Ферион (Кубратово)

BGSupporters форум

Ферион (Кубратово)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Г Академик 1947 (София) 3:3
03.09.2023 11:00 2 кръг Д Житен (Житен) 0:2
10.09.2023 17:00 3 кръг Г Железница (Железница) 1:1
17.09.2023 17:00 4 кръг Д Левски (Чепинци) 1:0
24.09.2023 17:00 5 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:6
01.10.2023 16:00 6 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 5:0
08.10.2023 13:00 7 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:3
15.10.2023 17:00 8 кръг Г София спорт (София) 3:5
22.10.2023 17:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
09.11.2023 18:30 10 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 3:1
03.11.2023 19:00 11 кръг Д Гранит (Владая) 2:6
12.11.2023 15:00 12 кръг Г Сокол (Негован) 0:4
19.11.2023 17:00 13 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:6
10.12.2023 14:00 14 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:6
03.12.2023 14:00 15 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:1
25.02.2024 15:00 16 кръг Д Академик 1947 (София) 2:0
03.03.2024 16:00 17 кръг Г Житен (Житен) 1:1
10.03.2024 16:00 18 кръг Д Железница (Железница) 1:0
отложен 19 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
24.03.2024 16:00 20 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:1
31.03.2024 17:00 21 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 2:5
11.04.2024 20:00 22 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:1
14.04.2024 17:00 23 кръг Д София спорт (София) -:-
21.04.2024 17:00 24 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
28.04.2024 17:00 25 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
01.05.2024 18:00 26 кръг Г Гранит (Владая) -:-
12.05.2024 18:00 27 кръг Д Сокол (Негован) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
26.05.2024 18:00 29 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
02.06.2024 18:00 30 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Академик 1947 (София) 22 8 1 13 31:54 25
10 Левски (Чепинци) 21 7 3 11 33:58 24
11 Ферион (Кубратово) 21 6 5 10 32:54 23
12 Железница (Железница) 22 6 4 12 39:55 22
13 Въстаник 26 (Войнеговци) 22 6 2 14 36:66 20
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2023 19:00 - Д Оборище (Панагюрище) 2:2

Ферион (Кубратово)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 17:00 1 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:3
02.09.2023 17:00 2 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:3
08.09.2023 17:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
16.09.2023 19:30 4 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 1:2
26.09.2023 18:00 5 кръг Д София спорт (София) 1:1
29.09.2023 13:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
07.10.2023 16:00 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
14.10.2023 11:00 8 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 7:2
- 9 кръг
почива
14.11.2023 14:00 10 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
31.10.2023 15:00 11 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 0:1
16.11.2023 16:00 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:4
25.11.2023 14:00 13 кръг Г Победа 1945 (София) 1:11
27.02.2024 14:00 14 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:2
02.03.2024 15:00 15 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:5
14.03.2024 14:00 16 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
21.03.2024 17:00 17 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 2:1
23.03.2024 16:00 18 кръг Г София спорт (София) 1:4
29.03.2024 11:00 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
06.04.2024 11:00 20 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
13.04.2024 17:00 21 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
- 22 кръг
почива
21.04.2024 11:00 23 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
27.04.2024 17:00 24 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
12.05.2024 11:00 25 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
18.05.2024 18:00 26 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 София спорт (София) 18 6 5 7 35:58 23
9 ОФК София 1992 (София) 19 7 1 11 41:43 22
10 Ферион (Кубратово) 20 6 1 13 33:53 19
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 2 1 15 14:81 7
12 Сокол (кв.Бенковски, София) 20 1 3 16 7:101 6

Ферион (Кубратово)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 2
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2023 17:00 1 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:9
09.09.2023 11:00 2 кръг Г Конкордия (София) 20:2
16.09.2023 09:00 3 кръг Д ФК Ботев (София) 2:1
23.09.2023 11:00 4 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:6
30.09.2023 17:00 5 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:5
07.10.2023 09:00 6 кръг Д Сердика (София) 0:4
15.10.2023 10:00 7 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:3
21.10.2023 09:00 8 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:10
04.11.2023 11:00 9 кръг Д Конкордия (София) 8:1
11.11.2023 11:00 10 кръг Г ФК Ботев (София) 0:4
18.11.2023 11:00 11 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
09.03.2024 17:00 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:5
16.03.2024 15:00 13 кръг Г Сердика (София) 6:0
23.03.2024 09:00 14 кръг Д ОФК София 1992 (София) 1:1
30.03.2024 11:00 15 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 3:0
06.04.2024 17:00 16 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:11
13.04.2024 11:00 17 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:0
20.04.2024 15:00 18 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
27.04.2024 11:00 19 кръг Д ФК Ботев (София) -:-
11.05.2024 11:00 20 кръг Г Конкордия (София) -:-
18.05.2024 11:00 21 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Сердика (София) 17 7 4 6 66:49 25
5 Искър 1945 (Нови Искър) 17 7 2 8 60:66 23
6 Ферион (Кубратово) 17 6 1 10 47:65 19
7 ФК Ботев (София) 17 5 3 9 60:61 18
8 Конкордия (София) 17 0 0 17 14:213 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници