Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
8 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18 и 2018/19 г.
два пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 и 2013/14 г.
три пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13, 2014/15 и 2018/19 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
13.07.2019 21:00 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0 Диема спорт
20.07.2019 21:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 4:2 Диема спорт
29.07.2019 21:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 Диема спорт
04.08.2019 21:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 Диема спорт
11.08.2019 20:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:0 Диема спорт
18.08.2019 20:30 6 кръг Г Черно море (Варна) 2:1 Диема спорт
25.08.2019 20:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) -:- Диема спорт
01.09.2019 20:30 8 кръг Г Ботев (Враца) -:- Диема спорт
14.09.2019 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
21.09.2019 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
28.09.2019 11 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
05.10.2019 12 кръг Д Левски (София) -:-
19.10.2019 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
26.10.2019 14 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
02.11.2019 15 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
09.11.2019 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
23.11.2019 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
30.11.2019 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
07.12.2019 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
14.12.2019 20 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
15.02.2020 21 кръг Д Ботев (Враца) -:-
22.02.2020 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
29.02.2020 23 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
04.03.2020 24 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
07.03.2020 25 кръг Г Левски (София) -:-
14.03.2020 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 6 4 2 0 11:4 14
2 Левски (София) 6 4 1 1 14:5 13
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 6 4 1 1 17:10 13
4 Берое (Стара Загора) 6 4 0 2 13:9 12
5 ЦСКА (София) 6 3 2 1 9:8 11
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
03.07.2019 20:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 Диема спорт
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
10.07.2019 21:00 1-ви мач Г Ференцварош (Будапеща, Унгария, 1) 1:2 Диема спорт
17.07.2019 20:30 реванш Д Ференцварош (Будапеща, Унгария, 1) 2:3 Диема спорт
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
25.07.2019 22:00 1-ви мач Г Валур (Рейкявик, Исландия, 1) 1:1 Диема спорт
01.08.2019 20:30 реванш Д Валур (Рейкявик, Исландия, 1) 4:0 Диема спорт 2
Трети квалификационен кръг
08.08.2019 20:30 1-ви мач Д Дъ Ню Сейнтс (Осуестри, Уел, 1) 5:0 Диема спорт
15.08.2019 20:30 реванш Г Дъ Ню Сейнтс (Осуестри, Уел, 1) 4:0 Диема спорт
Плейофи
22.08.2019 20:30 1-ви мач Д Марибор (Марибор, Словения, 1) -:- Диема спорт
29.08.2019 21:15 реванш Г Марибор (Марибор, Словения, 1) -:- Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.06.2019 10:30 - Д Надежда (Доброславци) 12:1
19.06.2019 18:30 - Г Триглав (Кран, Словения, 1) 4:0 Диема спорт
22.06.2019 19:00 - Д Карабах (Агдам, Азербайджан, 1) 2:0 Диема спорт
26.06.2019 18:00 - Д Шахтьор (Донецк, Украйна, 1) 0:3 Диема спорт
27.06.2019 19:00 - Д Ботошани (Ботошани, Румъния, 1) 2:1 Диема спорт

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2019 19:30 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:2
27.07.2019 18:30 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
05.08.2019 19:30 3 кръг Д Спартак (Плевен) 2:0
12.08.2019 18:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:0
19.08.2019 19:30 5 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0
24.08.2019 18:00 6 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
30.08.2019 19:30 7 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
14.09.2019 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
21.09.2019 9 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
28.09.2019 10 кръг Г Септември (София) -:-
05.10.2019 11 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
19.10.2019 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
26.10.2019 13 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
02.11.2019 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
09.11.2019 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
23.11.2019 16 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
30.11.2019 17 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
07.12.2019 18 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
15.02.2020 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
22.02.2020 20 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
29.02.2020 21 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
04.03.2020 22 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
07.03.2020 23 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
14.03.2020 24 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
21.03.2020 25 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 26 кръг
почива
11.04.2020 27 кръг Д Септември (София) -:-
18.04.2020 28 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
25.04.2020 29 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
02.05.2020 30 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
09.05.2020 31 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
13.05.2020 32 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
16.05.2020 33 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
23.05.2020 34 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Нефтохимик 1962 (Бургас) 5 3 0 2 12:6 9
7 Монтана 1921 (Монтана) 5 2 2 1 8:5 8
8 Лудогорец 1945 II (Разград) 5 2 2 1 6:4 8
9 Литекс (Ловеч) 4 2 0 2 10:6 6
10 Ботев (Гълъбово) 5 1 3 1 5:7 6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.06.2019 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
06.07.2019 10:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
11.07.2019 18:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
14.07.2019 11:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
14.07.2019 18:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:1

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
14.08.2019 18:00 2 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 2:1
22.08.2019 18:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
29.08.2019 18:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
07.09.2019 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
14.09.2019 6 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
21.09.2019 7 кръг Д Септември (София) -:-
28.09.2019 8 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
03.10.2019 9 кръг Д Черно море (Варна) -:-
19.10.2019 10 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
26.10.2019 11 кръг Г ЦСКА (София) -:-
02.11.2019 12 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
23.11.2019 13 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
30.11.2019 14 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
07.12.2019 15 кръг Г Левски (София) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
07.03.2020 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
11.03.2020 19 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
21.03.2020 21 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
04.04.2020 22 кръг Г Септември (София) -:-
11.04.2020 23 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
16.04.2020 24 кръг Г Черно море (Варна) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
02.05.2020 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Царско село 2015 (София) 2 1 0 1 2:4 3
8 ЦСКА (София) 2 1 0 1 10:2 3
9 Лудогорец 1945 (Разград) 2 1 0 1 2:2 3
10 Септември (София) 2 1 0 1 9:2 3
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 2 0 1 1 2:4 1

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 12:00 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
28.08.2019 12:00 2 кръг Д ЦСКА (София) -:-
11.09.2019 3 кръг Г Септември (София) -:-
14.09.2019 4 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
18.09.2019 5 кръг Г Национал (София) -:-
21.09.2019 6 кръг Д Сокол (Марково) -:-
28.09.2019 7 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
05.10.2019 8 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
12.10.2019 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
26.10.2019 10 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
02.11.2019 11 кръг Г Левски (София) -:-
09.11.2019 12 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
16.11.2019 13 кръг Г Черно море (Варна) -:-
23.11.2019 14 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
29.02.2020 17 кръг Г ЦСКА (София) -:-
04.03.2020 18 кръг Д Септември (София) -:-
07.03.2020 19 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
14.03.2020 20 кръг Д Национал (София) -:-
18.03.2020 21 кръг Г Сокол (Марково) -:-
21.03.2020 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Левски (София) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Черно море (Варна) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
1 Лудогорец 1945 (Разград) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 10:00 1 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
28.08.2019 10:00 2 кръг Д ЦСКА (София) -:-
11.09.2019 3 кръг Г Септември (София) -:-
14.09.2019 4 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
18.09.2019 5 кръг Г Национал (София) -:-
21.09.2019 6 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
28.09.2019 7 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
05.10.2019 8 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
12.10.2019 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
26.10.2019 10 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
02.11.2019 11 кръг Г Левски (София) -:-
09.11.2019 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
16.11.2019 13 кръг Г Черно море (Варна) -:-
23.11.2019 14 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
29.02.2020 17 кръг Г ЦСКА (София) -:-
04.03.2020 18 кръг Д Септември (София) -:-
07.03.2020 19 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
14.03.2020 20 кръг Д Национал (София) -:-
18.03.2020 21 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
21.03.2020 22 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
04.04.2020 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
16.04.2020 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
25.04.2020 25 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
02.05.2020 26 кръг Д Левски (София) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Черно море (Варна) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) - 0 0 0 -:- 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - 0 0 0 -:- 0
1 Лудогорец 1945 (Разград) - 0 0 0 -:- 0
1 Национал (София) - 0 0 0 -:- 0
1 Септември (София) - 0 0 0 -:- 0


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:08 сезона
"Б" група:23 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Първа лига 1 място
2017/2018 Първа лига 1 място
2016/2017 Първа лига 1 място
2015/2016 "А" група 1 място
2014/2015 "А" група 1 място
2013/2014 "А" група 1 място
2012/2013 "А" група 1 място
2011/2012 "А" група 1 място
2010/2011 "Б" група 1 място
2009/2010 "В" група 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 76.926 2
април 2019 56.451 5
март 2019 55.031 5
ноември 2018 74.642 1
октомври 2018 74.106 1
септември 2018 59.318 2
май 2018 54.566 6
април 2018 108.409 1
март 2018 90.473 1
ноември 2017 65.545 3
октомври 2017 59.008 4
септември 2017 66.244 4
август 2017 79.310 1
май 2017 59.627 5
април 2017 56.040 7
март 2017 75.050 1
ноември 2016 71.508 2
октомври 2016 78.509 1
септември 2016 80.280 1
август 2016 53.021 6
май 2016 42.557 5
април 2016 66.150 3
март 2016 88.604 1
ноември 2015 58.278 4
октомври 2015 52.194 5
август 2015 61.068 1
май 2015 63.723 3
април 2015 63.270 5
март 2015 63.435 3
декември 2014 89.445 1
октомври 2014 50.884 6
септември 2014 59.665 2
май 2014 98.872 1
април 2014 48.525 6
март 2014 69.435 1
декември 2013 44.902 8
ноември 2013 76.988 1
септември 2013 39.716 11
август 2013 60.126 3
май 2013 51.550 3
април 2013 59.532 3
март 2013 47.786 6
ноември 2012 84.568 1
октомври 2012 33.924 15
септември 2012 73.415 1
май 2012 77.858 1
април 2012 71.730 1
март 2012 38.859 11
ноември 2011 63.061 3
октомври 2011 45.439 8
септември 2011 81.214 1
август 2011 68.711 2
май 2011 23.387 22
април 2011 42.447 8
март 2011 40.061 9
ноември 2010 18.249 32
октомври 2010 34.361 12
септември 2010 13.864 48
август 2010 25.204 20
всички

Интернет страници