Черно море (Варна)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е на 18 февруари 1945 г. - след обединение на спортните клубове Тича (1914 г., до 21 януари 1919 г. - Река Тича) и Владислав (1 май 1921 г.).

Имена: ТВ 45 (от 1945 до 1947 г.), ТВП (от 1947 г. - след обединение с Приморец), Ботев (от 1948 до 1949 г.), Ботев при ВМС (от 1949 до 1950 г.), ВМС (от 1950 до 1955 г.), СКНА (от 1956 до 1957 г.), АСК Ботев (от 1957 до 1959 г.), АСК Черно море (от 1959 г. - след обединение с Черно море, физкултурно дружество създадено през 1957 г., след периода на доброволните спортни организации), Черно море (от 1964 до 1969 г.), ФСФД Черно море (от 1969 г. - след обединение с Академик). През 1985 г. на основата на едноименното флотско-студентско физкултурно дружество се образува футболен клуб Черно море, който започва да се развива самостоятелно.

Клубни цветове: зелен, бял и син.

Прозвище: “моряците”.

Адрес: Варна 9010, ул. ”Никола Вапцаров” 9, ст. ”Тича”.
Телефон: (+359 52) 302243.
E-mail: pfk_chernomore@abv.bg.

Клубни върхове:
седмо място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
трето място в “А” група: 1953 (като ВМС) и 2008/09 г.
носител на Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2014/15 г.
финалист в турнира за Купата на Съветската армия (като второстепенен турнир): 1984/85 (като ФСФД Черно море) и 1987/88 г.
първи кръг в турнира за Купата на УЕФА: 2008/09 г.

Черно море (Варна)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
31.07.2016 21:15 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1 Диема спорт 2
08.08.2016 20:00 2 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0 Диема спорт
14.08.2016 19:00 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:2 Диема спорт 2
19.08.2016 21:15 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 Диема спорт 2
27.08.2016 17:00 5 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3 Диема
09.09.2016 21:15 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 Диема спорт 2
18.09.2016 19:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт 2
25.09.2016 21:15 8 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0 Диема спорт 2
30.09.2016 20:00 9 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт 2
14.10.2016 17:30 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1 Диема
22.10.2016 15:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:2 Диема спорт
30.10.2016 20:00 12 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:1 Диема спорт 2
04.11.2016 17:30 13 кръг Г Левски (София) 0:1 Диема спорт 2
18.11.2016 17:30 14 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0 Диема спорт 2
26.11.2016 13:00 15 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
29.11.2016 15:00 16 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1 Диема спорт
02.12.2016 17:30 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт 2
11.12.2016 17:30 18 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0 Диема спорт 2
14.12.2016 15:15 19 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 Диема спорт
19.02.2017 12:30 20 кръг Д ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт 2
26.02.2017 12:30 21 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2 Диема спорт 2
02.03.2017 15:00 22 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
05.03.2017 15:00 23 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:0 Диема спорт 2
11.03.2017 15:00 24 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1 Диема спорт
19.03.2017 15:00 25 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:1 Диема спорт 2
01.04.2017 17:30 26 кръг Д Левски (София) 1:0 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 26 21 4 1 69:19 67
2 Левски (София) 26 15 6 5 38:17 51
3 ЦСКА (София) 26 13 7 6 35:16 46
4 Черно море (Варна) 26 12 7 7 30:24 43
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 26 10 9 7 35:30 39
6 Дунав 2010 (Русе) 26 10 8 8 32:31 38
7 Ботев (Пловдив) 26 10 5 11 36:42 35
8 Берое (Стара Загора) 26 10 5 11 27:28 35
Втора фаза / Първа шестица
08.04.2017 20:00 27 кръг Г ЦСКА (София) 1:3 Диема спорт
15.04.2017 16:30 28 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1 Диема спорт
23.04.2017 17:45 29 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2 Диема
01.05.2017 20:00 30 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
06.05.2017 31 кръг Д Левски (София) -:-
13.05.2017 32 кръг Д ЦСКА (София) -:-
17.05.2017 33 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
20.05.2017 34 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
27.05.2017 35 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
31.05.2017 36 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 29 21 6 2 70:21 69
2 Левски (София) 29 16 8 5 44:18 56
3 ЦСКА (София) 29 15 8 6 41:19 53
4 Черно море (Варна) 29 13 7 9 34:30 46
5 Дунав 2010 (Русе) 29 12 9 8 35:32 45
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 29 10 9 10 38:40 39
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 - Г Розова долина (Казанлък) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
26.10.2016 19:00 - Г Левски (София) 3:2 Диема спорт
Трети кръг (1/4 финали)
05.04.2017 17:30 - Г Литекс (Ловеч) 1:1 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2016 18:00 - Г Несебър (Несебър) 1:1
07.07.2016 19:00 - Г Левски (София) 0:1
10.07.2016 10:30 - Г Септември (София) 3:1
13.07.2016 18:30 - Г Банско (Банско) 3:0
16.07.2016 10:30 - Г Оборище (Панагюрище) 1:0
23.07.2016 18:30 - Д Черноморец (Балчик) 2:1
01.09.2016 17:00 - Д Ал-Мархия (Доха, Катар, 2) 2:3
07.10.2016 16:00 - Д Несебър (Несебър) 5:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2017 15:00 - Г Алмопос (Съботско/Аридеа, Гърция, 3) 3:0
25.01.2017 15:30 - Г Кардия (Кардия, Гърция, 3) 6:0
29.01.2017 15:15 - Г Агротикос Астерас II (Солун, Гър) 10:0
08.02.2017 13:15 - Г Несебър (Несебър) 1:4
21.02.2017 14:30 - Д Калиакра (Каварна) 3:0

