2024 18:00 27 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
26.05.2024 18:00 29 кръг Д София спорт (София) -:-
02.06.2024 18:00 30 кръг Г Сокол (Негован) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гранит (Владая) 15 14 1 0 58:15 43
2 Надежда (Доброславци) 15 12 1 2 60:16 37
3 Левски Раковски (София) 16 10 3 3 56:19 33
4 Житен (Житен) 16 9 3 4 36:34 30
5 Сокол (Негован) 16 9 2 5 50:29 29
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2023 10:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) 2:4
22.07.2023 10:00 - Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:2
26.07.2023 18:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2024 13:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 6:5
27.01.2024 14:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
31.01.2024 15:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 3:6
03.02.2024 12:30 - Д Оборище (Панагюрище) 1:3

Гранит (Владая)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 13:15 1 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 2:8
24.09.2023 09:00 2 кръг Д Левски Раковски II (София) 2:9
01.10.2023 13:15 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:6
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:5
- 6 кръг
почива
30.10.2023 14:40 7 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 1:15
06.11.2023 09:00 8 кръг Г Конкордия (София) 1:2
12.11.2023 14:40 9 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 0:0
19.11.2023 09:00 10 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) 0:6
17.03.2024 09:00 11 кръг Д Щурче (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Левски Раковски II (София) 9 2 3 4 27:26 9
8 Искър 1945 (Нови Искър) 9 3 0 6 10:25 9
9 Конкордия (София) 10 2 1 7 14:40 7
10 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 10 0 2 8 10:52 2
11 Гранит (Владая) 9 0 1 8 7:54 1

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Гранит (Владая)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Трета лига 22 място
2021/2022 Трета лига 9 място
2020/2021 Трета лига 16 място
2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 1 място
2017/2018 А ОФГ С 3 място
2016/2017 А ОФГ С 4 място
2015/2016 А ОФГ С 8 място
2014/2015 А ОФГ С 3 място
2012/2013 Б ОФГ С 3 място

Интернет страници