Кубрат 2016 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2016 (Кубрат)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:0
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:4
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
13.09.2020 17:00 5 кръг Д Дунав (Русе) 0:1
19.09.2020 17:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:0
26.09.2020 16:00 7 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:2
04.10.2020 16:00 8 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:2
10.10.2020 16:00 9 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:7
18.10.2020 16:00 10 кръг Д Интер (Добрич) 2:0
24.10.2020 15:00 11 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:3
01.11.2020 14:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
07.11.2020 14:00 13 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
15.11.2020 14:00 14 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
22.11.2020 14:00 15 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 16 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 17 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 21 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 22 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 23 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 24 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 25 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 26 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 27 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 28 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 29 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 30 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев (Нови пазар) 10 3 3 4 11:21 12
11 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 10 3 1 6 14:27 10
12 Кубрат 2016 (Кубрат) 10 2 2 6 9:19 8
13 Доростол-Светкавица (Силистра) 10 2 1 7 9:22 7
14 Тополи 2010 (Тополи) 11 2 1 8 9:27 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Разград / Първи кръг
06.09.2020 17:00 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2020 18:30 - Д Левски 96 (Главиница) 2:0
05.07.2020 18:30 - Д Ураган (Гецово) -:-
12.07.2020 18:30 - Д Вълци (Владимировци) -:-

Кубрат 2016 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 11:30 1 кръг Г Локомотив (Русе) 2:4
- 2 кръг
почива
10.10.2020 11:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
17.10.2020 11:30 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
24.10.2020 11:30 5 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
31.10.2020 11:30 6 кръг Г Бенковски (Бяла) анл.
07.11.2020 11:30 7 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 8 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 12 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноломец 1919 (Попово) 2 1 0 1 6:8 3
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 3 1 0 2 6:9 3
5 Дунав 2009 (Сливо поле) 1 0 0 1 0:3 0
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 2 0 0 2 3:7 0
- Бенковски (Бяла) - 0 0 0 0:0 -

Кубрат 2016 (Кубрат)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Г Локомотив (Русе) 2:2
- 2 кръг
почива
10.10.2020 10:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
17.10.2020 10:00 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
24.10.2020 10:00 5 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
31.10.2020 10:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
07.11.2020 10:00 7 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 8 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 12 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 14 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Русе) 3 1 1 1 5:7 4
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 3 1 0 2 6:11 3
5 Дунав 2009 (Сливо поле) 2 1 0 1 2:6 3
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 2 0 1 1 2:5 1
7 Бенковски (Бяла) 2 0 0 2 3:5 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 9 място
2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 10 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 4 място
2012/2013 "В" група 4 място
2011/2012 А ОФГ РЗ 1 място
2010/2011 "В" група не завършва

Месечна ранглиста

Интернет страници