Черно море (Варна)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 18:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
23.07.2016 18:00 - Г Калиакра (Каварна) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.01.2017 13:00 - Д Черноморец (Балчик) 0:6
14.02.2017 13:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:2
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 17:00 1 кръг Д Левски (София) 3:5
20.08.2016 17:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:5
25.08.2016 17:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 5:1
28.09.2016 16:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
09.09.2016 16:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
18.09.2016 16:00 6 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 2:1
24.09.2016 16:00 7 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:0
01.10.2016 15:30 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 6:0
05.10.2016 15:30 9 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
15.10.2016 15:30 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0
22.10.2016 15:00 11 кръг Г Септември (София) 0:1
02.11.2016 14:00 12 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
14.11.2016 14:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
27.11.2016 14:00 14 кръг Д Ботев (Враца) 5:2
11.12.2016 13:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
05.03.2017 14:30 16 кръг Г Левски (София) 0:5
12.03.2017 14:30 17 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:3
18.03.2017 14:30 18 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:5
23.03.2017 14:30 19 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
01.04.2017 15:30 20 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
07.04.2017 15:30 21 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:0
23.04.2017 15:30 22 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:0
26.04.2017 15:30 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
30.04.2017 16:00 24 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
03.05.2017 25 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
06.05.2017 26 кръг Д Септември (София) -:-
13.05.2017 27 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
20.05.2017 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
27.05.2017 29 кръг Г Ботев (Враца) -:-
03.06.2017 30 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 20 15 0 5 61:24 45
5 Лудогорец 1945 (Разград) 20 12 3 5 43:15 39
6 Левски (София) 21 13 0 8 57:22 39
7 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 10 4 8 41:19 34
8 Черно море (Варна) 22 9 4 9 44:45 31
9 Берое (Стара Загора) 22 8 6 8 38:29 30
10 Пирин (Благоевград) 22 9 1 12 29:57 28
11 Дунав 2010 (Русе) 22 8 4 10 27:39 28

Черно море (Варна)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 11:00 1-ви мач Г ЦСКА (София) 2:2
19.11.2016 11:00 реванш Д ЦСКА (София) 2:0
1/4 финали
01.12.2016 13:00 1-ви мач Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
15.12.2016 13:00 реванш Д Дунав 2010 (Русе) 4:0
1/2 финали
09.03.2017 11:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 1:1
15.03.2017 11:00 реванш Г Ботев (Пловдив) 2:0
Финал
12.04.2017 16:00 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3

Черно море (Варна)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2016 10:30 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:0
27.08.2016 10:30 2 кръг Г Левски (София) 4:2
04.09.2016 10:30 3 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 4:0
10.09.2016 10:30 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 7:0
17.09.2016 10:30 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
25.09.2016 10:30 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1
02.10.2016 15:30 7 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 12:0
08.10.2016 15:30 8 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
16.10.2016 11:00 9 кръг Д Септември (София) 0:1
22.10.2016 11:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
03.11.2016 11:00 11 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:0
09.11.2016 11:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
14.11.2016 11:00 13 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:0
24.11.2016 11:00 14 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:1
08.12.2016 13:00 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
25.02.2017 11:00 16 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
04.03.2017 11:00 17 кръг Д Левски (София) 3:1
12.03.2017 11:00 18 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
18.03.2017 10:30 19 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 6:1
23.03.2017 10:30 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:0
01.04.2017 10:30 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
08.04.2017 15:30 22 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 2:0
22.04.2017 11:00 23 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
26.04.2017 11:00 24 кръг Г Септември (София) -:-
01.05.2017 11:00 25 кръг Д ЦСКА (София) -:-
06.05.2017 26 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
13.05.2017 27 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
20.05.2017 28 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
27.05.2017 29 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
03.06.2017 30 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 23 19 4 0 68:5 61
2 Септември (София) 22 17 3 2 36:12 54
3 Черно море (Варна) 23 16 3 4 63:15 51
4 ЦСКА (София) 23 15 3 5 62:19 48
5 Славия 1913 (София) 23 13 3 7 49:26 42
6 Ботев (Пловдив) 22 12 3 7 51:31 39
7 Берое (Стара Загора) 23 10 6 7 41:29 36
8 Левски (София) 23 10 2 11 47:32 32

Черно море (Варна)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 11:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 0:6
18.11.2016 11:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 1:1
ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:00 1 кръг Д Атлетик (Провадия) 12:0
16.09.2016 10:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:0
22.09.2016 10:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 9:0
25.09.2016 10:00 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 17:0
02.10.2016 10:00 5 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
09.10.2016 10:00 6 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 5:0
16.10.2016 10:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 4:3
- 8 кръг
почива
07.12.2016 10:00 9 кръг Г Хитрино (Хитрино) 6:0
04.11.2016 10:00 10 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 7:0
11.11.2016 10:00 11 кръг Г Интер (Добрич) 3:0
23.11.2016 10:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:0
27.11.2016 10:00 13 кръг Г Варненчик (Варна) 5:0
03.12.2016 10:00 14 кръг Д Калиакра (Каварна) 9:0
11.12.2016 10:00 15 кръг Г Ботев (Нови пазар) 7:0
26.02.2017 10:00 16 кръг Г Атлетик (Провадия) 11:0
05.03.2017 10:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
12.03.2017 10:00 18 кръг Г Волов (Шумен) 4:4
19.03.2017 10:00 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) 7:0
27.03.2017 10:00 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 8:2
02.04.2017 10:00 21 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 3:0
09.04.2017 10:00 22 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 5:0
- 23 кръг
почива
13.04.2017 10:00 24 кръг Д Хитрино (Хитрино) 7:0
23.04.2017 15:00 25 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
30.04.2017 10:00 26 кръг Д Интер (Добрич) -:-
07.05.2017 10:00 27 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.05.2017 10:00 28 кръг Д Варненчик (Варна) -:-
21.05.2017 10:00 29 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
28.05.2017 10:00 30 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 22 21 1 0 138:9 64
2 Лудогорец 1945 (Разград) 19 16 2 1 94:7 50
3 Дунав 2010 (Русе) 22 15 2 5 84:34 47
4 Доростол 2013 (Силистра) 23 14 3 6 66:32 45
5 Волов (Шумен) 23 13 3 7 70:43 42
6 Светкавица Търговище (Търговище) 22 12 3 7 53:27 39
7 Интер (Добрич) 22 12 3 7 62:23 39
8 Спартак 1918 II (Варна) 23 11 5 7 61:53 38

Черно море (Варна)

Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 14:00 1 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 10:1
22.09.2016 10:00 2 кръг Д ФК Спартак (Варна) 7:0
- 3 кръг
почива
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Аристон (Русе) 6:1
08.10.2016 14:00 5 кръг Г Юнак (Варна) 7:1
15.10.2016 14:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
22.10.2016 14:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:1
29.10.2016 12:00 8 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1
07.11.2016 14:00 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:0
11.03.2017 14:00 10 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 6:0
18.03.2017 14:00 11 кръг Г ФК Спартак (Варна) 5:0
- 12 кръг
почива
01.04.2017 14:00 13 кръг Г Аристон (Русе) 2:0
08.04.2017 14:00 14 кръг Д Юнак (Варна) 3:0
26.04.2017 11:00 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
22.04.2017 12:30 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 5:1
29.04.2017 14:00 17 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
06.05.2017 14:00 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 14 13 0 1 91:8 39
2 Дунав 2010 (Русе) 14 13 0 1 43:2 39
3 Черно море (Варна) 13 11 0 2 61:9 33
4 Спартак 1918 (Варна) 14 8 0 6 31:27 24
5 Добруджа 1919 (Добрич) 14 7 0 7 38:37 21
6 Шумен 2007 (Шумен) 14 5 0 9 23:54 15
7 Аристон (Русе) 14 4 0 10 21:49 12
8 ФК Спартак (Варна) 15 2 0 13 10:52 6

Черно море (Варна)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
30.10.2016 10:00 1-ви мач Д Миньор (Перник) 3:1
20.11.2016 11:00 реванш Г Миньор (Перник) 2:1
1/4 финали
30.11.2016 13:00 1-ви мач Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:3
13.12.2016 13:00 реванш Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
1/2 финали
07.03.2017 11:00 1-ви мач Г Левски (София) 1:7
16.03.2017 11:00 реванш Д Левски (София) 2:4
Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 11:30 1 кръг Д Атлетик (Провадия) 4:1
17.09.2016 11:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 9:0
22.09.2016 11:30 3 кръг Д Волов (Шумен) 8:0
25.09.2016 11:30 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:1
02.10.2016 11:30 5 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
09.10.2016 11:30 6 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 2:0
16.10.2016 11:30 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:2
- 8 кръг
почива
07.12.2016 11:30 9 кръг Г Хитрино (Хитрино) 10:1
04.11.2016 11:30 10 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 13:0
11.11.2016 11:30 11 кръг Г Интер (Добрич) 0:2
23.11.2016 11:30 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
27.11.2016 11:30 13 кръг Г Варненчик (Варна) 2:0
03.12.2016 11:30 14 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:3
11.12.2016 11:30 15 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
26.02.2017 11:30 16 кръг Г Атлетик (Провадия) 4:1
05.03.2017 11:30 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
12.03.2017 11:30 18 кръг Г Волов (Шумен) 5:2
19.03.2017 11:30 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) 5:3
27.03.2017 11:30 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
02.04.2017 11:30 21 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 2:1
09.04.2017 11:30 22 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 4:2
- 23 кръг
почива
13.04.2017 11:30 24 кръг Д Хитрино (Хитрино) 10:1
23.04.2017 16:30 25 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
30.04.2017 11:30 26 кръг Д Интер (Добрич) -:-
07.05.2017 11:30 27 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
14.05.2017 11:30 28 кръг Д Варненчик (Варна) -:-
21.05.2017 11:30 29 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
28.05.2017 11:30 30 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 19 19 0 0 102:7 57
2 Черно море (Варна) 22 18 2 2 100:25 56
3 Доростол 2013 (Силистра) 23 16 1 6 67:23 49
4 Интер (Добрич) 22 15 3 4 74:33 48
5 Светкавица Търговище (Търговище) 22 13 2 7 56:41 41
6 Септември 98 (Тервел) 22 11 2 9 82:54 35
7 Дунав 2010 (Русе) 22 10 3 9 48:35 33
8 Калиакра (Каварна) 21 9 5 7 64:43 32

Черно море (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 8:0
- 2 кръг
почива
24.09.2016 10:30 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 6:0
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Черноморец (Балчик) 11:0
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 7:0
16.10.2016 10:30 6 кръг Г Аристон (Русе) 5:1
22.10.2016 10:30 7 кръг Д Волов (Шумен) 3:0
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 7:0
07.11.2016 10:30 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
14.11.2016 10:30 10 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:0
19.11.2016 14:00 11 кръг Д Аксаково (Аксаково) 15:0
26.11.2016 10:30 12 кръг Г ФК Спартак (Варна) 2:2
04.12.2016 10:30 13 кръг Д Черно море II (Варна) 4:3
11.03.2017 12:00 14 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 8:0
- 15 кръг
почива
25.03.2017 10:30 16 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 5:0
02.04.2017 10:30 17 кръг Д Черноморец (Балчик) 16:0
08.04.2017 10:30 18 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 5:0
12.04.2017 10:30 19 кръг Д Аристон (Русе) 4:1
15.04.2017 10:30 20 кръг Г Волов (Шумен) 7:0
22.04.2017 14:00 21 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
29.04.2017 10:30 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
06.05.2017 10:30 23 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
13.05.2017 10:30 24 кръг Г Аксаково (Аксаково) -:-
20.05.2017 10:30 25 кръг Д ФК Спартак (Варна) -:-
27.05.2017 10:30 26 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 18 16 2 0 118:8 50
2 Лудогорец 1945 (Разград) 17 15 2 0 97:7 47
3 Аристон (Русе) 18 13 1 4 77:19 40
4 Добруджа 1919 (Добрич) 17 10 2 5 53:25 32
5 ФК Спартак (Варна) 18 9 4 5 49:31 31
6 Доростол 2013 (Силистра) 18 9 3 6 29:32 30
7 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 17 9 1 7 41:38 28
8 Дунав 2010 (Русе) 19 8 3 8 50:40 27

Черно море II (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 14:30 1 кръг Г Волов (Шумен) 3:0
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
- 4 кръг
почива
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:7
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
22.10.2016 10:30 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 7:0
07.11.2016 10:30 9 кръг Г Аксаково (Аксаково) 8:0
14.11.2016 14:00 10 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:0
19.11.2016 14:00 11 кръг Г ФК Спартак (Варна) 0:4
26.11.2016 11:30 12 кръг Д Аристон (Русе) 0:5
04.12.2016 10:30 13 кръг Г Черно море (Варна) 3:4
11.03.2017 10:30 14 кръг Д Волов (Шумен) 4:0
18.03.2017 10:30 15 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:1
25.03.2017 10:30 16 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:3
- 17 кръг
почива
08.04.2017 10:30 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
13.04.2017 10:30 19 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
отложен 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
22.04.2017 10:30 21 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
29.04.2017 10:30 22 кръг Д Аксаково (Аксаково) -:-
06.05.2017 10:30 23 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) -:-
13.05.2017 10:30 24 кръг Д ФК Спартак (Варна) -:-
20.05.2017 10:30 25 кръг Г Аристон (Русе) -:-
27.05.2017 10:30 26 кръг Д Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ФК Спартак (Варна) 18 9 4 5 49:31 31
6 Доростол 2013 (Силистра) 18 9 3 6 29:32 30
7 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 17 9 1 7 41:38 28
8 Дунав 2010 (Русе) 19 8 3 8 50:40 27
9 Черно море II (Варна) 17 4 4 9 31:41 16
10 Светкавица Търговище (Търговище) 18 4 2 12 45:57 14
11 Волов (Шумен) 19 4 1 14 15:76 13
12 Аксаково (Аксаково) 18 1 1 16 10:108 4


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:52 сезона
"Б" група:15 сезона

Последните 10 сезона

2015/2016 "А" група 6 място
2014/2015 "А" група 8 място
2013/2014 "А" група 6 място
2012/2013 "А" група 10 място
2011/2012 "А" група 7 място
2010/2011 "А" група 6 място
2009/2010 "А" група 7 място
2008/2009 "А" група 3 място
2007/2008 "А" група 5 място
2006/2007 "А" група 6 място

Месечна ранглиста

Интернет страници