Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 2:3
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:0
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:2
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 4:2
17.09.2017 17:00 7 кръг Г Левски (Карлово) 3:4
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) 2:1
30.09.2017 14:30 9 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:2
11.10.2017 16:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 2:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
18.11.2017 14:30 16 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Левски (Карлово) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Сокол (Марково) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
19.05.2018 32 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
26.05.2018 33 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор (Раднево) 11 7 1 3 28:15 22
4 Левски (Карлово) 11 7 0 4 25:16 21
5 Борислав 2009 (Първомай) 11 7 0 4 22:16 21
6 Карнобат (Карнобат) 11 7 0 4 24:13 21
7 Сокол (Марково) 11 6 1 4 26:16 19
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2017 18:00 - Г Марица 2003 (Маноле) 3:1
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2017 18:00 - Д Сокол (Марково) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
18.10.2017 16:30 - Г Раковски (Раковски) 4:1
Област Пловдив / Втори кръг
25.10.2017 16:00 - Д Вихър (Строево) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2017 18:00 - Д Атлетик (Куклен) 2:2
12.07.2017 18:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1
19.07.2017 18:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
22.07.2017 18:30 - Д Сокол (Марково) 3:2
26.07.2017 18:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 5:0
29.07.2017 18:00 - Д Гигант (Съединение) 3:2
04.08.2017 18:30 - Д Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 4:0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 9.599 65
октомври 2016 9.550 57
септември 2016 13.106 46
август 2016 8.875 63
май 2016 7.300 67
април 2016 8.844 57
март 2016 8.076 62
ноември 2015 6.035 78
октомври 2015 6.776 69
август 2015 3.988 82
всички

Интернет страници